Piłka nożna

Kto jak kto ale Lebiedziśnkiego warto przeczytac, moze jest tam troche ironii ale pisze z sensem i co wazne te spekulacje nie sa tylko od niego. Prawde poznamy niedlugo, ale juz teraz mozna jasno stwierdzic ze jest straszny smrod kolo kontraktu Neymara a to rzuca duzy cien na herb Barcelony.
 
Gaara ale że niby w jakim stylu? Od dawna czytam teksty tego autora na Weszło i potrafi na równi przysrać Realowi i FCB, mniejsza o to, że mieszka 900 metrów od Bernabeu xD Jad jest ,ale tylko dla tej gnidy :-)
 
A ja sie zgodze z Gaara ze Lebiedzinski jednak pisze promadrycko, ale w tym co napisal moze byc sporo racji. Poczekamy zobaczymy - jedno jest pewne - pilka nozna jest tak przeplaca ze nic mnie nie zdziwi. Ani Bale ani Neymar nie powinni kosztować wiecej jak 40mln i taka jest prawda.
 
jaki ten zespol jest poooooooooooopierdolony! de Gea bramka zycia, Chicarito minute potrzebuje zeby wyrownac, po prostu United.



karne!
 
Co do weszło:



Fajny tekst.



http://www.weszlo.com/news/18244-Kim_Wasyl_jest_dla_Anderlechtu_i_dlaczego_Opowiada_Anthony_Michilis_ultras_Fiolkow
 
baju ja tez sie zastanawiam co ja przed chwilą za drużyne oglądałem. Ale nic trzeba zacisnąć zęby i przeczekać.



Jeżeli to prawda ze Mata miał mieć jutro testy medyczne w Manchesterze to po tym meczu wsiadł w auto i teraz juz jest gdzies pod Birmingham
 
haha, wlasnie nie wiem czy Mata wszystko z glowa ma dobrze, ze do podtopionego statku chce przyjsc. ambicja sportowa? :)



zrobi roznice - to na pewno. kurwa powinni biegac wokol stadionu dzis przez cala noc za te jedenastki. dzieci z orlika lepiej by je kopaly.



herr, ja caaaaaly czas czekam, juz naprawde mi sie tolerancja wyrobila, na poczatku byl smutek, potem juz tylko smiech 'przez lzy', teraz jest szok i niedowierzanie.
 
Mata w United wg BBC, dzis odbeda sie testy medyczne. Bedzie to najdrozszy transfer w historii United,mowi sie o 37 mln funtów czyli 45 mln euro, a zarazem po Torresie najdrozszy transfer w BPL.







Falcao za to doznal takiej kontuzji, ze podobno wypada na 6 miesiecy minimum, czyli ma z glowy MS 2014.
 
Dlaczego była dogrywka, skoro w pierwszym meczu wygrał 2-1 Sunderland, a w drugim 0-1 Utd, to nie powinno United awansować? Czy w Anglii nie obowiązuje zasada bramek na wyjeździe?
 
A tym czasem Kolejorz udaje się na zgrupowanie do Hiszpanii bez Murawskiego i Ślusarskiego. Obaj są odsunięci od zespołu za złamanie regulaminu.



Wzmocnienie.
 
3 dni temu wyrzucił ich z drużyny, dziś lecieli do Espanii i nadal kara obowiązuje bo gwiazdeczki zostały w PŃ ;)



Zawsze po tych 3 dniach sztab mógł się złamać i przywrócić ich do składu. Na szczęście tak nie zrobili.
 
3 dni temu wyrzucił ich z drużyny, dziś lecieli do Espanii i nadal kara obowiązuje bo gwiazdeczki zostały w PŃ ;)



Zawsze po tych 3 dniach sztab mógł się złamać i przywrócić ich do składu. Na szczęście tak nie zrobili.
 
To by oznaczało że Rosell przyznaje się do winy. Nie wierzę w teorie spiskowe i w tą też nie bardzo, ale jeśli mahlojki przy transferze Neymara okażą się prawdziwe to współczuję pozostałym piłkarzom jeśli poniosą kary punktowe. A Neymar jeśli o wszystkim by wiedział to też powinien ponieść karę.
 
Stawiam ze to tez zagranie zeby chcieli podpisac mniejszy kontrakt bo w czerwcu im sie konczy. Jak nei beda chcieli to sobie posiedza na lawie w rezerwach i juz. Slusarskiego akurat mi nie szkoda bo to pilkarz na poziomie maks 1 ligi ale Murawski jakby wrocil do formy zdecydowanie by sie przydalo w srodku Lechowi
 
Zapomniałem dodać że hiszpańskie gazety to gówno, zwłaszcza Mundo Deportivo. Info z realmadrid.pl z dzisiaj:
Mundo Deportivo postanowiło jednak odwrócić od tego uwagę i w tym przypadku obrało sobie najłatwiejszy cel - Garetha Bale'a i jego przejście do Realu. Wczoraj dziennik publikował newsa z września, w którym grożono Realowi postępowaniem w Komisji Europejskiej. Dzisiaj temat poszedł dalej - katalońska gazeta twierdzi, że Walijczyk kosztuje Real w sumie aż 265 milionów euro! Ta kwota prawdopodobnie nie zostanie przebita w doniesieniach o Neymarze.
 
i.vu całe Mundo Deportivo - ŻENADA i odwracanie kota ogonem na sprawę która jest zakończona.
 
:-) Stilic oficjalnie w Wisle Kraków



:-) Salah oficjalnie pilkarzem Chelsea







sky sports donosi, ze jutro za to oficjalka Maty w United.
 
Liverpool się od miesiąca o niego starał, a Chelsea w jeden dzień go kupiła. Jak to piszą, Salah przyszedł zająć miejsce Maty na ławce Chelsea :)
 
baju



jest szybki to na pewno, czy super kocur? BPL go zweryfikuje, ma tylko 21 lat. Zostal kupiony, bo na lawie z ofensywy maja tylko Andre Schurrle po odejsciu Maty do United
 
jeszcze do mnie to nie dociera, ze United robi takie wzmocnienie. czekam na oficjalke. :o



tez sie wlasnie zdziwilem, bo podobno juz jakies papiery o przeprowadzce do Lpoolu mial podpisane. Ci dziennikarze na wyspach do wszystkiego dojda... :)
 
Back
Top