Piłka nożna

Pytanie tylko co Messi robił w TOP3? Ronaldo, Ribery, Zlatan lub suarez tak powinno być. I procentowo to Ronaldo powinien otrzymać 40%! Ale to Fifa, wielkie bagno.



Widziałktoś czy CR podał rękę Siwemu?
 
nienawidze zwrotu plakliwy. to, ze ktos czasem nie moze powstrzymac lez czyni go mniejszym? plakliwy to dla mnie obrazliwy przymiotnik. gosciu jest bardziej wrazliwy i latwiejszy 'do ruszenia' - to widac zarowno na boisku jak i w zyciu codziennym.



tak, wiem, GEJ, EHEHEHE!!!



podal.



rozpierdala mnie jak komentarze nadal sie pojawiaja o gejostwie etc kiedy przy nim siedzi jedna z piekniejszych kobiet na swiecie. (nie mowie o komentarzach tuatj, ogarrrr)
 
Ja też jestem wrażliwy a lubię czasem wyjebac. Fifa mafia, Messi powinien wygrać, pewnie źle głosy policzyli. Messi i tak jest lepszy, to geniusz, a Ronaldo rzemieślnik
 
A weźcie z tym płaczem, jak JDS zdobywał pas to nikt się nie dziwił, że płakał. Oni spełniają swoje marzenia i nic dziwnego że mogą się wzruszyć w takim momencie. Jakbym zdobył złotą piłkę czy pas UFC to ryczałbym jak obszczany dzieciak :P W ogóle co to są za czasy, że emocję uważane są za jakąś słabość czy pedalstwo. Te komentarze na onetach to pewnie jakieś gimbusy i inne ciotki piszą.



Prawdziwy facet łez się nie wstydzi :-)
 
Messi dojebał tym garniakiem :]







1560381_677175205667297_2070540581_n.jpg




:-)
 
Garniak ma jaki ma, ale laska obok najlepsza z tych wszystkich 4 par :D



Z resztą wygląda jakby specjalnie dobrali takie barwy .
 
zartujesz chyba? Irina zjada wszystkie stamtad.



widac, ze zdjecie 'edytowal' kibic fcb, przy czerwonym jaskrawym garniturze pierdolnal 'okay' - nie, to nie jest 'okay.' :c
 
Irina ma usta lachociąga, które są denerwujące :-) Ale i tak jest mega, z ciała ideał.



W sumie ja też jestem z tych wrażliwszych, a do pedalstwa mi daleko. Po prostu zareagowałem na samą myśl jaką pożywkę będą mieli hejterzy, a szczególnie Ci z mojego najbliższego otoczenia.

Ehehe wygraj mundial, nieźle żartujesz Hubi
smile.gif


Jak Portugalia będzie w Topowej formie i CR też, to żebyś Ty się nie ździwił. Oczywiście stawiam ich na max 5 miejscu (Brazylia,Niemcy,Argentyna,Hiszpania) pod względem szans, ale marzyć mi nie zabronisz :-)! Już za 150 dni mundial, jak pięknie! Uwielbiam te maratony, gdzie codziennie można obejrzeć mecz, a co 3 dni jakiś serio zajebisty lub z bardzo silnymi drużynami.



Jak zobaczyłem garniak Messiego, to pomyślałem, że kolorystyką dobierał się pod jakiś burdel :-) Barneyowi teraz smutno pewnie!
 
on moglby tam w swoich majteczkach samych wyskoczyc i plakac jak bóbr - still, najlepszy pilkarz na swiecie. czego ludzie nie moga pojac? :)
 
Uwielbiam te maratony, gdzie codziennie można obejrzeć mecz, a co 3 dni jakiś serio zajebisty lub z bardzo silnymi drużynami.


tia mecz o 3 rano, a o 7 do roboty trzeba zapierdzielać i tak przez miesiąc, maraton jak ch*j
 
Brawo CR7, najlepszy piłkarz zdecydowanie. Szkoda, że Fifa dalej promuje karła, który przez pół sezonu leczył kontuzje no ale hajs sie musi zgadzać i marketing musi być.
 
Cristiano złotą piłkę już ma to teraz czas na wygranie z Realem ligi hiszpańskiej i ligi mistrzów. :-)
 
tia mecz o 3 rano, a o 7 do roboty trzeba zapierdzielać i tak przez miesiąc, maraton jak ch*j


Na szczęście o 3 będzie tylko jeden mecz :) Reszta 18, 21, 22 i północ czasu polskiego.
 
W sumie mam na to wyjebane ale fajnie, że Krystyna zgarnął tą całą złotą piłkę. Co jak co ale to jest maszyna.
 
Fajny mecz Aston Villi z Arsenalem przed chwilą się zakończył. Arsenal dwie bramki w 54s, ale potem kontaktowa i nerwówka. Nawet nokauty w tym meczu były:-). Najpierw jeden z środkowych obrońców Aston Villi został znokautowany piłką(na noszach go wzieli), a potem Tomas Rosicky w nos z ręki dostał i go zmienili. xD
 
wlasnie o to chodzi. watpie zeby dwaj nizsi kandydaci pracowali w 50% tak jak Cris.







rozumiesz? ;o;o;o



koszykarze by sie nie powstydzili. maszyna!
 
A dla mnie to wlasnie jest lipa. Wszystko takie wytrenowane, systemowe do perfekcji, ale nie ma w tym hmmm jakiejs takiej iskry, ktora widac w zagraniach Ibry czy Riberego. Nie mowie, ze to zle, ale jednak wole ta druga opcje.
 
@ Martin



Nie wiem czy to nie było 59 sekund międy bramkami, ale mniejsza z tym.



Przypomniały mi się derby Londynu z Tottenhamem i bramki dwóch sprzedawczyków w ciągu minuty Van Persiego i Fabregasa :)



Złota Piłka jak najbardziej zasłużona, tylko procentowa ilość otrymanych głosów przez Ronaldo i Messiego jest śmieszna, ale co się dziwić patrząc kto na kogo głosował, np. taki Nawałka :)
 
Brak iskry u CR'a a u Ribery'ego jest... Chciałbym poznać Twoją definicję iskry. Bo według mnie są to jakieś genialne, niekonwencjonalne zagrania, których u Portugalczyka nie brakuje.
 
W ramach ciekawostki ostatni laureaci Plebiscytu "Piłki Nożnej" w kategorii piłkarz roku:
2005 Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund)
2006 Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund)
2007 Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund, Racing Santander)
2008 Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund)
2009 Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck)
2010 Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund)
2011 Robert Lewandowski (Borussia Dortmund)
2012 Robert Lewandowski (Borussia Dortmund)
Rzuca się w oczy ta Borussia...
 
Back
Top