Piłka nożna

Selekcjoner biało-czerwonych Adam Nawałka zagłosował na Roberta Lewandowskiego. Drugie miejsce na jego liście zajął Belg Eden Hazard, a trzecie Messi.


:-) Poleciał z tym Hazardem
 
do tego jeszcze w wywiadzie chyba dla PN nasz selekcjoner powiedzial, ze wybor Ronaldo jest sluszny. To podczas glosowania nie umieszcza go nawet w top 3 ale zgadza sie z wyborem.
 
Co za bramki dzisiaj Real strzela :-) Nawet Di Maria się pokazał, piękna bramka. Modrić genialny mecz. Królewscy najlepsza gra od dawien dawna, najładniejsza z pewnością.
 
Polska zniszczyla Norwegie 3-0 a tu taka cisza ? Hejterzy nie maja pozywki to siedza cicho :-).
 
a o czym tu mowic. O Teodorczyku ktory z 5 m kopie w bramkarza czy moze Szymku ktory ledwo wszedl a powinnien wyleciec. W sumie to i tak nic nie zrobil ciekawego. No i jeszcze Leszczynski ktory swoja niesamowita gra nogami sprowokowal 1 akcje 100 % dla przeciwnika, a jeszcze wczesniej minal sie z pilka. Do tego debiut Madeja ciagle mlody i to jest na pewno przyszlosc kadry. Takie mecze moze i maja sens ale jakby Maslowski byl najstarszym grajacym zawodnikiem. Linetty ladna bramke strzelil i podal. Wilusz zrobi na mnie wrazenie po za jedna akcja ktora powinna sie zakonczyc golem dla Norwegow. Wynik 3-0 w chuj niesprawiedliwy
 
Zawsze po takich meczach zadaję sobie jedno pytanie. Jakim prawem te mecze liczą się do występów w Reprezentacji? Potem taki Jodłowiec ma 30 występów. Śmiech na sali.
 
On gra u połowy osób :-) W tym u mnie, dodatkowo na kapitanie... Sturridge strzelił, jest nadzieja jeszcze na przebudzenie LFC. Dzisiaj na weeb nie ma żadnego kanału z meczami :-)
 
ta ale ja go dopiero co sciagnalem wiec pewnei czas na gorsza forme jak sprzedam i kupie sturridge lub aguero to zacznie znowu ladowac ;)
 
https://www.youtube.com/watch?v=8qhkfv6qKpU&feature=youtube_gdata_player



Twarowski w formie :-) Eto hattrick, kto by pomyślal...
 
haha, puchar polski do wciagniecia jeszcze jak do Legii na emeryture przyjedzie!



cudowny pogrom Diabełków, ale nawet nie jest mi smutno chlopaki. :)
 
To już nie są żarty. Bukmacherzy firmy Sky Bet oferują zaledwie kurs 1.33, że Mata trafi do United. Dodajmy do tego, że piłkarz liczy na testy medyczne w Manchesterze jeszcze w tym tygodniu!



kopnijbiegnij na fb



oooobyyyy!!! <3
 
Dla Maty byłby to dobry ruch, dla ManUtd chyba też, co nie zmienia faktu, ze wg mnie to średni grajek xD



Czemu nikt nic nie pisze o "najdroższym" piłkarzu świata - Neymarze? :-) Szkoda tego całego Taty Martino i jego braku szacunku dla świata :]



http://www.weszlo.com/news/18238-Zycie_jak_w_Madrycie_Koncz_wasc_Barce_oszczedz
 
A moze przez dziennikarza, ktory nie płynie z prądem wchodzenia w dupe Barcelonie. Rosell stanie przed sądem, a wtedy zobaczymy ile Neymar kosztował i jak to tylko Real przepłaca zawodników.
 
Nie no, liczby sobie wymyślił i podano do sądu dla zabawy Barcę.... Przepłaciliście i chcąc jak zawsze zrobić z Realu tych złych, którzy przepłacają, ukryliście prawie 40mln "pseudołapówki", bo większość z tej kasy poszła w łapę dla Neymara i jego ojca, zamiast to ujawnić.
 
Pany, nie chodzi o sens tego tekstu, bo uwierzcie mi, ja od początku nie "ufalem" tej gnidzie. Chodzi o to w jakim stylu jest to napisane
 
Back
Top