Piłka nożna

Kurwa, przecież to wyglądało podobnie do tego faulu po którym skończyła się praktycznie kariera Eduardo z Arsenalu. Dobrze,że nic się mu nie stało, za takie wejścia dawałbym czerwo i zawieszenie na 4-5 meczy.
 
Czarny nie gral u Boasza Zwijasza, a tu proszę 2 bramy załadował. A Soldado to jest kurwa łeb. Tyle pieniędzy w błoto na niego poszło. Lamela nie lepszy.
 
1522007_873026126070938_1315197388_n.jpg








Serio, Ci sędziowie jacyś niewidomi.



Teraz jeszcze bramkę zdobył zawodnik, którego być na boisku nie powinno czyli Mathieu.
 
barca ladnie wybila z glowy getafe mysli o zwyciestwie.



waldek sobota strzelil dzisiaj dwie bramki dla cb
 
Jak jedna drużyna broni się w dziesieciu na czterdziestu metrach od bramki i liczy na kontry to ciężko o dobry mecz. Jak druga drużyna nie ma napastnika, który by dwie setki wykorzystał to nic dziwnego, że się celnego strzału w meczu nie oddaje. Jeszcze ten poziom sędziowania, brak karnego (wg Jamie Carraghera i Gary Neville'a był karny), brak czerwonych kartek dla Mikela i Ramires, a dawanie takiemu Rosickiemu żółtą za błahy faul to też nieporozumienie. Chelsea przyjechała po 0-0 i im się udało. Wenger dalej nie wygrał z Mourinho i wątpie, żeby mu sie w rewanżu na SB udało.
 
no i AFC juz liderem chyba nie bedzie do konca tego sezonu, tak mi sie przynajmniej wydaje. ;)



CFC na te 'najwieksze' mecze ma strategie bardzo podobna widac, z United bylo podobnie, wynik ten sam, ale wtedy United jeszcze moze cos gralo albo mieli szczescie. :)
 
Mnie bardzo cieszy ten wynik, Tottenham grał straszną padakę w tej rundzie, a jak na razie ma tylko 6 pkt straty do lidera i w zanadrzu 2 łatwiejsze z pozoru mecze. Czołówka gra tam jezcze trochę między sobą i może się okazać, że po 19 meczach będzie dobra pozycja wyjściowa do ataku na TOP4.
 
United w 'najwiekszym kryzysie', a 8 punktow straty to dla mnie nie jest zaden dramat... szczegolnie, ze gra ostatnio wyglada lepiej. ciekawe jak sie ten sezon rozwinie, jeszcze wielu moze sie zdziwic. :)
 
Ja tak widzę tabelę na koniec sezonu:



1.City 2.United 3-4. Arsenal/Chelsea i niestety Lpool 5.-6. Obym się mylił i ta tabela na koniec wygladała tak:



1. Liverpool 2.Arsenal a dalej to już chuj wie, kto ładniej zagra :-)
 
Hubi, proszę Cię. Liverpool pojedzie teraz City z handi. Sturridge wróci, Gerrard wróci i zacznie grać na defensywnym. Henderson złapał nieziemską formę. Pierwsza trójka jak nic będzie ;)
 
haha, bardzo pozytywny scenariusz... Etihad to na ten moment najciezszy teren w EPL jak nie na swiecie. :)
 
liverpool w ogóle ma ciekawy terminarz do końca roku teraz city, potem chelsea- oba wyjazdy.



mam przeczucie, że komuś punkty zabiorą.



w ogóle chciałbym, aby obie ekipy z liverpoolu rozdzieliły między siebie dwie pierwsze lokaty.



kolejność bez różnicy.
 
Chciałbym aby tak było jak mówisz Gambit, ale patrząc na ostatnie mecze City na Etihad, to remis powinien oznaczać wielką radość dla fanów LFC:-)
 
grac grac grac!!! kursy mozna bylo zlapac nieziemskie, a comeback dla mnie bardzo mozliwy, postawilem United po 1.63, a taka nerwowka, mooooc. :)
 
Chciałbym aby tak było jak mówisz Gambit, ale patrząc na ostatnie mecze City na Etihad, to remis powinien oznaczać wielką radość dla fanów LFC
smile.gif


Miało być Comber, pardon :-)



Gerrard nie gra:-)
 
Ale akcje odjebal Liverpool. Nalezalo im sie za wczesniejszego spalonego odgwizdanego z dupy zupelnie.
 
Ale piękne akcje robi LFC, podoba mnie się to :-) Szkoda, że przegrywają, oby jeszcze wyszli na prowadzenie, bo inaczej dostanę kurwicy,że nie zagrałem City po 4.00 :-)
 
Back
Top