Piłka nożna

Suarez podpisal dzis nowy kontrakt do 2018 roku, ploty na twicie mowia ze gdy nie bedzie LM ma klauzule 80 mln funtow, gdy bedzie LM 102 mln funtów. Tak czy siak, swoj prime spedzi juz tutaj i nikt nie wylozy takiej kasy na niego.
 
Suarezowi brakuje jakiegoś speca od PR, gdyby nie jego odpały i gra, z całym szacunkiem, dla większego klubu od Liverpoolu to on byłby w trójce walczących o Złotą Pilkę
 
@Gambit



Właśnie te jego odpały świadczą o charakterze i świrowaniu, a nie takim ugrzecznionym pizdusiu typu Bale, Ronaldo czy Messi.
 
serio Bale'a czy CR'a stawiasz na polce grzecznosci z Messim? :) dla mnie chlopak od Lay'sow posiada az za bardzo wyidealizowany imidz, do porzygu, kiedy Cristiano jeszcze potrafi sie postawic i porobic halasu roznymi zachowaniami, nawet w cieszynkach to widac.



zreszta, dla mnie charakter ma Rooney czy de Rossi, walczaki do konca, nie zawsze zgodnie z regulaminem, ale bez gryzienia innych czy napierdalania rasistowskich dziwnych rzeczy.
 
@baju



Ale to takie wisz trochę inne postawienie się i pokazanie swojego zdania. A mi chodzi o coś co miał Roy Keane, Eric Cantona, Neil Lennon, Robbie Savage, Alan Smith, Paolo Di Canio czy właśnie Suarez. Trochę z wariata trochę z furiata, ale zawsze do przodu na pełnej kurwie. Takie boiskowe skurwysyny.
 
wiem o co chodzi, jebniecie na glowie maja najczesciej najwieksze talenty, im bardziej z nich to schodzi tym wiecej pokazuja na boisku, Zidane przez cala kariere byl spokojny az postanowil wyjebac czlowiekowi z glowy w klate. :)



Messi lubi kopac czasem w trybuny i nie wiem czy tylko ja to zauwazylem, ale czasem na pelnej pizdzie kopnie bezmyslnie w aut. dosyc dziwna dla mnie reakcja, kazdy inaczej to pokazuje. Ibrahimovic ma wiele takich zachowan.
 
untitled-6_58.jpg
 
jednym miesiacem wskoczyl na poziom 64 bramek w roku. dajmy mu jeszcze troche czasu. :)



forma zyciowa, na pewno zawodnik EPL dotychczas.
 
alez bledy mlodego Sarra w BVB, Allagui zrobil ich jak chcial no i sensacyjny wynik do polowy, Hertha w tym sezonie dobrze! :)
 
to nie podlega dyskusji.



inna sprawa, że allardyce pomysł na zespół zgubił dość dawno i trzeba coś z tym zrobić...
 
Polecam oglądać mecz o 3 msc KMŚ :)

0-1
1-1
2-1
2-2

Genialny gol Ronaldinho z wolniaka po raz kolejny ! To jest geniusz ;)
 
Bardzo dobrze, że Borussia znowu przegrała... może w końcu skończy się ta śmieszna Borussiomania!
 
Januzaj młody, więc szybko się uczy, a w MU ma od tego mistrza, który ostatnio pokazuje, że jeszcze grać w piłke potrafi :)



Obejrzalem sobie BVB wczoraj, slabo w ofensywie, jeszcze gorzej w defensywie. Gre w obronie podsumowuje fakt, ze w drugiej połowie środkowym obrońcą był Grosskreutz :)



Dzisiaj ciekawy mecz w PL, Southampton-Tottenham, a wieczorem mam dylemat, czy oglądać Valencia-Real czy PSG-Lille .
 
Back
Top