Piłka nożna

Ja napisze tak Suchar, że też wytypowałęm takie losowania 5 mi się zgadza więc zostałem przekupiony i pracuje W UEFA ?



Kurwa ludzie tych grup jest tylko 8, drużyn 16 aż tak dużo kombinacji nie ma, jasne że komuś udało się je wytypować. Co niektórzy wierzą, że wszystko już ma teorie spiskowe.
 
Prawdopodobieństwo trafienia całej ósemki wcale nie jest duże. A trafienie 5/8 to jak trafienie czwórki w totka. Niewiele brakowało
 
ioNgzDE5yTdGq.gif
 
Wydaje mi się, że odpowiedzi nie było, ale aż tak dokładnie sprawy nie śledziłem. Szczerze mówiąc myślałem, że przy próbnym losowaniu kolejność spotkań też była identyczna, a to by kończyło dyskusję (prawdopodobieństwo trafienia niemal zerowe). Nadal ta szansa jest malutka, no i samo określenie "próbne losowanie" zostawia dużo mniej wątpliwości niż " pokażemy korupcję".
 
Otóż dzisiejsze losowanie 1/8 finału Ligi Mistrzów było oczywiście losowaniem w sensie mocno ograniczonym. 16 drużyn generalnie można skojarzyć w 120 różnych par • wystarcza tu prościutka arytmetyka, to jak w lidze, w której runda składa się z 15 kolejek po 8 meczów. UEFA wyklucza jednak spotkania: a) rozstawionych z rozstawionymi; b) nierozstawionych z nierozstawionymi; c) klubów z tego samego kraju; d) klubów, które rywalizowały ze sobą w grupie. To zredukowało liczbę możliwych dziś do wylosowania par do ledwie 50, wyselekcjonowałem je w kwadrans. Tym razem było ich zresztą dość dużo, ponieważ zamiast kilku jednolitych skupisk wielodrużynowych (np. trzej przedstawiciele włoskiej Serie A), mieliśmy pojedyncze wysepki (grecką, turecką, rosyjską, francuską).


W tym momencie następuje niemiły dla mnie zwrot akcji, bo wtedy, gdy ja ślęczę nad demaskatorską notką, tajemniczy autor profilu FIFAFRAUDE przyznaje się do oszustwa i czyni moją robotę zbędną. Czytamy u niego, że w przededniu losowania założył konto • chronione • (nikt nie widzi ćwierknięć, jeśli nie uzyska akceptacji) i wpisał 50 możliwych par, a dzisiaj, gdy znał już wyniki, wykasował wszystkie niewylosowane. Dopiero wtedy zamyka tryb • chronione • . I już każdy może przejrzeć jego wczorajsze wpisy.


Co ważne, pojedyncze ćwierknięcie zawiera pojedyncze mecze. Dodaję już od siebie • gdyby FIFAFRAUDE chciał podawać pełne ośmiomeczowe zestawienia 1/8 finału, zaklikałby się na śmierć. Ich liczba idzie w tysiące, do jej precyzyjnego ustalenia potrzeba już bardziej skomplikowanego skryptu. W minionym roku zabawił się w to • Der Spiegel • • porachował, że istnieją 5463 prawdopodobne warianty 1/8 finału. A trochę łatwiej napisać (i potem wykasować) 50 komunikatów niż 5463 komunikaty.
 
http://www.kibicpoznanski.pl/lech-poznan/komentarze/382-cala-prawda-o-polskich-stadionach.html



Bardzo ciekawy artykuł, pokazujący , jakie naprawdę są te ociekające krwią, rządzone przez zwyrodniałych bandytów polskie stadiony.
 
Gotze piękna brameczka, chyba wrócił do dyspozycji przed kontuzją na dobre. Bayern prowadzi już 3-0 w półfinale KMŚ.
 
United poooowoli wstaje z dolka? czyyyzby? :c



dzis bez glownych postaci wygrana na Stoke, ostatnio w lidze wysoko, ciekawie. nie robic sobie nadziei, to najwazniejsze. :)
 
west ham po raz drugi w tym sezonie wygrywa z tottenhamem na jego stadionie!!!



czyli półfinał pucharu ligi jest.



miło by było trafić teraz na sunderland, bo rywalizacja z man. city lub united będzie dużo trudniejsza.
 
Przedwojenni kibice - polityczne i narodowe konflikty na stadionach



http://historia.wp.pl/title,Przedwojenni-kibice-polityczne-i-narodowe-konflikty-na-stadionach,wid,16266987,wiadomosc.html
 
ogarniacie w ogole ta statystyke?

2013 rok:

Ribóry + Messi = 64 gole
Cristiano Ronaldo = 66 goli

jesli to jest indywidualna nagroda to chyba wszystko powinno byc jasne? :C
 
Wyrzucili Urbana i wzięli z Norwegii dzbana.
Nie mam jakoś zaufania do tego Berga, myślę że za krótki jest na LM.
 
pamiętam faceta, jako solidnego obrońcę blackburn i manchesteru.



jak mu pójdzie trenerka w legii czas pokaże...
 
1521879_10152697564830016_1186258850_n.jpg




hahah, no i dopis z LFC.pl - 'Strzelaj Luis, strzelaj, bo rywale nie śpią! :)'



co za kot!!!
 
powyższa tabelka nie uwzględnia jeszcze jednego czynnika.



suarez 11 razy wychodził na boisko, reszta drużyn z tabeli grała już 16 meczów...



gość jest niesamowity...
 
Back
Top