Piłka nożna

No to się zacznie pierdyliard kiwań i strat piłki, chyba że mnie zaskoczy Fideo. 2 niecelne podania na pare metrów w 20 sekund ładnie zaczął.







Nie no ja rozumiem, że gramy w 10 ale jednak mamy ten mecz wygrać,a nie zaraz wejdzie Nacho pewnie za [strike]Isco albo Benzeme, bo inna decyzja mnie zdziwi[/strike]. No za Modricia, człowieka który jako jedyny śle bardzo sensowne piłki do przodu i tyra z tyłu.
 
Di Maria pokazuje po raz kolejny swój kunszt, nawet jak zdobędzie gola, bądź asyste to i tak jego występ będzie uznany za bardzo zły.



No Jese wejdzie, mam nadzieję że zakręci jak ma w zwyzaju, gdy na ostatnie minuty wchodzi.
 
I dupa. Di Maria nie miał chyba nawet ani jednego celnego podania, jeśli Bale zagrał słabo to Angel zagrał tragicznie. Marcelo w ofensywnie również tragicznie, a Ronaldo niestety zamiast grać na tej lewej i rozgrywać to na siłę trzymał się środka i polował - efekt, prawie w ogóle nie miał piłki. A Lopez mam nadzieję że w końcu usiądzie na stałe, bo to jego puszczanie bramek w każdym meczu robi się irytujące. Najlepszy dzisiaj Isco i Modric.
 
z dziejszego meczu newcastle-southampton, ten sedzia to jakis nurek :-)







MaleEqualAltiplanochinchillamouse.gif
 
Nie wierzę, nie! NIE! Kocham ten sport, ale jak przy każym spięciu na meczu słyszę od przeciwnika "to jest sport dla mężczyzn" to się mogę tylko ironicznie uśmięchnąć pod nosem. Piłkarze nurkujący są irytujący, ale sędziowie?... Brak słów.
 
A Lopez mam nadzieję że w końcu usiądzie na stałe, bo to jego puszczanie bramek w każdym meczu robi się irytujące


Rzeknij mi,że któraś dzisiejsza bramka była z jego winy, to zwątpię w Ciebie..
 
Deklasacja, Suarez genialny lob,najlepszy napastnik na świecie. Tylko Aguero gra w tej samej lidze co on, reszta jest niżej.
 
Chodzę dumny jak paw :) Szkoda, że już nie jestem w gimnazjum, bo jutro w szkole zbierałbym gratulacje od kolegów i mógłbym drwić z innych :)
 
Ten mecz spokojnie mógł się skończyć z 8 dla Lpoolu, Spurs nawet jednego celnego strzału na bramkę. Suarez 2 bramki, właściwie 2,5 asysty. W 11 meczach 17 bramek i 7 asyst, co tu pisać więcej. Najlepszy moment meczu to sytuacja gdy ta mała dziewczynka nie podała mu ręki i "zagrała na nosie" sytuacja chyba jak z Gerardem xD



 
Mała gnida! Suarez zagrał jej chyba troszkę bardziej na nosie... ;) Henderson też kozak. Ta akcja z piętką przy bramce Flanagana była mistrzowska.
 
karuzela z trenerami zaczyna się rozkręcać!!!



clark wczoraj pożegnał się z posadą- może teraz szybko znaleźć się w londynie (west ham, tottenham).
 
Dodam, że śpiewanie "You Will Never Walk Alone", to jedna z piękniejszych tradycji we współczesnym futbolu. Na Anfiled każdy kibic to zna i każdy prawie to śpiewa, brzmi to niesamowicie, dlatego wielki szacunek dla kibiców LFC, że przetrwali tyle czasu, gdy ich drużyna była w dołku. Gdy zaśpiewali to gdy Liverpool przegrywał 0-3 w finale LM, coś pięknego.



P.S. Nie jestem na bieżąco z kosami w piłce nożnej, Arsenal się jakoś szczególnie nie lubi z The Reds?
 
Z taka forma Costy i Suareza to CR7 nie moze byc pewny nagrody zlotego buta w 2014. Suarez i Costa nie zamierzaja zwolnic tempa.



Costa jak tak dalej bedzie gral, to jeszcze pobije staty Falcao z tamtego sezonu w barwach Atleti .



Falcao mial ogolem 40 meczów, 34 gole , Costa na ta chwile 21 meczów 21 goli :-)
 
City - Barcelona



Olympiakos - United



Milan - Atletico



Leverkusen - PSG



Galatasaray - Chelsea



Schalke - Real



Zenit - Borussia



Arsenal - Bayern
 
Back
Top