Piłka nożna

Ja tam bym się cieszył jakby Real trafił na Schalke, nawet Bayer może być. Nie byłyby to jakieś mega ciężkie przeprawy, ale też na wyjazdach mogłyby być emocjonujące i wyrównane mecze.



LEGIA STRZELA BRAMKĘ W LIDZE EUROPY!
 
Drugi gol dla Legii. Jest moc ! :-)



Legia miała taka szanse aby przejśc do historii LE a zachciało im się bramek strzelać :-)
 
Cristiano Ronaldo został piłkarzem 2013 roku według plebiscytu World Soccer, gdzie głosy oddają dziennikarze czy byli piłkarze (z Polski Zbigniew Boniek i Jerzy Dudek, obaj wskazali Portugalczyka na pierwszym miejscu). Co ciekawe, czternaście razy (z ostatnich szesnastu) zwycięzca nagrody World Soccer otrzymał również Złotą Piłkę.


1508538_10152036106249178_772104596_n.jpg




http://www.worldsoccer.com/features/world-soccer-awards-2013



Dokładna lista głosów. Przewaga 149 głosów nad Messim, dziś informacja że jednak CR pojawi się w na rozdaniu nagród...
 
chodza sluchy, ze chce odejsc i spierdalac z tonacego statku - przezyje. :)



wroci dopiero po swietach. chujowo sie szykuje, jesli do tej pory nie bylo tak, haha.
 
Dobra zapowiedź, ten soundtrack z Batmana :-)



Ze względu na to,że grają na Etihad stawiam na City, 2-1. Aguero+Negredo-Ramsey
 
od zeszłego tygodnia, meczem z evertonem, rozpoczęła się weryfikacja siły arsenalu.



teraz city, tydzień później chelsea u siebie, potem dwa wyjazdy w ciągu trzech dni: west ham i newcastle.



jutro również gra west ham z ostatnim sunderlandem i tak sobie myślę, że jakby przegrali to w końcu może gruby przestanie być ich managerem i nastaną lepsze czasy.



z drugiej jednak strony to zawsze cenne trzy punkty i allardyce zostanie.



i tak źle i tak niedobrze...
 
Ja mam nadzieje, ze nie, choc nie oszukujmy sie z City bedzie bardzo ciezko. Giroud od kiedy jest na ES w lidze strzelil 18 bramek, z czego tylko 1 na wyjezdzie, lipa.
 
@ Rivaldo800



Giroud strzelil dwie bramki na wyjazdach, jedna z Sunderlandem w tym sezonie, a druga z WHU na Upton Park w zeszłym, ale to też Londyn, wiec w pewnym sensie masz rację :)
 
Poziom sedziowania w meczu City-Arsenal jak w polskiej lidze :)



3 spalone, ktorych nie bylo, brak karnego, czerwonej dla Toure, mozna by wymieniac :)
 
Gra City kuleje na wyjazdach, moze mecz z Bayernem bedzia dla nich przelomowy co do gry jako goście :)
 
Teraz każda drużyna z miejsc pierwszych w LM modli się za pomyślne losowanie w poniedziałek. "Byle nie City, byle nie City". Masakra jakaś, wyszedłem rzucić okiem na skoki w 93 minucie, wracam po dwóch minutach, a tutaj z 5-2, 6-3 się zrobiło.



Edit, kurwa byłem przekonany,że Real gra o 20 dzisiaj, a tutaj już o 16. Ciężki wyjazd do Osasuny, HALA MADRID!
 
Sędzia z kosmosu, no kurwa. Nie dość,że Real daje dupy, to sędzia prze chuj. Zawodnik sam wbiega w rękę, czerwona kartka. Brak karnego za faul na Modriciu, tylko dlatego,że sędzia wiedział,że musiałby dać wtedy drugą zółtą kartkę dla zawodnika Osasuny. CR trochę pod grą na początku, może się jeszcze rozkręci. Bale słaby mecz.
 
Oj nie ma co przeżywać Carlo ich zmotywuje i w 2 połowie będzie lepiej, a krytykowani Bale i Ronaldo walną kilka sztuk. Żeby tylko Di Marii nie wprowadzał, a jak juzto za Isco bo jak tą 2 naraz widzę, co chce przedryblować pół boiska to nerwy nie wytrzymują.
 
Back
Top