Piłka nożna

Pamiętam jak Juve grało w Poznaniu na -30 stopniach i ostro sypiącym śniegu. Dało się. Tutaj Turki nie widziały na oczy mocnych opadów i panikują, porządnie przeorali boisko. Chłopaki poczują się jak za dawnych szkolnych lat, kiedy grali na klepiskach pod blokiem :).
 
Sporo kibiców i tak jak na taką porę :) Ale warunki nadal kiepskie, może zadecydować jakiś babol o awansie :)
 
Kuurwa, kto to komentuje?! "Starły sie ze "sobom", dwa byczki. Dwa byczki Fernando, wygrał ten z Urugwaju". "Buruka Imlaza"



No to na teraz Juve odpada:-) Złożą pozew o powtórzenie meczu pewnie.
 
tez komentatorzy mnie wkurwiaja, po czasie jakos tak zaczeli. :)



Wesley Sneijder, malinka!!! czyzby?
 
Co za gówno! Boisko nie nadające się do gry a mecz sie odbywa. Piłka staje, nie odbija się.. To już nie sport, to loteria.
 
Jeszcze 5 minut i żaden kibic Juve nie pamiętałby o stanie boiska :)

Owszem to była loteria, ale dla mnie podejrzany jest stan murawy z lewej strony (tam gdzie w 1 grało Juve w drugiej Galata) tam nie dało się nic zrobić bo było tak grząsko, zaś po drugiej stronie warunki były o 70% lepsze do gry kombinacyjnej.
Przypadek ? Może i tak, ale wszyscy wiedzieli że w drugiej połowie Galata będzie grać na prawo więc może i coś w tym jest :)

Brawo za serce do walki, Turcy charakterem wygrali ten mecz a nie umiejętnościami :)

Edit:
Hubi jaki pozew ? Delegaci UEFA pozwolili grać więc jest pozamiatane :)
 
Boisko było każy widział jakie, ale AKCJA na gola była bardzo ładna, tam nie było zadnego przypadku.
 
W 1974 Polacy na mistrzostwach swiata grali w gorszych warunkach ! XD



Nie ma co sie smiac z Juve bo wiem ze paru zapalencow na tym forum jest i moze im sie przykro zrobic.



Zmieniajac temat to Nike pozamiatal projektem strojow Romy na nadchodzacy sezon. Jezeli okaza sie prawdziwe to razem z niedawnymi strojami Francuzow (tez od Nike) sa w scislej czolowce najladniejszych strojow - powiedzmy XXI wieku.



edit: Niestety te stroje wygladaja na fake bo nigdzie wiecej nie moge znalezc o nich informacji, a Nike raczej nie wypuszcza swoich projektow tak szybko :(.



1000113_618221424902231_1671528253_n.jpg
 
Jak stroj United to tylko z kolnierzykiem, coby Cantona mial co postawic przed wolnym :D.







Pellegrino podobno powiedzial ze nie wiedzial ze jak strzela jeszcze jedna bramke to awansuja z pierwszego miejsca - mozna tylko pogratulowac znajomosci przepisow :D. Za to jego poprzednik - Mancini ktory dwa razy nie awansowal z City do 1/8 zrobil to z Galata w swoim 1 sezonie.
 
Jednak upieralbym sie ze to problem ze znajomoscia przepisow, a dokladnie chodzi o to co jest brane pod uwage przy rownej ilosci punktow. Z tego co ja wiem liczy sie wtedy bezposrednie spotkania miedzy druzynami, a pierwsze spotkanie City przegralo 1-3, czyli 4-2 wystarczyloby do awansu. Natomiast wynik 2-5 dawalby im awans jezeli pierwszenstwo w okreslaniu pozycji mialaby ogolna roznica miedzy strzelonymi, a straconymi bramkami (teraz Bayern ma +12, a City +8 czyli 2 bramki strzelone spowodowalyby wyrownanie tej statystki, a jako ze City ma wiecej bramek strzelonych byloby pierwsze).
 
Dopiero teraz zauwazylem ze final ligi Europy jest rozgrywany w Turynie, a to sprytne bestie chca miec przewage wlasnego stadionu w finale.
monkey.png
 
Kurde, człowiek wraca z uśmiechem na twarzy, a tu taka smutna wiadomość z Stambułu. Oglądał ktoś mecz, tak by zrelacjonować co się działo? Czyja była przewaga? Czy boisko wyglądało tak jak na zdjęciach powyżej? Strasznie szkoda, że maszyna Juve w chwili odpalania na poważnie, trafiła na takie warunki (dla ciekawych, boisko treningowe Juve wygląda czasami podobnie jak na zdjęciach od Maliny). Cóż szkoda sezonu w lm, oby Juve ugrało mistrza w lidze i następny sezon będzie lepiej. A nie umniejszając niczego smutnym sercem gratulacje dla konkurenta za awans.



Forza Juve! Per Sempre nel mio cuore!
 
wyrownany mecz dosyc, bez jakichs specjalnych sytuacji bramkowych, bo po prostu ciezko bylo dojsc do bramki i sklepac cokolwiek, boisko wygladalo jeszcze gorzej na mojej realizacji przynajmniej, moze to wina pikseli. :)



akcja Galaty jedyna skladna chyba w calej reszcie meczu, swietne zachowanie Drogby i szczesliwy strzal Wesleya.
 
Reus narazie poza meczem, słabiutko gra.... Jak Napoli? Widziałem pierwsze 20 minut to cisnęli, dalej co się działo?
 
Ja oglądam multiligę, najciekawiej w Madrycie - Porto dwie poprzeczki, słupek i karny a i tak przegrywa 2-0



Napoli - Arsenal chyba najgorszy mecz dzisiaj/
 
Back
Top