Piłka nożna

Na Canal+Sport mówili, że o 13. Potwierdzili to tweetem Championship League. Myśle, że na twiterze by podawali czas bardziej ogólny.
 
Widzę nie tylko ja czekałem na ogłoszenie nowego terminu. Choć dla mnie i tak za wczesna pora niestety. Mam nadzieję, że spotka mnie jutro miła wiadomość przy sprawdzaniu wyników.



Forza Juve i miłego meczu jutro wszytkim Juventinim.



Edit. Wygląda, że Martin masz rację, CET czyli środkowoeuropejski, czyli nasz. Więc o 13. http://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/newsid=2034989.html
 
Jednak 13 fakt. Co chwile były sprzeczne komunikaty. Jedni że o 13, kolejni że 15 a jeszcze inni 18. Powinni zrobić o 20:45 i tyle, jak inne mecze LM.
 
Najwidoczniej UEFA nie przejmuje się czy ktoś o 13:00 będzie miał czas czy nie. Ogólnie 18:00 byłaby by bardziej odpowiednia.
 
Kolejna zmiana godziny, Tym razem niby na pewno.Mecz będzie od godz. 14:00 i kontynuowany od 31 min.
 
Co się okazało dużo do powiedzenia miała policja, która dała decyzje na 14:00. Juventus nie ma ciekawego dnia. Nie dość, że im mecz odwołali to hotel musieli zmienić i w korkach utkneli po meczu. :-) Olympiacos vs Anderlecht mecz szaleństwa. Trzy czerwone kartki, trzy karne ( tylko jeden wykorzystany ) xD A Manchester City, który nie potrafi wygrać na wyjeździe w premier league wygrywa z obecnie najlepszą drużyną świata. Weź tu coś zrozum. xD
 
Nie wiadomo czy ten mecz się odbędzie,. Dalej sypie. Co najsmieszniejsze mają dach ale nie mogą zamknąc.. Skad my to znamy:-)
 
1482880_705135939519959_457166518_n.jpg
 
Back
Top