Piłka nożna

Hubi, Ty tak na serio? Od ponad roku nie obejrzałem ani jednego ich meczu, po prostu przestało mnie to interesowac
 
Boruc • Jędrzejczyk, Szukała, Glik, Wojtkowiak • Krychowiak, M. Lewandowski, Błaszczykowski, Klich, Sobota • R. Lewandowski



Takim składem zagramy. Serio, Wojtkowiak? Czuję,że to będzie tragiczna decyzja, gorsza od Lewandowskiego w środku pola, bo on chociaż duże doświadczenie wniesie.
 
Nie ma żadnej alternatywy na lewej obronie, dlatego Wojtkowiak który gra regularnie w klubie na tej pozycji :P
 
Jak nie przegrają 3-0 to będzie dla mnie wielka niespodzianka. Gramy o zwycięstwo z 2 defensywnymi pomocnikami i M. Lewandowskim w pierwszym składzie. Szukała z Glikiem w środku obrony na pewno zagwarantują emocje.
 
Nie jest źle póki co, żeby Kuba był w pełni sprawny to całkiem ciekawie by to mogło wyglądać. Do tej pory zbytnio bez głupich błędów obrony, szkoda,że Sobota źle trafiał w piłkę w tych dwóch sytuacjach.
 
Niech ten mecz z Anglią oddadzą walkowerem. Niech sie nie błaźnią. Tych kopaczy to by nawet ograła Polska kobieca reprezentacja U-17, Polska reprezentacja bezdomnych, a nawet i niepełnosprawnych.
 
Już tak nie pieprzcie, bo dzisiaj akurat nie było tak tragicznie. Po prostu Wojtkowiak zjebał w najgorszym możliwym momencie.
 
Nie wiem co tak psioczycie na nich. Dali dupy w tych eleminacjach, ale akurat w tym meczu pokazali sie z dobrej strony. Jak gwiazdor Lewandowski nie potrafi oddać celnego strzału na bramke z 5m? to meczu się nie wygra.
 
Też nie rozumiem hejtów na cały świat. Można pisać że Wojtkowiak spierdolił jedną akcję i było pozamiatać, ale by pisać po takim meczu z taka drużyna by wypierdalać to trzeba być impotentem umysłowym.
 
Lewandowski akurat jak na siebie w reprezentacji to też zagrał w miare dobrze, ładnie się zastawiał i robił przestrzeń, w którą rzadko niestety nasi wchodzili. Setkę to zjebał , ale tak nie było źle. Peszko to nie wspomnę, bo wystarczyło odegrać do Kuby który miałby pustą bramkę.. Boki obrony, to nasz problem. Wróci Piszczek, będzie może lepiej, bo będzie klasowy obrońca na prawej, ale lewa dalej jest tragiczna.



Klich dzisiaj nie istniał, do zdjęcia po pierwszej połowie był.
 
Portugalia ma tylko baraze na to wyglada , po dzisiejszym remisie z izraelem 1-1 maja 18 pkt a Ruscy 21 pkt , a zostala tylko 1 kolejka ,wiec Rusków urzadza nawet remis z Azerami na wyjezdzie.







Co do Polski na 9 meczów Polacy wygrali tylko 3- z moldawia i 2 razy z San Marino , jakim cudem , Polska miala grac na mundialu? przy ograniu na wyjezdzie tylko...San Marino BEZ JAJ.







Ciekawy jestem wyniku na Wembley czemu? bo dla Angoli jest to wazny mecz , Ukraina ogrywa San Marino i wyprzedza Angoli. Biedny Fornalik... zaraz nie taki biedny przeciez kosi ponad 100 tys co miesiac:-) wiec wytrzyma ten najazd Angoli tak czy siak.
 
Przegraliśmy eliminacje na własne życzenie. Jak można wygrać eliminacje skoro w każdym meczu linia obrony gra w innym składzie ? Wiecznie jakieś zmiany. Cieszyłem się, że Fornalik został selekcjonerem, ale z perspetywy czasu to był błąd. Dobry trener ligowy nie koniecznie sprawdzi się w roli selekcjonera reprezentacji. Kolejny przykład - Smuda. Nie czuje żalu, czy źłości z braku awansu, bo po prostu awans się nie należał. Szkoda tylko, że w 40 milionowym kraju gdzie narowodowym sportem jest piłka nożna klepiemy taką piłkarską biedę. To z tego powodu jest wielki żal.
 
A Islandia w ktorej zyje tylko ponad 300 tysiecy ludzi obecnie przed ostatnia kolejka wtorkowa eliminacji MS ma miejsce barazowe...
 
I ja sam sobie czasem zadaje pytanie co jest nie tak. Bo wykonawców to my mamy (oczywiście prócz lewego obrońcy, ale tak ma 3/4 świata). Brakuje nam drużyny.
 
niech wróci Franz! teraz jak jego wisla cisnie w lidze;p a juz ma doswiadczenie z reprezentacja i moze byc tylko lepiej!;p
 
Back
Top