Piłka nożna

holandia robi tak samo, wszystkie druzyny graja jednym systemem, zeby na dalszych szczeblach reprezentacji nie musiec juz uczyc coraz to nowszych zalozen taktycznych. w Polsce, kazda duzyna gra inaczej
 
Dariusz Wdowczyk wspomniał o graniu przez Polaków systemem z trzema obrońcami, w związku z brakiem klasowego lewego obrońcy. Wtedy dopero bylibyśmy pogubieni w defensywie.
 
ale akurat Holandia zawsze byla znana ze swojego szkolenia, pelno gwiazd wyplynelo juz we wczesniejszych latach, Belgia po prostu wyszla 'ot tak' z doskonale ulozonym zespolem. Kompany, Fellaini, Witsel, Martens, Hazard, Lukaku, Benteke, a to tylko paru.
 
taka moc powinna byc co mecz, emocja, cokolwiek, a oni sobie w chuuuuja leca. szkoda.


Kadra pilkarska nie moze spiewac z takim zaangazowaniem bo im sie gestapowskie grzywki porozpierdalają.
 
haha, to prawda, ten ich słegggggg jest okrutny, kazdy fryzure musi miec sliczna, bo dupeczki w domach patrza. szkoda, ze umiejetnosci od Crisa nie przejmuja razem z tym przejmowaniem sie o wyglad. wtedy moze bym wybaczyl. ;)
 
Naprawde ktos uwaza ze spiewanie hymnu powinno polegac na darciu jak najglosniej mordy ?



btw. Widze ze mamy wielu specjalistow od pilki na forum (w sumie to kazdy w Polsce traktuje sie jako specjalista w tym temacie), szkoda tylko ze ich przygoda z kopana skonczyla sie na podworku, gdzie byli stawiani na bramke.
 
jesli chodzi o mnie to ja specjalista zadnym nie jestem w sensie strategii. ja tylko zadawalem pytania, po prostu jestem zdziwiony juz i to bardzo tym co sie dzieje. w fifie zawsze daje diament, najlepsza formacja!!!



najglosniej mordy? emocji tam bylo pelno, lapanie sie za serca czy ogolna postawa przy hymnie (ktory wg mnie powinien motywowac, reprezentuje sie dane panstwo, wszystkich rodakow, to COS znaczy) jest wazna, a jak stoi 11 pacjentow i polowa z nich nawet ust nie otworzy to troche przykre.
 
Widze ze mamy wielu specjalistow od pilki na forum (w sumie to kazdy w Polsce traktuje sie jako specjalista w tym temacie), szkoda tylko ze ich przygoda z kopana skonczyla sie na podworku, gdzie byli stawiani na bramke.


Dokladnie tyle samo ilu znawcow mma ktorych ostatni high kick byl wykonany na Tekkenie i co z tego ?
 
btw. Widze ze mamy wielu specjalistow od pilki na forum (w sumie to kazdy w Polsce traktuje sie jako specjalista w tym temacie), szkoda tylko ze ich przygoda z kopana skonczyla sie na podworku, gdzie byli stawiani na bramke.






zło...
 
1377107_778956502115668_1621092691_n.jpg




Slawek to ma kumpli!
 
przeciez wszedl z Ukraina w 70minucie i zjebal doskonala sytuacje. :)



Mario Lewandowski + Slawek Peszko - hitowe powolania.
 
Nie oglądałem tego meczu:-)



Wiem za to, że Grzesio "jebne daleko z autu" Wojtkowiak srogo się pomylił przy bramce. Byłymi kopaczami Lecha kadra stoi.
 
no zle obliczyl lot pilki, nie trafil, Ukrainiec przed soba mial juz tylko Boruca. wystarczyl jeden blad. ;)
 
Szczęsny i tak daje dzisiaj rade bo mogło być już wiecej.



Anglicy siedli ostro na nas, na razie tylko bronimy się
 
Caly czas zbieramy punkty do rankingu. Jak tak zaczniemy sobie odpuszczac takie mecze to beda nas losowac z jednego koszyka z San Marino niedlugo i dopiero bedzie wesolo :)


niedługo to i tak bedą nas losować z osobnego koszyka:-)
 
Tez zwrocilem uwage na Belgie. Ciekawa druzyna i wciaz mloda. Hazard, Lukaku, Witsel, De Bruyne Courtois, Benteke itd.
 
swietnie graja dzisiaj Anglicy, Steven kot. mimo, ze z Lpoolu to uwielbiam go jako gracza, okrutne serducho.
 
Wynik lepszy niż nasza gra.


Co do Belgii -w raz ze zmianą religii dominującej w tym kraju, reprezentacja zaczęła osiągać lepsze wyniki. Przypadek?
 
i znów zacznie sie budowanie nowej reprezentacji .... Czas siegnąć po jakiś 16-latków może im się uda :-)
 
Jak my mamy wygrywac jak napatnik potrzebuje 3 metrów i pustej bramki aby coś strzelić
 
Back
Top