Piłka nożna

Napastnik Atletico Madryt Diego Costa zdecydował się reprezentować barwy reprezentacji Hiszpanii, porzucając tym samym możliwość gry w drużynie Canarinhos.
 
powodem jest chyba polityka PD, tam mozna 3 obcokrajowcow? cooos takiego. :C



Diego w formie, moglby pokrecic w reprze, szczegolnie na napadzie.
 
a jak to się ma do gry w kadrze?????



w pierwszej lidze w hiszpanii można zgłosić do składu 3 graczy spoza unii europejskiej.



liga idzie takim piłkarzom na rękę i po dwóch sezonach nieprzerwanej gry są traktowani, jak gracze z ue, ale tylko w lidze hiszpańskiej...



z rok jest mundial w brazylii i diego costa brazylijczykiem będąc może tam pojechać tylko w roli kibica.



jako reprezentant hiszpanii ma już większe szanse żeby wybiec na murawę...
 
To ze wybral GRE w reprezentacji Hiszpanii to sie nijak ma do tego ze mozna miec tylko 3 zawodnikow z poza UE, dla przykladu Eto'o czy Messi tez maja hiszpanskie obywatelstwo jednak graja dalej dla swoich krajow ;).
 
Będzie mu ciężko przebić się do pierwszego składu, jest Negredo (w formie), Soldado (bez formy), Villa (nie wiem, nie oglądam PD) i Hiszpania nieraz gra z falszywym napastnikiem, choc Costa w takiej w jakiej jest teraz to ma duże szanse.
 
O postawę piłkarzy Korony. Kolejny raz pokazują, że mają największe jaja ze wszystkich kopaczy naszej ligi.
 
Niepotrzebnie kibice prowokują po raz kolejny i chcą pokazać, że mają większego chuja niż 50-letni koleś z drugą grupą inwalidzką ... słabe to strasznie. Ochroniarz, który uderzył w klatkę piersiową kibica do wypierdolenia dyscyplinarnie. Teksty piłkarzy "nie dajcie się" niepotrzebne. No i oczywiście słynne już na naszych boiskach "dawaj koszulkę" :) Kocham naszą kopaną.
 
Gdzie tu prowokacja kibiców? Kibic wszedł na płot po koszulkę kopacza a ochorna zaczyna się burzyć. Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
 
Po co wchodzili na płot ? Nie da się podać koszulkę prez dziurę w płocie albo przerzucić na ogrodzeniem ? Nie, lepiej pokazać wszystkim, że ja kurwa mogę i mam w dupie wszystko i wszystkich. "Wchodzę na ogrodznie i ściąga mnie ochroniarz, co za kurwa nadgorliwość ! Co za chuj wykonuje swoją pracę ! CO ZA PROWOKACJE !"
 
niech ktos mi jeszcze powie, ze pilka nozna jest sprawiedliwa w jakimkolwiek aspekcie. :DDDDD



>dominuj 80min, 20strzalow na bramke, dobre okazje, poprzeczki



>sprowokuj karnego+czerwien w 81min



>przejeb mecz 2:0



iks deeeeee!!! brawo BVB!



Reus jest przekotem.
 
Czy tylko mi nie działa zaden stream z meczyków na mecz Realu?



@down



Ale za to bramki strzela zawodnik, o którym chyba 90% z nas nie słyszała.
 
nigdy nie myslalem, ze bede bal sie o wynik z druzyna z koncowki tabeli. :)



smutne czasy!
 
Inter jedzie widze po bandzie :-) I Levante dało dupy jak jakas taka przydrożna dziwka bez szkoły........
 
176_a.png
 
jak jakas taka przydrożna dziwka bez szkoły


znasz jakieś wyedukowane? co to za czasy, że gdy nie "idzie" to na ławce Realu pierwszym do zmiany był obrońca, bida, aż piszczy. Benzema to jest dla mnie największe nieporozumienie piłkarskie XXI wieku, Ozil może i był chimeryczny, ale coś swoją grą wnosił, ten grajek sprawia, ze nawet nieopierzony młokos jest od niego lepszy.


Gdzie gra duet najlepszych napastników w Europie? na Anfield.
 
I można było Suareza sprowadzić, bo Cavani twierdzi, że Luis tylko na to czekał, aż Real złoży ofertę.
 
@Gambit



No pewnie. Wiesz ile jest studentek dziwek-cichodajek. Multum. Trzeba tylko odpowiednio zapłacić.
 
Back
Top