Piłka nożna

Nie interesuje się jakoś specjalnie meczami Realu, ale widziałem z 5, może 7 ich meczów w tym sezonie. Stwierdzenie "tragiczną grę w praktycznie każdym meczu tego sezonu", w zasadzie zamyka dalszą możliwość dyskusji. :)


Co do PL, to oczywiście patałachy z musiały puścić MU - Liverpool na zwykłym kanale, którego nie można oglądać przez ich player online, więc ch..a obejrzę.
 
@Mobius, ja jako fan Realu (od 1997r) dzięku "uprzejmości" C+ mam możliwość oglądać ich wszystkie mecze i mówię Ci wprost, Iker dawał dupy w bramce, nie wstydze się tego powiedzieć, a że ktoś jako polpularne przyjął tekst "kończę w tym miejscu dyskusję" z braku argumentów, ale żeby mieć ostatnie zdanie w takowej to nie będę gorszy i też dodam "widziałem z 5, może 7 ich meczów w tym sezonie" i to stwierdzenie w zasadzie również zamyka dalszą możliwośc dyskusji :] :-)Peace



@Hubi, rozmawialiśmy o tym chyba nawet tutaj nie raz i nie dwa, napisałem "niekiedy" i miałem na myśli niektóre wcześniejsze mecze gdzie CR praktycznie nic nie wychodziło i wypinał się na wszystko i na wszystkich, a Mou i tak trzymał go po 90 minut, widadomo, to nie ta sama liga co inne grajki, ale skoro posadził Ikera to mógł też to zrobić z Ronaldo ...
 
No bo o czym tu dyskutować skoro w każdym z tych meczów, które oglądałem Casillas grał normalnie? Może trafiałem akurat na te które nie łapały się pod pojęcie praktycznie wszystkie? Co miał obronić to obronił, co miał wpuścić to wpuścił. Może jako ran Realu się przyzwyczaiłeś przez tyle lat, że ratował im dupę przez tyle lat i teraz jak przestał ratować to gra tragicznie. Mi Real jest w zasadzie obojętny i nie widziałem, w żadnym z obejrzanych w tym sezonie występów Ikera tragedii. Nie gra tak zajebiście jak kiedyś, co swoją drogą jest "zasługą" Mourinho moim zdaniem, ale to że nie gra zajebiście nie oznacza od razu, że jest tragiczny.


Edit: Jeśli obejrzenie prawie połowy ligowych meczów drużyny to dla Ciebie argument do zakończenia dyskusji to gratuluję. :)
 
No widzisz Mobius, może mnie Iker właśnie przyzwyczaił do ratowania dupska? Wpuszczał co miał wpuszczać i tu jest ta różnica.



On od meczu gdy z Pepe zderzyli się głowami w ogóle przestał wychodzić do górnych piłek, każdy rzut rożny czy wolny gdzie piłka leciała na 5 metr pachniało bramką bo bramarz nie dawał tego komfortu drużynie, że piłkę złapie czy wypiąstkuje. W polu karnym było najzwyczajniej nerwowo i tu było coś nie tak.



No i co wg Ciebie powinno być konsekwencją słabej gry bramkarza? Poklepanie po plecach i dobre słowa? Usiadł dwa mecze na ławce i wziął się w garść, a ludzie jak gęsi zaczeli pluć, że Mou posadził półBoga :]
 
GLF, spoko zaraz Suarez coś ukąsi, a w drugiej połowie wejdzie Sturridge i dobije przeciwnika ;) <marzyciel>



Kurwa, Allen to jest większy niewypał niż Carroll, ratuje go tylko fakt, że był tańszy.
 
Tak jak już napisałem, wcześniej - to, że nie gra zajebiście nie znaczy od razu, że gra tragicznie w każdym meczu. I oczywiście, że za słabą grę się powinno siadać na ławce. Ale po pierwsze to trzeba mieć dobrego rezerwowego, a nie Adana, a po drugie wracamy znowu do kwestii gry słabszej niż przez parę ostatnich sezonów, a gry naprawdę słabej i zawalania drużynie meczów.


Ostatni mecz jaki oglądałem Realu to ten w którym czerwień Adan dostał. Iker nie wyglądał tam na takiego co się wziął w garść. :D W szczególności na początku. Ale może w kolejnych meczach faktycznie jakaś różnica była.
 
Z Osasuną i Celtą był dość pewny.



@Gambit



Ale CR sam po 2 meczach przestoju, zawsze zaczyna lepiej grać i on nie potrzebuje dodatkowego kopa w dupe od Mou, bo sam sobie go daje.
 
CR-owi wystarczy, że poczyta i posłucha jak się nad Messim rozpływają i od razu ma motywację. :D
 
Czekam na karnego w drugiej połowie. :-)



Football-Special-Report-Howard-Webb-and-his-affection-for-Manchester-United-Part-2-52335.jpg
 
@Al



ćwierk Babela?



porównania Allen do Iniesty i Xaviego jak najbardziej na miejscu, jakie on precyzyjne podania posyła do swoich przeciwników ...
 
Ale mecz! Oglądac moglem tylk oniestety druga polowe, ale w tych 45 minutach nie bylo czasu na nude. I o dziwo to Liverpool sie lepiej prezentowal niz Manchester. Ja nie wiem jak oni z taka gra sa tak nisko. Komentarz takze mistrzowski. Tekst po tym jak na trybunach odpalil ktos swiece dymna: "oo nasi tu sa" wygral internet:-)
 
No ba, albo jak Johnson "zdrzemnął" się przy wolnym i golu Evry/Vidicia wypalili z tekstem, że miał na głowie tabliczkę z napisem "Ja tu śpię (nie przeszkadzać)" :-) takich perełek jet tam co niemiara.- uwielbiam komentatorów ligi angielskiej w C+
 
Tak, komentatorzy PL w C+ są świetni i bardzo dobrze mi ich się słucha, zawsze gdy włączę jakiś mecz. Za to szkoda,że oni nie komentują La Liga..
 
pamiętam pana nahornego jeszcze z jego pracy w przeglądzie...



cała strona we wtorkowym lub środowym wydaniu była jego...



cała o lidze angielskiej, a internetu wtedy nie było...:-)



facet jest kopalnią wiedzy o tej lidze i pewnie dlatego też nie komentuje la liga... :-)
 
Hubi bez sensu, ten mecz nawet nie umywa sie do poprzedniego. Ogólnie wieje troche nuda i wszystko jest juz jasne.
 
Właśnie widze,że Kanonierzy w 10 i przegrywają 0-2, więc chyba nie będę się denerwował na tnącym streamie.
 
Melikson odchodzi z Wisły, niby norma, ale nie spodziewałem się, że aż tak obniży loty w Krakowie.
 
Barca jest w gazie, Iniesta zagrał rewelacyjny mecz, Pique bardzo pewnie grał. Alexis utwierdził mnie tylko w przekonaniu, że lepiej by było aby Villa wchodził zamiast niego. Zastanawiam się dalej jak można zrobić coś takiego co zrobił zawodnik Malagi przy pierwszej bramce...
 
Back
Top