Piłka nożna

no juz sobie kurwa zwale robi chyba. ;)



wiadomo powszechnie, ze Ekstraklasa > Bundesliga wiec decyzja zrozumiala.







he he he. :-)
 
No i dzisiaj Iker pierwszy raz od dawien dawna uratował Real. Może to nie była jakaś super parada, jak z meczy z Sevillą, bo piłka leciała prawie,ze w niego ale z 7 metrów to zawsze coś, a że z tego poszła kontra i bramka to już dobrze .
 
Casillas - Ramos, Thiago Silva, Piquó, Lahm - Xavi, Iniesta, Pirlo, ózil - Cristiano Ronaldo, Lionel Messi

11 Roku UEFA.
 
troche motywacja spadnie z Heynckesa do wygrania czegokolwiek, niezrozumiala decyzja dla mnie, po chuj oglaszac takie cos w polowie sezonu? dezorganizacja w zespole, spadki moralow, nie wiem. :-)
 
http://www.bayern.munchen.pl/art/show/jupp-emerytura-nic-z-tych-rzeczy/10777







dogadali sie z nim, ze niby w marcu maja podjac decyzje czy zostaje. wypowiadal sie, ze jest gotow prowadzic na 2013/14 FCB.
 
[strike]No to nie mam pojęcia, chociaż ludzie z drugiej strony są tak podnieceni Pepem, że nie myślą i nie zachowują się racjonalnie.[/strike]



Edit No to widzę, że jednak rację miałem:-)
 
gazetom to juz nie mozna ufac, jedynie oficjalnym www klubow, Lewandowski juz byl milion razy wstepnie podpisany do United. :)



dla mnie Pep to wytwor Messiego (nie wiem czy logiczne, ale whatever) i w klubie takim jak FCB moze byc mu mega ciezko. niemiecka szkola rozni sie jednak troche od hiszpanskiej.
 
@baju <- srsly! Widziałeś co robił wczoraj Ozil z obrona Valencii?
 
Haha, dobrze jechał komentator na rozgrzewce, pewnie dlatego go odłączyli troche przed meczem :)



Moim zdaniem ani Ozil ani Xavi nie powinni być w "11"roku.
 
akurat kicker jest jedna z tych gazet, ktore w 99% zanim podadza cos do wiadomosci, sprawdzaja czy sa one pewne. ale wiadomo, kazdemu moze wskoczyc bubel



gruby, a co ma wczorajszy mecz do 11 zeszlego roku?
 
No wczoraj to nie był jednorazowy wyskok Mesuta. Fakt faktem 2011 miał chyba bardziej udany lecz 2012 ostatecznie nie taki zły...parę goli i asyst ma na koncie. Nikt nie był o niego tyle lepszy żeby to była jakaś kontrowersja chyba? ktoś komuś mógł się wydawać skuteczniejszy albo bardziej widowiskowy ale to raczej niuanse na tym poziomie...
 
moze zrobia wyprzedaz i Lionela wytargna z fcb. :-)



Ozil dla mnie prezentowal sie slabo w 2012, lepszy amf dla mnie to David Silva ktory 2012 mial niezwykle udany zarowno w klubie jak i w reprezentacji. ale co ja tam wiem, te jedenastki przez specjalistow wybierane sa przeciez... :-)
 
Akurat Bayern to bardzo bezpieczna opcja, to nie lgia angielska gdzie o majstra bije się kilka zespołów, a jeszcze kilka jest bardzo ambitnych.
 
Dopóki Guardiola nie udowodni mi, że jest inaczej będę uważał jego sukcesy za pokłosie systemu. Parafrazując Sama Allardyce'a nawet on by potrafił coś wygrać z taką Barceloną a kiedy nad Pepem zaczęło ciążyć widmo pierwszego sezonu bez żadnego trofeum ogłosił, że ma dosyć i odchodzi jak tylko stało się jasne, że przegrał Ligę.



Niesety Bayern to słaby klub na udowodnienie mojej teorii bo kadrowo i organizacyjnie ma ogromną przewagę nad resztą Bundesligi.
 
Ta jedenastka nie była wybrana przez specjalistów, tylko każdy mógł oddać głos na swoją 11 i wygrała ta z największą liczbą głosów.
 
Mam nadzieję, że przejęcie sterów przez Guardiolę w Bayernie przyczyni się w pewnym stopniu do przedłużenia żywota Beniteza w Chelsea.
 
Back
Top