Piłka nożna

Muszę się z wami zgodzic, ligę niemiecką bardzo dobrze się ogląda, a zwłaszcza Bayern, który gra tam niesamowicie. Co do Lewego wydaję mi się, że dogada się z Borussią.
 
Nagrody LFP:

Liga BBVA:

Najlepszy piłkarz: Leo Messi (Barcelona)
Najlepszy trener: Pep Guardiola (Barcelona)
Najlepszy bramkarz: Iker Casillas (Real Madryt)
Najlepszy obrońca: Sergio Ramos (Real Madryt)
Najlepszy pomocnik: Xabi Alonso (Real Madryt)
Najlepszy ofensywny pomocnik: Andrós Iniesta (Barcelona)
Najlepszy napastnik: Leo Messi (Barcelona)
Nagroda Fair Play: Carles Puyol (Barcelona)
Odkrycie: Francisco Alarcón Isco (Mólaga)

Liga Adelante:

Najlepszy piłkarz: Juan Carlos Valerón (Deportivo)
Najlepszy trener: Josó Luis Oltra (Deportivo)
Mejor bramkarz: Dani Aranzubóa (Deportivo)
Mejor obrońca: Marc Bartra (Barcelona B)
Mejor pomocnik: ólex López (Celta)
Mejor ofensywny pomocnik: Andrós Guardado (Deportivo/Valencia)
Mejor napastnik: Iago Aspas (Celta)
Nagroda Fair Play: Miguel óngel Garcóa "Corona" (UD Almeróa)
Odkrycie: Javi Hervós (Córdoba/Sevilla).

Wszystko OK, tylko że Mou za wygranie ligi powinnien dostać.
 
Jest gdzieś jakaś argumentacja? To jest za sezon 2011/12 czy za rok 2012? To nie ma sensu...
 
Trenera powinien dostać Mou, nie zgodzę się też w kwestii wyboru obrońcy, Ramos jest bardzo dobry, ale moim zdaniem Puyol jest najlepszym obrońcą świata. Podkreślam, że to moja subiektywna ocena, szkoda, że ostatnio Carlesa męczą kontuzje, widać jakie luki w defensywie Barca ma bez niego.
 
wiecej sie leczyl niz gral w tamtym sezonie, wybor Ramosa uzasadniony. czy Puyol jest najlepszy na swiecie to nie wiem, dla mnie mega obronca jest Hummels, a ma jeszcze duzo czasu na rozwoj.



to ze Guardiola dostal ta nagrode to padaka max, ale tak to juz jest w roznego rodzaju rankingach. jak zobaczylem jak 'ktos tam' wybral podium zlotej pilki: 1. Messi 2. Iniesta 3. Xavi to nic juz mnie nie zdziwi.
 
2012November13Tuesday073751ronaldo_konyokos.jpg
 
Michał Probierz został nowym trenerem PGE GKS Bełchatów zastępując na tym stanowisku Jana Złomańczuka. Najważniejszym zadaniem 40-letniego szkoleniowca będzie utrzymanie "Brunatnych" w szeregach T-Mobile Ekstraklasy.
 
Podoba mi się, że przed meczem z Urugwajem nikt się jeszcze nie zająknął, że to drużyna, która nie wygrała żadnego z 4 ostatnich meczy w kwalifikacjach zaliczając m.in. wtopę w mega słabej Boliwii, której w tej kampanii nawet nie pomaga wysokość - tylko 2 wygrane u siebie.
 
no to juz od tej druzyny masz 2 w plecy. ;)



i jeszcze samoboj Kamila 'gram z takimi napastnikami co tydzien' Glika, good job.
 
To na 0:2... To już mecz bo to wyglądało jak luźna gierka na treningu



EDIT: Mamy szczęście, że mamy tak dobrych piłkarzy jak Piszczek
 
Gambit, sarkazm



EDIT: Obraniak przed nr na koszulce powinien mieć znak "-".



EDIT2: Ale yebany uderzyć potrafi.
 
Ależ wygwizdują jełopów. :D


Edit: Jak spier...ił teraz Obraniak. :D I jak my mamy z takim rozgrywającym cokolwiek zrobić?
 
Nie twierdzę, że jest zły. Twierdzę, że się nie nadaje na rozgrywającego. :)
Edit: Nawet podanie ładne mu wyszło. :D
 
Boże, Szpak ciągle o tej czwartej drużynie MŚ... Szkoda, że nie przypomina, jak wyeliminowali Ghanę.
 
Back
Top