Piłka nożna

Co do kwestii Barcelony to mnie to wcale nie dziwi. Rosell już nie raz wały robił z arabusami, m.in. przy organizacji jakiegoś meczu towarzyskiego Brazylii, która, nomen omen, właśnie w dziwne deale z arabusami się wpakowała (prawa właśności do transmisji do 2022 chyba, bez prawa weta przez związek tamtejszy itp. :D). Ewidentnie aktualny prezydent Barcy lubi się z Panami z bliskiego wschodu. :)
 
Poziom naszej ligi jak już wiemy nie jest za wysoki, ale wczorajszy mecz Lechi Gdańsk z Widzewem musiał się podobać każdemu ; )
 
Pięknie, na weeb.tv nie można płacić przez sms już, czyli znów trzeba liczyć na przycinające się streamy.



Arsenal-Spurs 0:1 Adebayor.
 
No i Adebayor już dostał czerwo...



Akurat u mnie na sopcascie są chujowe transmisje,bo mi tnie i ciężej jest znaleźć coś z PL komentarzem.



@down



Zamknij dziób i nie prowokuj.
 
Ta PL jest jednak świetna, gdy mecz na szczycie to zawsze świetne, emocjonujące mecze. Szkoda tylko,że Adebayor dostał czerwo, bo mecz będzie bardziej jednostronny.
 
Jak macie jakiegos znajomego z cyfra to proponuje sie do nich zglosic. Mi kolega dal dane do playera cyfry online'owego i wszystko sobie w mega jakosci i bez zadnych przyciec ogladam. :)



Jakby debile dali mozliwosc kupienia sobie transmisji za piataka czy 7-8zl to by co tydzien ode mnie inkasowali po 20zl pewnie. Ale jak nie chca moich pieniedzy to niech sie wala. :D


Edit: Bale właśnie na luzaku sobie przebiegł całe boisko praktycznie. :D
 
Szykuje się pogrom, 3:1. Ale akcja Santiego Cazorli, pokazał zacięcie. Kanonierzy w gazie. Żeby nie Lloris to by już było pewnie z 5:1.
 
Ależ pięknie to zrobił Cazorla. Właśnie dlatego mnie dziwi plaga symulanctwa. Jestem pewny, że wielu akcjach, które są spieprzone przez próby wymuszeń faulu mogłyby padać bramki. A Cazorla to chyba jest najczęściej "otwierającym sytuacje bramkowe" zawodnikiem w PL. Co ta sytuacja tylko potwierdziła.
 
Cazorla rzeczywiście zainponował, kurcze dopiero w Arsenalu widzę potencjał tego gracze, wcześniej jak grał w Hiszpani jakoś nie wydawał mi sie aż takim kozakiem :]
 
Tak sobie w przerwie przypomniałem bramkę Lewego z Grecją, trafiłem na ten filmik :



I znów przechodzą ciary, fajne wspomnienia, szkoda,że nasi nie wykorzystali tego, bo nigdy nie zapomnę tej euforii po golu Lewego, wydawało mi się,że rozjedziemy wtedy Greków. Niestety Smuda przygotował naszych na 30 minut gry, nie 90. A szkoda, bo już nigdy nasi nie zagrają na tak wielkiej imprezie przy wsparciu 40 tyś. Polaków na trybunach.
 
Ponad 42 tysiące ludzi obejrzy jutrzejsze spotkanie przy ulicy Bułgarskiej pomiędzy Lechem a Legią.







PIŁKA NOŻNA DLA KIBICóW
 
Lewandowski w ostatnich 2 meczach 4 bramki. A jest dopiero 15 minuta, więc może jeszcze coś strzeli.
W końcu zaczyna grać na miarę zarobków, których się domaga.
 
dobrze, ze wstrzymalem sie z pisaniem o czelsi, United wjebalo z Norwich. najgorsze, ze dosyc zasluzenie. byla okazja powiekszyc przewage nad londynczykami, konczy sie tak, ze to glosni sasiedzi sa liderami, jaa pierdole. :)
 
ten 'dobry transfer' Song'a to ironia, tak? dobrym transferem to Hazarda mozna nazwac.
 
Wstrzymałbym się ze stwierdzeniem, że Hazard to dobry transfer. Dobry transfer to Jackson Martinez
 
Back
Top