Piłka nożna

Ja pierdole, jaka bramka Frankowskiego :) Patologiczni stoperzy Legii



A Aston Villa wygrywa z ManU 2:0.



No mecz mega fajny jak na timobajl ekstraklase
 
Nie wiem, czy zdążyliście zauważyć, ale kryteria wręczania Złotej Piłki zmieniają się w zależności od aktualnej sytuacji Messiego. Można nawet ustalić nowy regulamin.
1. Jeśli Leo Messi wygra najważniejsze tytuły drużynowe dostaje Złotą Piłkę, nawet, jeśli w indywidualnych statystykach ktoś był od niego lepszy. Patrz Złoty But.
2. Jeśli Leo Messi nie wygra żadnych ważnych tytułów drużynowych, to dostaje Złotą Piłkę, bo był najlepszy jeśli chodzi o indywidualne statystyki. Patrz Złoty But,
1.1. Złotą Piłkę dostaje ten piłkarz, który przyczynił się w znacznej mierze do ważnego tytułu. (chyba, że nazywa się Sneijder, to wtedy nie ma go nawet w pierwszej trójce, bo jest ZA SŁABY)
1.2 Złotą Piłkę dostaje ten piłkarz, który zdobył najbardziej imponujące statystyki i boje rekordy. (chyba, że nazywa się Cristiano Ronaldo i jest ZA SŁABY, żeby prześcignąć chociażby Xaviego)
Powinni zrobić taki szyld "Wygrałeś ze swoją drużyną Ligę Mistrzów, mistrzostwo ligi, a z reprezentacją zdobyłeś Mistrzostwo Świata? To nic! Messi el mejor del mundo!" I taka uśmiechnięta twarz Leo, jak z tej reklamy Laysów.
 
2009 - potrójna korona,



2010 - liga,KMŚ,2x superpuchary + złoty but ( dyskusyjna wygrana)



2011 - Liga, Liga mistrzów, KMŚ, 2x superpuchary.







Tylko w roku 2010 były wątpliwości.
 
Ale niespodzianki. Piast wygrywa we Wrocławiu a Jaga w Warszawie. Legia może stracić fotel lidera przy kolejnej wpadce.
 
ManUnited ma chyba nową taktykę na ten sezon "tracimy najpierw bramkę, albo dwie i zaczynamy grać naprawdę 30 minut przed końcem meczu"
 
wlasnie wrocilem to sie pochwale :)
sor384.jpg
 
herrflick, a to przypadkiem spoko normalna cena za bilet? bo chciałem kiedyś jak byłem w Londynie iść na mecz Chelsea albo Arsenalu to bilet coś koło 90Ł kosztował. To możliwe czy coś namieszalem ?
 
Herrflick, jak wygląda transport na stadion gospodarza ? Pociąg, austobusy czy nie ma ''organizatorów'' i jest to kwestia przyjazdu na własną rękę?
 
herrflick, a to przypadkiem spoko normalna cena za bilet? bo chciałem kiedyś jak byłem w Londynie iść na mecz Chelsea albo Arsenalu to bilet coś koło 90Ł kosztował. To możliwe czy coś namieszalem ?




Nie mam pojecia jak to wyglada w Londynie wiem jednak ze Arsenal ma najdrozsze bilety w PL.



Ale 90 funtow to chyba juz z prowizja dla konika. (Najdrozszy na United 52 funty dla porownania)




Herrflick, jak wygląda transport na stadion gospodarza ? Pociąg, austobusy czy nie ma ''organizatorów'' i jest to kwestia przyjazdu na własną rękę?


Autobus ,,organizatorow'' w moim przypadku choc niektorzy jechali pociagami lub normalnie kursowymi autobusami.Ogolnie sam sobie musisz ogarnac.
 
Znów ten sam scenariusz... City przegrywa 0:1, wyrównuje i zwycięzkiego gola na 2:1 strzela w końcówce i to najczęściej robi Dżeko.



@down



Mierzej nawet 2 bramki strzelił.
 
Beonisch 45 min na boisku dzisiaj, a Sobiech w pierwszym skladzie. Wczoraj Matuszczyk gral caly mecz i Mierzejewski
 
Back
Top