Piłka nożna

raz na jakiś czas taki kwiatek wyjdzie Barcy, ciekawe kto postawił na Celtic, kurs w granicach 11 :]



Szachtar musi wygrać z tą drużyną, ktróej nazwy boję się wymawiać i liczyć, że w Turynie jedna z drużyn zwycięży, wtedy, o ile się nie pomyliłem, mają awans w garści ...
 
Ale denerwuje mnie gadka o autobusach. Mieli się otworzyć i dostać 5? To ma taki sam sens jakby Ali miał sprowadzać Werduma do parteru. Jest to bardzo fajne ukazanie jak można zniwelować atuty przeciwników przez odpowiednie ustawienie taktyczne i konsekwentną realizację jego założeń.
 
najwiecej fanow w PL ma real gambit, od zawsze. mowie o tych prawdziwych, barca zawsze byla w cieniu






Prawdziwych najwięcej, ale gimnazjum zaatakuje sms'ami,żeby puścić Barcę :) Teraz Barca ma więcej "fanów", a Real ma więcej kibiców prawdziwych. Bez obrazy, bo też są i prawdziwi fani Barcy :)
 
Brawo Celtic!!! Napewno cieszy przegrana Barcy ale jeszcze bardziej cieszy wygrana drużyny z Glasgow. Wielkie serce do walki i sobie piękny prezent na urodziny zrobili :)
 
Katalońskiemu dziennikowi Mundo Deportivo nie wystarczy fakt, że Real Madryt jest w swojej grupie za Borussią. Dziennikarze tej gazety chcieliby zobaczyć Królewskich poza rozgrywkami, ale według nich jest to niemożliwe przez... sędziów. A dokładniej Petera Rasmussena, który prowadził starcie City z Ajaksem. Katalończycy piszą, że Duńczyk ewidentnie skrzywdził w końcówce ekipę Manciniego nie dyktując karnego za faul na Balotellim i nie uznając prawidłowej bramki Kuna. Gdyby City wygrało 3:2, to "Real byłby prawie dwiema nogami poza Ligą Mistrzów". Taki wniosek po czterech kolejkach wysnuł dziennik, który uchodzi za poważny i który jest codziennie czytany przez kilkaset tysięcy ludzi! "Real, w przypadku wygranej Obywateli, w następnej kolejce jechałby do Anglii bez marginesu przegranej. W najgorszym dla Realu przypadku nawet wygrana z Ajaksem w ostatniej kolejce nic by im nie dała, gdyby City potem wygrało jeszcze w Dortmundzie, co ostatecznie sprawiłoby, że Niemcy wygraliby grupę, City byłoby drugie, a Real by odpadł. Tak już nie będzie, a Real Madryt prawie na pewno awansuje do 1/8 finału, ale jeśli Mourinho będzie się na coś skarżył w dalszych fazach, to trzeba będzie mu przypomnieć, że jego droga powinna była zakończyć się w grupie. Rasmussen dołączył do listy sędziów Mourinho", atakuje Mundo Deportivo. Do tego dziennik wyśmiewa Mourinho, że ten był przekonany po meczowych ujęciach, że Callejón nie był na spalonym, chociaż po spotkaniu specjalny program telewizji Canal+ pokazał, że Hiszpan był minimalnie wychylony przed obrońcę.










co ja czytam... Ten kataloński szmatławiec jest zdrowo popierdolony.
 
Mam nadzieję, że gimnazjum zaatakuje smsami i za 2 tygodnie tvp pokaże mecz City - Real. Nie jestem fanem żadnej z drużyn, ale ten mecz jest najciewszy z całej stawki.
 
Znając życie napewno wygra BVB vs Ajax. Dziwne w tv mówili że można zagłosować na stronie tvp a tu lipa :-)
 
Jeżeli Real w Polsce ma najwięcej prawdziwych kibiców to liczę na mecz City-Real.



Wczoraj tylko ten komentator Iwański mnie lekko wkur***. Ogłasza konkurs sms na najciekawszy mecz, ale swoje 3 grosze musiał wrzucić "on by zagłosował na mecz Ajax-Bvb".
 
No i spora część ludzi może zagłosować, dzięki Iwańskiemu na mecz Ajax-BvB, bo przecież jak taki znachor mówi,że to będzie najleepszy mecz to z pewnością tak będzie. A i jeszcze tam grają Polacy to wgl :)
 
jak można głosować na BvB v Ajax, kiedy to jest mecz średniaków europejskich a drugi mecz w tej grupie to dwa zdecydowanie najmocniejsze zespoły i na dodatek mecz o wielkim znaczeniu dla końcowego układu tabeli, nóż na gardle City a ja mam dostać w TV leawndowskiego ? Chciałem oglądać w akcji LEwandowskiego, Piszczka i Błaszczykowskiego w meczach z Czarnogóra i Mołdawią to mi tego tvp nie umożliwiło więc już teraz na siłę nie wpychają ich w każdy piłkarski wieczór.
 
Wolałbym Real - City ale zapewne zobaczymy znowu mecz Borussi. Głos pójdzie ode mnie na mecz Królewskich. Może coś da :-)
 
Zdecydowanie powinni puścic mecz Real-City. Lubię oglądac Borussie i dobrze grających w LM Polaków, ale gdyby nie puścili meczu w którym grają mistrzowie dwóch najmocniejszych na świecie lig to byłoby to baaardzo nieprofesjonalne. Aż smsa wyślę, bo uważam, że City za wszelką cenę będzie chciało wygrac, co da nam bardzo dobre widowisko.
 
Konkurs popularności się robi z tego głosowania, dlatego wczoraj była Barca a nie Szachtar a teraz będzie BVB bo przecież trzeba zobaczyć jak grają NASI.
 
To wszystko przez tego Iwańskiego - komentator, który sam narzuca jaki mecz chce obejrzeć, a durne polaczki głosują zgodnie z wolą takiego eksperta...
 
A ja lubię mecze Borusii, jak mam czas to oglądam równiez i ligę niemiecką. Nie będzie w niej Polaków - będę robić to dalej. Tym bardziej cieszy fakt,że moge oglądać jej potyczki w HD a nie na streamie z netu
 
Mi tam nie przeszkadza wybór Ajax - BvB , większe szanse, że to będzie lepszy mecz niż ten pomiędzy zespołami przepełnionymi leniwymi gwiazdami bez zgrania ;)



Edit : I będą transmitować mecz pierwszej drużyny w grupie z trzecią, a nie drugiej z czwartą. Dla mnie dobry wybór Polaków ;P
 
to tak ja jestem załamany tylko tym, że pokazali Barcę z Celticiem. Ja tutaj rozumiem. 1.BVB 3. Ajax. Ajax lepszy od MNC, BVB może i gorsze ale 4 pkt zdobyło z Realem. Nie narzekajmy, lepsze to niż dla mnie kuriozalna decyzja z Barcą i Celticiem . . .
 
Ja tam wolę BVB vs Ajax



-Polacy



-City nawet jak wygra to i tak pewnie przejebie Ligę Mistrzów i odpadnie



-Ajax realnie ma duże szanse na awans.
 
4 stacje w Polsce mają prawa do transmisji z Ekstraklasy a 3 z nich które mam mało kiedy pokazują Kolejorza. Dziś taki fajny mecz i ani ESP,ani CP, ani TVP nie mają zamiaru tego pokazać. Znów trzeba będzie jechać na tnącym się streamie. Żeby chociaż na sopcascie to było,ale nie, flashe i inne pierdoły. No chyba,że ma ktoś od Was jakieś dobre streamy z ekstraklasy? Dobrze,że chociaż w publicznej Legia- Lech poleci. Się trzeba będzie do Poznania przeprowadzić i problem z głowy będzie :]
 
Eurosport ma prawa do transmisji meczow poniedzialkowych, TVP ma tylko kilka spotkan w sezonie, a nie oszukujmy sie ten mecz do czolowki nie nalezy szczegolnie ze jest rozgrywany w Lodzi i dodatkowo rozgrywany jest w piatek. Cyfrowy Polsat natomiast ma prawa do jednego spotkania ale z tego co pamietam to nie oni wybieraja jakie spotkanie dostana (jedynie wszystkie spotkania Slaska byly wybrane przez nich), czyli Cyfra oddaje im te "gorsze".







Co do streamow to polecam Weeb.tv, niestety platne ale za to jakosc bardzo dobra i nie ma problemow z przycinkami. Za 4 zlote masz 3 dni transmisji czyli przy okazji bys mogl sobie jutro Wacha w "PPV" obejrzec :D.
 
Ten mecz to jest jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy mecz kolejki. Też jestem zdziwiony, że będę musiał go oglądac na necie. Co do samego spotkania, mam nadzieję, że Widzewek wreszcie wygra.



E: Widzew zagra bez Mielcarza, czyli bardzo niedobrze...
 
bys mogl sobie jutro Wacha w "PPV" obejrzec


Mogę w TV za darmo :P Po niemiecku:P



Dla mnie równiez jest to najciekawsze spotkanie tej kolejki. Graja dwa zespoły które lubie, a i Widzew w tym sezonie już nie raz zaskakiwał. Licze na dobry mecz i wygraną Lecha :P
 
Nie wiedziałem o tym Mielcarzu i zagrałem taki kupon:



Ruch - Lechia 1 + Widzew - Lech x



Lechia gra bez Traore.
 
Back
Top