Piłka nożna

Za czasów Kluiverta, Rivaldo, nawet jeszcze Ronaldinho kibicowałem Barcie. Czuję się troche jak kurwa teraz, ale niech ten celtic wygra.
 
8-3 bodajze Monaco z Deportivo- Dado Prso hat-trick- to chyba najwiekszy wynik jaki pamietam.



Edyta : sorry Prso 4 bramki
 
Najwyższa wygrana chyba 7:1 czy 7:0? MU nad Romą bodajże?



Czyli rozumiem, że warto obejrzeć skróty :)
 
Barca nie ma pomysłu jak rozpracowac broniący się całą drużyną Celtic, nie podoba mi się to. Swoją drogą defensywa Barcelony bez Puyola, jest tak cholernie niepewna, że zaczyna mnie to mocno irytowac.
 
MU też męczy się z 10 obrońcami, ale grają takim ustawieniem, że nie dziwi mnie to aż tak ( Giggs jako obrońca )



Torres i Oscar niezłe bramki ,zwłaszcza ten pierwszy dobrze wleciał.
 
Kurcze chciałbym, żeby Shakhtar coś trzelił bo to chyba jedyna drużyna w Europie, która w 2012 roku jeszcze nie przegrała, w pierwszej połowie wjeżdzali w pole karne The Blues jak nóż w masło, ale brakowało wykończenia, no i niekiedy zajebiście kombinacyjnie grają ...



i jest 2-2 co za akcja !!!
 
@Uefo



http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/aktualnosci/ktory-mecz-lm-chcesz-zobaczyc-glosuj/9034242
 
Glosowania to maja sens w przypadku Canal Plus. Oni co jakis czas robia na stronie (nie zadnymi smsami) glosowanie, ktory mecz PL puscic.



Jakby TVP mialo dwa otwarte kanaly i w srode na jednym puszczali Szachtar-Chelsea, to na drugi moga sobie robic glosowanie. A tak, to wiadomo, ze zawsze mecz Barcy wygra, bo FCB ma najwiecej kibicow w Polsce, nawet jesli beda grac z Celtikiem. A jak to bedzie inny dzien, to Real lub Borussia. Geniusze w tym TVP. Jeszcze, zeby to bylo glosowanie na ich stronie, ale smsami? Kto bedzie wysylal smsa na Braga-MU, jak wiadomo, ze taki mecz jest bez szans w starciu z Barcą.



TVP powinna (jak zwykle to bylo) wybierac w miare najciekawszy mecz, to znaczy nie taki, gdzie kurs na jeden z zespolow jest 1,26 (na wyjezdzie...) i w zasadzie sam mecz jest o nic. Nawet jesli bedzie tam ladny futbol, to co z tego, jesli brakuje stawki



Czemu przerwali mecz Braga - ManUtd?
 
padło oświetlenie.



Song powinien dostać czerwoną, ewidentnie.



Dokładnie, głosowanie w formie sms bez sensu i z każdego meczu będę zadowolony, bo będzie pewnie Real - City albo Ajax - Borussia, wiec ok.
 
najwiecej fanow w PL ma real gambit, od zawsze. mowie o tych prawdziwych, barca zawsze byla w cieniu
 
hehe zobaczyć jak JO Mikel zdobywa gola, pierwszego od pięciu lat - bezcenne, to co, że nie uznany, ale wspomnienie zawsze pozostanie :]
 
o kurwa....



najsmieszniejsze jest to, ze taka barca wygralaby wczoraj z bvb, a real rozbilby taki celtic niewyobrazalnie
 
Celtic zagrał tak jak Chelsea w półfinale, skutecznie.



Barcelona nic nie straciła, ale autobusy nadal nie do zajechania.
 
Najlepszy był kurs na wygraną Celticu, tak jakby ludzie nie oglądali pierwszego meczu, który był na skraju remisu u siebie a co dopiero na wyjeździe z takim trudnym do złamania rywalem.



Zlekceważyli Celtów, a potem się strasznie dziwią jakim cudem nie przegrali.
 
Back
Top