Piłka nożna

Sędzia pozwala na ostrą grę, oby gracze tego nie wykorzystali bo będzie bitka, a nie mecz. I niech Real ruszy dupe, bo zaraz będzie przegrywał.
 
2 tyg temu Ajax wygrał z nimi 3:1 , ale spodziewałem się, że rewanż nie będzie taki kolorowy. Oby jednak wygrali to zamieszają w grupie
 
Czy tylko ja mam wrażenie,że nawet jak Lewy wyrzuci aut pod swoją bramką to komentator jest tak podniecony jak by miał dochodzić?







Brawo BvB. Ciekawe czy kiedys jeszcze zobacze Real z poprzedniego sezonu...
 
Real w plecy, City w plecy, Milan w Plecy WTF !?



Obie bramki dla BVB identyczne, Lewy wystawia te piłki jak Zagumny :]
 
WTF?! Co on odjebał ze zmianami? Będzie bronił porażki? ściąga jedynego napastnika i dobrze grającego w środku Modricia na Essiena.. I takim ewidentnym spalonym to ja bym tego nie nazywał,ale to jest Ryyyczek, to ja się nie znam.
 
Real dwa razy stracił bramkę z kontry, imo defensywny pomocnik to dobra zmiana i powinna zabezpieczyć tyły.
 
czy tylko mnie denerwuje cholerna stronniczosc Ryczela w tym meczu? Podnieca sie za kazdym razem jak "polska Borussia" jest przy pilce. Swoja droga, nie cierpie tego okreslenia...
 
nie podoba się po polsku? jest mnóstwo innych stron :]



zmiana Essiena dobra, tylko powinna być za Ozilla, a Igła udawał przez pierwszą połowę, że go noga boli więc ...
 
Nie wiem czy to był Ryczel ale dawno, dawno temu jak LM leciała na TVN Turbo któryś z tamtejszych komentatorów zapowiadając mecz Steaua - Real powiedział, bez jaj, "cała Polska kibicuje Steaule Bukareszt" dlatego, jak później tłumaczył, że mają barwy zbliżone do ulubionego zespołu Polaków czyli FCB. Lobby anty-madryckie jest tam silne ;).
 
nie podoba się po polsku? jest mnóstwo innych stron :]






niby tak, ale jakosc jak w tv, a komentarz i tak wyciszony, zeby tylko kibicow bylo slychac. no i bez zwiech
 
place za nke wiec oczekuje profesjonalnego, obiektywnego komentarza a nie "Robert przy pilce!!! fapfap" i niemilosierne darcie ryja przy kazdej okazji gdy Polak cos zrobi.



EDIT


TJ, pamietam to :) jeszcze pamietam jak kiedys byla masa ciekawych spotkan do wyboru a tvp wybralo mecz "polskiego Celticu" z "polskim Szachtarem" (bo Boruc i Lewandowski)
 
Back
Top