Piłka nożna

Idź na trening może jak Cię energia rozpiera. Może trochę ochłoniesz, bo inaczej to Ci żyłka pęknie jak będziesz taki nerwowy.
Pepe znajdujący się w Twoim awatarze (zadawolony teraz?) wcale nie lepszy jest od Ibry. Podejrzewam, że gdyby policzyć dokładnie ilość brutalnych i chamskich zagrań to by wyszło mniej więcej tyle samo w obu przypadkach. Wychodzi więc na to, że i Pepe to pacan.
 
Kaman Hubi - nazywasz Ibre pacanem mając Pepego w avatarze.







moim zdaniem to gorsze i bardziej pacanowate (delikatnie mówiąc)
 
Chciałbym zedytować :(



Dopiero teraz obejrzałem ten filmik na meczykach :











Szkoda gościa.
 
ten przepis o karaniu goscia kartka za sciagniecie koszulki jest mocno popierdolony, w chuj typa za brutalne faule nic nie dostaje, a tu za takie cos wylot z boiska
 
@Gaara pamiętam że kiedyś była wielokrotnie akcja w stylu "Bramka Dla Syna" Albo córki babki ojca matki żony . Za ściągnięcie koszulki i ukazanie koszulki z nadrukiem z foto osoby dostawać kartkę. FIFA + UEFA mafia jak chuj.
 
Pomijając sensowność tego przepisu nie jest on jednak tajny, także nie ma co przesadzać, gość jest winny tylko sobie.
 
@bosman - też tak pomyślałem, ale jak zobaczyłem filmkik to uznałem, że sędzia mógł sobie odpuścić. Wiesz, strzelaszgola, dodatkowo pierwszego w barwach Romy to nie myślisz wtedy o żółtej kartce. Koleś się opamiętał i za to sędzia powinien mu darować, z moralnego punktu widzenia.
 
Tylko co ma moralność do przepisów? Niestety, ale niewiele. Ale z "ludzkiego" punktu widzenia oczywiście się w pełni zgadzam :) Ten przepis nie powinien być z zasady zero-jedynkowy.
 
Jasne, przepisy przepisami, ale myślę, że jakby tej żółtej nie dostał, to sędzia nie poniósł by żadnych konsekwencji z tego powodu. A oczywisty żal za grzechy i fakt, że jest 4:0 i ta kartka czerwona nic nie zmienia, przekonuje jednak do tego, że troszke pochopnie się zachował sędzia. Tym bardziej, że w tą sobotę (niedzielę?) derby Rzymu.
 
Uważacie, że Borussia ma szansę powtórzyć sukces z pierwszego meczu i urwać punkty Realowi czy jednak Królewscy zgromadzą komplet?



Osobiście stawiam 3:1 dla Realu ( ale Lewy może trafić honorową :-) ).
 
2 tygodnie temu Real był w gorszej dyspozycji, od tamtej pory strzelili 13 bramek tracąc 1...Borussia za to ma bilans 6-1. Do tego Real jest ogólnie lepszy mimo kontuzji i gra u siebie, a u siebie w tym sezonie wygrał wszystkie mecze z bilansem 29-5. Nie ma cudów...



Będzie min.3 strzelone i max.1 stracona
 
Pisałem,że Pepe nie jest lepszy, ale jak widać macie pamięć dziesięciominutową i trzeba Wam powtarzać coś 10 razy dziennie, może wtedy zapamiętacie.







I będzie 3:1 dla Realu.
 
Jeśli dobrze rozumiem to dwa tygodnie temu można było głosować jaki mecz CL pokaże TVP ... a jutro będzie dziwnym trafem Celtic-Barcelona? wiadomo, chodzi o kasę, a szkoda bo Chelsea-Shakhtar zapowiada się mega ciekawie ...



@up



no i co z tego?
 
pewnie jakby było Celtic-Real to bym nie psioczył, ale patrząc obiektywnie to Shakhtar jest drużyną która obecnie gra najbardziej atrakcyjną piłkę w całej CL, no i sytuacja w tej grupie nie jest zbyt jasna, przez to wydaje mi się najlepszym meczem.







BTW, Modric w pierwszej 11-tce czyli nie ma opierdalania :]
 
Chociaz od dzieciaka zawsze kibicowałem Realowi, to Polacy jednak tak na mnie działają, że i w 1 meczu byłem za BVB i teraz chyba również tak jest :)
 
Oby dzisiaj stały obie bramki :]



BTW, obejrzałem 20 minut zapowiedzi meczu w HS bez żadnego przycięcia, a przed samym meczem pewnie mi się trafi zwiecha totalna i trzeba będzie szukać "normalnego" streama :p
 
Back
Top