Piłka nożna

Ale każda okazja która się na trafi już jest wykorzystywana,chocby natrafiła się z Kościelnym odrazu do niego dzwonili,z Arboledą,z Meliksonem.
 
malinowsky: Uwierz, ze gdyby byla mozliwosc i wszyscy by chcieli to by wzieli i Aquafresce i innych mu podobnych do polksiej kadry. Wtedy by wyszly proporcje 9:2, 8:3. Tylko by bramkarzy nie naturalizowali :-)
 
Francuzi i Portugalczycy to kolonie iu te sprawy. Norwegia o ile się nie myle ma 2-3 naturalizowanych murzynów, Szwedzi kogoś z Bałkanów mają, Litwini także kilku z byłego ZSRR. Poszperam pozniej to ci wrzucę więcej:-) Bola Cię te kwestie językowe oj bolą:-)



Dokończymy dyskusję pozniej gdyz muszę spadać:-)
 
Głowacki ma czasem takie akcje na boisku, że czasem nie wie jak się nazywa. Mamy duży problem z naszą najsłabszą formacją i jakoś nie widzę rozwiązania.


Pod linię obrony drużyny Smudy można podpasować fragment skeczu kabaretu Limo (od 1:35):







Czterej jeźdzcy apokalipsy: Wojna, Zaraza, Głód i ... Arek Głowacki.
 
Co do ludzi z Balkanow w kadzre Szwecji to jest to spowodowane tym, ze ludzie w 90-latach pouciekali z Jugoslawii. I tak zostalo. W Niemczech jest ich duzo, w Szwecji tez, ale to Szwedzi podobnie jak Niemcy szkola ich.



Co do Litwinow to ma tu pewnie znaczenie watek histroryczny. Tak jak i duzo Polakow zostalo we Lwowie, czy Niemcow na Slasku i Warmii i Mazurach.
 
Widziałem jak Śląsk w ligowym składzie dostał w dupsko od GKSy i tyle w tym temacie ...
 
Co do Arboledy, to oprócz "uwajaj, uwajaj" potrafi jeszcze zaśpiewać hymn - "Marś, marś, Bandrowski" ;) Albo wpychać Smolarkowi palce gdzie nie trzeba.



Hurtowe ściąganie zawodników nie znających języka (Obraniak się przez ponad 3 lata nie nauczył), albo takich, którzy w lepszym momencie kariery mieli tą kadrę w dupie (Polanski) to nie jest kwestia źle pojmowanego patriotyzmu, nacjonalizmu, czy co tam jeszcze obrońcy tych "kadrowiczów" wymyślają. Raczej odrobina szacunku do siebie, kraju czy idei reprezentacji. Wydaje mi się to lepsze, niż celnie przez kogoś nazwana (Stanowski?) filozofia Smudy: "Dam dupy za wyjście z grupy".
 
Właśnie Marcelo gra piach , teraz w pierwszej połowie meczu z Granadą , ehh. Lecę na drugą połowę . Real prowadzi 2:1 :)







EDIT :







Real wygrał 5:1
 
yup ... dzisiaj cały Real grał piach no może oprócz Benza, Ramosa i Varane'a ... Alonso to kaplica, tak słabego meczu w jego wykonaniu nie pamiętam. Paradoks polega na tym, że strzelili 5 brame, czyli 1/3 tego co Granada dostała w przeciągu 16 kolejek :]
 
malinowsky świetny filmik, sytuacji z 2.49 nie zrozumiem do usranej śmierci
http://i2.cda.pl/giwera/25126_c9314513887ca17c20dd117132029541.gif

i nawet bramkarz - gwizdek jest ^^
 
hahaha dobre malinowsky :D wstyd kurwa. co nie znaczy ze bez tego by nie wygrywali dlatego tego nie rozumiem
 
Ja tam mimo wszystko w pierwszym składzie naszej kadry widziałbym Peszke, szybki zawodnik, ładnie skrzydłami akcje robi, w niektórych meczach się nie popisuje,ale jak się zmotywuje to zasługuje na wejściową 11.
 
Niech sobie Braca wygrywa, ale to co zrobiło się z całymi zasranym mediami to się rzygać chce.
Na jedynce Szpakowski i Trzeciak mają wzwody przy komentowaniu, Messi to Mesii tamto, Mesii czegoś takiego by nie zrobił, Na C+ Orłowskiemu trochę przeszło ale poprzedni sezon to była padaka, Polsat i Kowala zostawiam bez komentarza.
Dla mnie IMO Borek ma klasę, przyznaje się do kibicowania Realowi, ale gdy komentuje mecze zachowuje obiektywizm coś co jest najważniejsze w zawodzie dziennikarza czy komentatora

 
Jednak nie mogłem się powstrzymać ...


@up
na szczęście nie mam Nki (no jeszcze z 6 m-cy i fuzja z C+) , ale na Eurosporcie komentuje ten kolo od UFC z Orange i też widać robi mu się ciepło na serduszku gdy komentuje FCB
 
Cieszy mnie, że na tym forum pojawiło się dosyć sporo krytyków Barcelony. Jesteśmy świadkami wysławiania Messiego czy Barcelony najbardziej w historii. Nie umiem oglądać ich meczów, nie przechodząc obojętnie obok komentarza polskich dziennikarzy.
Może się powtarzam, ale niech ten obrazek świadczy o mojej opinii na temat tej katalońskiej...no:
n_atletico_de_madrid_humor-82109.jpg


Przy okazji...

sjejxVitQMc[/media]/a/pp a href=]
 
Moje zdanie na temat barcelony jest takie że gdyby nie sędziowie to mieli by o dwa puchary LM mniej,mecz Chelsea - Barcelona powinno byc kilka karnych co widzieliśmy chocby na filmiku malinowsky'ego ,mecz z poprzedniej edycji LM Real - Barcelona ,czerwona kartka dla Pepe za nic i niezaliczony gol Higuaina.
 
jak slysze farsa to sorry ale kojarzy mi sie to z dziecmi bluzgajacymi sie na innych forach, tu nikt na real nie mowi sreal czy inne wiec prosze o troche szacunku, mozna wyglaszac swoje zdanie ale nie w taki dzeciecy sposob
 
Dokładnie, szacunku trochę do mojego ulubionego klubu!! Co was tak boli,bo zaczyna mnie to denerwować, reszta świata na Barce! Boli was,że nikt nie może ich pokonać? Heh, a Realowi nigdy nie pomogli sędziowie...Po każdej wygranej Blaugrany szuka się dziury w całym, ale nie, przecież oni ZAWSZE wygrywają dzięki sędziom, w meczu Real vs Lyon sędziowie w ogóle nie pomogli?Ludzie ogarnijcie się,bo to jest tak denne,aż brak słów...Piszecie,że jak komentatorzy wychwalają Barce i Messiego to nie mają racji?Kto jest obecnie najlepszą drużyną świata i najlepszym piłkarzem? VISCA EL BARCA!
 
@up
nie denerwuj się przecież to tylko internet i każdy może wyrażać swoje zdanie jak chce, czy robi to kulturalnie to już jego sprawa, ewentualnie moderacji
Ah i zauważ, że w mediach to Real zawsze jest ten zły, a Gran Derbi określane starciem dobra ze złem (LOL), że to Pep jest wzorem dżentelmena a Mou chama, jednak nie każdy z nas dał sobie założyć te różowe okulary.

Dla reszty świata która nie przepada za FCB kilka cikawych wpisów na blogu
http://www.weszlo.com/blog/10
 
Ale to jest bardzo denerwujące, jak ktoś nie umie wypowiedzieć się na takim poziomie,by nie obrażać strony przeciwnej. Nie wiem co macie do Barcy, rozumiem,że można jej nie lubić,ale bez jaj,żeby wypisywać takie rzeczy! To jest obecnie najlepsza drużyna świata i piszcie sobie co chcecie a i tak tego nie zmienicie;)
 
@ TheLastEmperorrr



Nie ma się co denerwowac...



Rok temu według ciebie messi też był najlepszy?
 
"żeby wypisywać takie rzeczy!"


nie oganiam Twojego toku rozumowania ...


ach i dodam, ze zdecydowanie bardziej ceniłem Barcę Rijkaarda gdy przyjeżdżała Bernabeu i Ronaldinho wbijał 3-0 niż obecny wyidealizowany twór ...
 
Back
Top