Piłka nożna

Canal już prawie umarł swego czasu ale bardzo mocno się odbili się od dna. Odzyskali połowę ligi hiszpańskiej, przedluzyli angielską wyjeli z konkurencji najlepszego specjalistę od hiszpani. Szkoda tylko że ich ceny to jakiś kosmos w porównaniu z konkurencją
 
Canal już prawie umarł swego czasu ale bardzo mocno się odbili się od dna. Odzyskali połowę ligi hiszpańskiej, przedluzyli angielską wyjeli z konkurencji najlepszego specjalistę od hiszpani. Szkoda tylko że ich ceny to jakiś kosmos w porównaniu z konkurencją

ja polecam nc plus. Ja korzystam z nc plus go i mam wszystkie eleveny, polsaty z LM i sportowe c+
 
A gra w ataku pozycyjnym imponuje. Jestem ciekaw jak za pół roku poradzą sobie w ekstraklasie.

Będzie ciężko bez solidnych transferów. Wbrew temu co mówią cebulaki, różnica między ekstraklasą, a 1 ligą jest kolosalna (nie ma co patrzeć na to przez pryzmat pucharu, bo wiele klubów traktuje to jako zabawę - weryfikacja przychodzi teraz, wystarczy spojrzeć na Sandecje, Miedź, Sosnowiec).

Mam kolegę, który gra w 2 lidze (Gryf Wejherowo) i był na testach w Ekstraklasie - mówił, że czuł się jak amator, na treningach było mu ciężko w uj, a w gierkach nawet bramkarz go objeżdżał (w Gryfie miał pierwszy skład).

Przykład Górnika Zabrze, to akurat ewenement, co pokazuje, że takie rzeczy nie dzieją się co sezon. Wystarczy zresztą popatrzeć na miejsca beniaminków, jak nie spadek to ledwo co się utrzymują.
 
Canal już prawie umarł swego czasu ale bardzo mocno się odbili się od dna. Odzyskali połowę ligi hiszpańskiej, przedluzyli angielską wyjeli z konkurencji najlepszego specjalistę od hiszpani. Szkoda tylko że ich ceny to jakiś kosmos w porównaniu z konkurencją
Ja tam napisałem wiersza i wygrałem 2 lata pakietu VIP w cenie najtańszego. Nie narzekam. Proste
 
Przecież Cristiano wczoraj nie strzelił z wolnego :benny:
Nie strzelił wczoraj, nie strzelił dzisiaj i najlepszym piłkarzem też nie jest.

gf-5AiX-CsHs-Jt1m_mam-talent-jury-agnieszka-chylinska-robert-kozyra-664x442-nocrop.jpg

:fjedzia:
 
Cieszy postawa Dembele , oby małolat ogarnął się na dłuższą metę i regularnie wykorzystywał swój potencjał i docenił to dla jakiego klubu ma szansę grać , postawa Arturo Vidal w ostatnich meczach też na przyzwoitym poziomie.
 
Cieszy postawa Dembele , oby małolat ogarnął się na dłuższą metę i regularnie wykorzystywał swój potencjał i docenił to dla jakiego klubu ma szansę grać , postawa Arturo Vidal w ostatnich meczach też na przyzwoitym poziomie.
barca ma najwieksze braki w defensywie, ofensywą mogła by podzielic jeszcze z jeden klub z topu.
 
Back
Top