Piłka nożna

@HubiSSJ3 ty masz jakiś etacik w strukturach fify? :beczka:

A tak z innej beczki, co to się stało z Wisłą Płock? Najpierw liga, teraz puchar. Tak wam Brzęczka brakuje?

No brakuje tam Brzęczka, bo z Wisłą miał jakiś tam team spirit. Zarówno Dźwigała :mjsmile:, jak i Vicuna to uj nie trenerzy. Ale też nie oszukujmy się, skład węgla i papy - jedyni sensowni to Ricardinho i Merebaszwili. Ja się ciesze, że ode mnie wzięli Szwocha i Warcholaka
 
Tomasz Ćwiąkała odchodzi z Eleven Sport ,od nowego roku przechodzi do Canal +
Szkoda , jak dla mnie transfer niestety na minus.
 
Tomasz Ćwiąkała odchodzi z Eleven Sport ,od nowego roku przechodzi do Canal +
Szkoda , jak dla mnie transfer niestety na minus.

Dla Elevenow na pewno. Weszli na polski rynek wywalając drzwi z futryną, a z czasem ich oferta stała się coraz biedniejsza.
Ważne że Cwiaki nie znika i będzie dalej komentował. Dla mnie TOP.
 
Ćwiąkała, wieczny 15-latek. Nawet Lubnauer go pojechała jak ktoś napisał, że podobny do niej



comment_zjXbcqGlNPiF6aokkKQgkfL6qJsmpFL6,w400.jpg
 
Dla Elevenow na pewno. Weszli na polski rynek wywalając drzwi z futryną, a z czasem ich oferta stała się coraz biedniejsza.
Ważne że Cwiaki nie znika i będzie dalej komentował. Dla mnie TOP.
Też gościa bardzo lubię w 100 % się z tobą zgadzam , dla mnie lipa ze względu na to że z końcem października pojebałem nc+ po ponad 3 latach i wziąłem pakiet sportowy w polsacie . Na plus wiadomo mecze LM ale tu można się doczepić o brak multi-ligi który jest odczuwalny zwłaszcza w dzień w którym nie gra drużyna której kibicujesz + o wiele gorsze studio i goście w porównaniu do nc +
Zajebistym plusem dostęp do UFC , ale rzeczą która mnie mega wnerwia to fakt że ostatnie mecze Barcy z Athletico i Villarealem musiałem oglądać na steamie bo panowie z Eleven co ciekawsze mecze z mocniejszymi ekipami oddają do pokazywania na canal plus sport :wtf2:
 
Ta Genoa to jakiś żart.
Piątek 2 bramki (z karnych) a jego drużyna remisuje 3-3 po dogrywce z 3ligowym zespołem.
Zaraz rzuty karne o awans do następnej rundy Pucharu Włoch
 
Ta Genoa to jakiś żart.
Piątek 2 bramki (z karnych) a jego drużyna remisuje 3-3 po dogrywce z 3ligowym zespołem.
Zaraz rzuty karne o awans do następnej rundy Pucharu Włoch

Genoa strzeliła wszystkie trzy bramki z karne, szkoda, że nie dali strzelać tego 3 karnego Piątkowi :crazy:
 
Też gościa bardzo lubię w 100 % się z tobą zgadzam , dla mnie lipa ze względu na to że z końcem października pojebałem nc+ po ponad 3 latach i wziąłem pakiet sportowy w polsacie . Na plus wiadomo mecze LM ale tu można się doczepić o brak multi-ligi który jest odczuwalny zwłaszcza w dzień w którym nie gra drużyna której kibicujesz + o wiele gorsze studio i goście w porównaniu do nc +
Zajebistym plusem dostęp do UFC , ale rzeczą która mnie mega wnerwia to fakt że ostatnie mecze Barcy z Athletico i Villarealem musiałem oglądać na steamie bo panowie z Eleven co ciekawsze mecze z mocniejszymi ekipami oddają do pokazywania na canal plus sport :wtf2:

Studio Polsatu to jest jakiś żart, kuchnia mistrzów WTF?! Psioczyłem niekiedy na NC+, ale Polsat nadal sto lat za murzynami, chyba, ze Smoku to jakoś ogarnie. No ja też miałem wypowiadać umowę NC+ ale mnie udobruchali tymi kanałami Premium Polsatu z CL na 2 lata (?!).
@bart123
wiadomo, że to "ll" u Leszka to uszczypliwość i gość wiedzę ma, ale mnie mega wkurza jego komentarz podczas meczów Realu z ciągłymi anegdotami wyssanymi z Mundo czy innego Sportu. Gość w moim odczuciu mocno antyReal. Odetchnąłem jak hiszpańska poszła do 11.
 
@bart123
wiadomo, że to "ll" u Leszka to uszczypliwość i gość wiedzę ma, ale mnie mega wkurza jego komentarz podczas meczów Realu z ciągłymi anegdotami wyssanymi z Mundo czy innego Sportu. Gość w moim odczuciu mocno antyReal. Odetchnąłem jak hiszpańska poszła do 11.
Już kiedyś to pisałem, ale bardzo polecam jego książkę o Realu "Królewska era Galacticos". Ja wiem, że on jest Barca Pro, ale to jak opisał Galacticos to czapy z głów. W ogóle wydał książki o Barcelonie, Atletico i Realu i wszystkie podobno bardzo dobre, choć mam tylko o Realu.
 
Już kiedyś to pisałem, ale bardzo polecam jego książkę o Realu "Królewska era Galacticos". Ja wiem, że on jest Barca Pro, ale to jak opisał Galacticos to czapy z głów. W ogóle wydał książki o Barcelonie, Atletico i Realu i wszystkie podobno bardzo dobre, choć mam tylko o Realu.
Deja vu? Może nawet już o tym pisaliśmy xD Zwalam to na podwyższony cholesterol.
 
A gra w ataku pozycyjnym imponuje. Jestem ciekaw jak za pół roku poradzą sobie w ekstraklasie.
Na tę Ekstraklasę to lepiej niech się nie napalają, bo sama do nich nie przyjdzie. Jeszcze sporo pracy, wiosna będzie w głowie dwa razy cięższa.

A poza tym to tak średnio z Ekstraklasą w Częstochowie bo i tak pewnie będą grać w Bełchatowie lub Łodzi. Nie wierzę w dobre układy na Śląsku. Więc pewnie i tak najbliżej będę miał do Zabrza:mamed:
 
Ta Genoa to jakiś żart.
Piątek 2 bramki (z karnych) a jego drużyna remisuje 3-3 po dogrywce z 3ligowym zespołem.
Zaraz rzuty karne o awans do następnej rundy Pucharu Włoch
Chwilę po odpadnięciu z Pucharu zwolnili obecnego trenera i zatrudnili Prandelliego.
 
Na tę Ekstraklasę to lepiej niech się nie napalają, bo sama do nich nie przyjdzie. Jeszcze sporo pracy, wiosna będzie w głowie dwa razy cięższa.

A poza tym to tak średnio z Ekstraklasą w Częstochowie bo i tak pewnie będą grać w Bełchatowie lub Łodzi. Nie wierzę w dobre układy na Śląsku. Więc pewnie i tak najbliżej będę miał do Zabrza:mamed:
Panie, ale przepisy się zmieniły i bez stadionu na Ex się nie awansuje. Z tego powodu czuje ze my (Sandecja) będziemy odpuszczać wszystko ja leci na wiosnę.

Rada Nadzorcza zarekomendowała, aby od początku sezonu 2019/20 obowiązywały zmienione przepisy licencyjne PZPN, tak by w Ekstraklasie mógł uczestniczyć tylko ten klub, który posiada własny stadion i jest w pełni przygotowany do gry pod względem infrastruktury. Oznacza to, że do rozgrywek nie będą dopuszczane stadiony rezerwowe w innych miastach. Ponadto od sezonu 2019/20 wymogiem licencyjnym będzie posiadanie podgrzewanej płyty treningowej boiska.

A tu link:

https://ekstraklasa.org/aktualnosci/komunikat-ekstraklasy-s-a-dotyczacy-systemu-rozgrywek-12609
 
Back
Top