Piłka nożna

Brawo. Lewy pozbywa się typów spod ciemnej gwiazdy ze swojego życia. Jak wyrzeknie się jeszcze Peszki to może liczyć na beatyfikacje.
Typ spod ciemnej gwiazdy, który prowadził go od czasów Znicza Pruszków, załatwił kontrakt w Lechu, gdzie Smuda uważał go za drewno, a później super pokierował karierą tak, że nie skończył jak jakiś Kapustka, Wolski, czy inny "młody, zdolny".
Nie trawię Kucharskiego, ale trzeba mu przyznać, że z perspektywy polskiego piłkarza to podejmował dla niego jak najbardziej właściwe decyzje.
 
Typ spod ciemnej gwiazdy, który prowadził go od czasów Znicza Pruszków, załatwił kontrakt w Lechu, gdzie Smuda uważał go za drewno, a później super pokierował karierą tak, że nie skończył jak jakiś Kapustka, Wolski, czy inny "młody, zdolny".
Nie trawię Kucharskiego, ale trzeba mu przyznać, że z perspektywy polskiego piłkarza to podejmował dla niego jak najbardziej właściwe decyzje.
Chodzi o to jak Kucharski jest traktowany przez środowisko i media. Lewandowski po prostu pozbył się osoby ze swojego otoczenia ktora jest kojarzona negatywnie, jak Strus pozbył się Oświecińskiego.
 
Chodzi o to jak Kucharski jest traktowany przez środowisko i media. Lewandowski po prostu pozbył się osoby ze swojego otoczenia ktora jest kojarzona negatywnie, jak Strus pozbył się Oświecińskiego.
Bo nie liże po jajach Bońka i nie wafluje się ze Stanowskim? Fakt, w "środowisku" nie jest lubiany. :mamed:
 
Na pewno umieściłbym go w top 5, ale nie wiem czy przed tą trójką. Oblak i Stegen walczą o pierwsze miejsce.
Stegen lepszy od De Gei ?
David na chwile obecna nie ma sobie rownych , od kilku sezonow wysoki poziom , nie pamietam bramki straconej po jego bledzie w ostatnich 2 -3 sezonach
 
Bo nie liże po jajach Bońka i nie wafluje się ze Stanowskim? Fakt, w "środowisku" nie jest lubiany. :mamed:
Nie kolegowanie sie z tymi dwoma to akurat duzy plus. Chodziło mi o managerów w Polsce. Magdziarz czy Kubacki czesto wspominają, ze to chij amator.
 
Czolowka menadzerska w Polsce.
Która kręci się koło Lecha i Zagłębia, czyli klubów mających najlepsze szkolenie w kraju. Wielka mi kurwa sztuka. Wynaleźć chuchro z I ligi, ulokować w dobrym klubie, a później mądrze pokierować karierą to jest dopiero wyczyn. Poza tym wynegocjował mu świetnie pieniądze w Bawarii. Ale nie, bo wielka kurwa menadżerka uważa go za amatora. xD

Transfer Bednarka do Anglii na trybuny to jest dopiero kunszt.
 
Która kręci się koło Lecha i Zagłębia, czyli klubów mających najlepsze szkolenie w kraju. Wielka mi kurwa sztuka. Wynaleźć chuchro z I ligi, ulokować w dobrym klubie, a później mądrze pokierować karierą to jest dopiero wyczyn. Poza tym wynegocjował mu świetnie pieniądze w Bawarii. Ale nie, bo wielka kurwa menadżerka uważa go za amatora. xD

Transfer Bednarka do Anglii na trybuny to jest dopiero kunszt.
Kunszt za 6 mln na który sam Bednarek nalegał. Transfer Bielika i Żyro przez CK na trybuny to już Ci nie przeszkadza? Pominę resztę jego stajni bo to praktycznie już spalone tematy prócz Michalaka którego ciekawe jak pokieruje. Ciekawe gdzie byłby Lewandowski jeśli Lech nie zablokował mu transferu do Szachtaru na który cały spocony naciskał Kucharski? Pewnie krzywda by mu sie nie stała, bo to po prostu świetny piłkarz, ale pewnie spowolniłoby to jego karierę. Trzeba przyznać, że szacunek mu się należy, że zdołał przekonać do siebie Lewandowskiego podczas pobytu w Zniczu gdyż do Roberta zgłosiły się o wiele poważniejsze agencje menadżerskie i to rownież z zagranicy. No i transfer do Lecha gdzie Kucharski odrzucił oferty Cracovii i Wisły które były finansowo korzystniejsze. Później gdy strzelił 3 bramki Real owi, Kucharski musiał tylko nic nie spierdolić, Lewy za niego robił robotę już. Jednak mam przekonanie, że jakikolwiek porządny menadzer podpisał by w 2007 kontrakt z Lewym gościu byłby na tym samym sportowym poziomie lub wyżej ;)
 
Kunszt za 6 mln na który sam Bednarek nalegał. Transfer Bielika i Żyro przez CK na trybuny to już Ci nie przeszkadza? Pominę resztę jego stajni bo to praktycznie już spalone tematy prócz Michalaka którego ciekawe jak pokieruje. Ciekawe gdzie byłby Lewandowski jeśli Lech nie zablokował mu transferu do Szachtaru na który cały spocony naciskał Kucharski? Pewnie krzywda by mu sie nie stała, bo to po prostu świetny piłkarz, ale pewnie spowolniłoby to jego karierę. Trzeba przyznać, że szacunek mu się należy, że zdołał przekonać do siebie Lewandowskiego podczas pobytu w Zniczu gdyż do Roberta zgłosiły się o wiele poważniejsze agencje menadżerskie i to rownież z zagranicy. No i transfer do Lecha gdzie Kucharski odrzucił oferty Cracovii i Wisły które były finansowo korzystniejsze. Później gdy strzelił 3 bramki Real owi, Kucharski musiał tylko nic nie spierdolić, Lewy za niego robił robotę już. Jednak mam przekonanie, że jakikolwiek porządny menadzer podpisał by w 2007 kontrakt z Lewym gościu byłby na tym samym sportowym poziomie lub wyżej ;)
Żyro od razu grał w pierwszym składzie, a Bielik od początku był tylko na chwilę, żeby sprzedać go do Arsenalu. Taki był deal.
Ja Kucharskiego nie zamierzam bronić, bo jest dla mnie parówą, jednak jak słyszę, że jakiś dwóch pazi, którzy na dobrą sprawę nic wielkiego jeszcze nie osiągnęli, nazywa kogoś takiego amatorem to śmiech mnie ogarnia. Niech sobie najpierw odchowają jednego zawodnika tej klasy albo choćby w połowie takiego jak Lewandowski to pogadamy.

Teraz to możemy sobie gdybać, co by było gdyby. Fakty są takie, że ze swoich obowiązków wywiązywał się bardzo dobrze, czego dowodem jest to, iż przez tyle lat trzymał się tego Kucharskiego. Teraz chce zrobić deal życia na kontrakcie lub się przetransportować do innego klubu, stąd potrzebował kogoś ze światowego topu, bo Kucharski jest zwyczajnie za cienki w uszach. Proste. :beer:
 
Może Kucharski nie był w stanie mu ogarnąć transferu do Realu i stąd zmiana agenta?

Oby tak było :dance:
Pojawiło się info, że Lewy specjalnie nie brał pod uwagę Mendesa, bo ten już podpadł Perezowi i tylko Cristiano z jego podopiecznych trzyma się w Realu. Chętnie bym Lewandowskiego w barwach Los Blancos zobaczył.
 
Pojawiło się info, że Lewy specjalnie nie brał pod uwagę Mendesa, bo ten już podpadł Perezowi i tylko Cristiano z jego podopiecznych trzyma się w Realu. Chętnie bym Lewandowskiego w barwach Los Blancos zobaczył.

No teraz dziennikarze mają kilka dni clickbaitów ... 150 milionów za Lewandowskiego :siara:
 
No teraz dziennikarze mają kilka dni clickbaitów ... 150 milionów za Lewandowskiego :siara:
Kto chce to klika. Podobnie jest przecież tutaj. To, że Mendes ma nie po drodze z Perezem jest wiadome od dawna. Wiadomo jest też, że Ramos i Cristiano rozmawiali z Lewandowskim na temat jego przejścia do Realu. Ja tylko wpisałem info, że był to jeden z powodów wyboru menadżera. W te kwoty i samo przejście za bardzo jednak nie wierzę mimo, iż bym chciał.
 
Pojawiło się info, że Lewy specjalnie nie brał pod uwagę Mendesa, bo ten już podpadł Perezowi i tylko Cristiano z jego podopiecznych trzyma się w Realu. Chętnie bym Lewandowskiego w barwach Los Blancos zobaczył.

W sumie kiedyś Real był stajnią Mendesa, a teraz? Został tylko Cristiano. A kiedyś Cristiano, Pepe(?), Coentrao, Mourinho, Di Maria, James, Carvalho. A patrząc na ostatnie relacje Pereza z Cristiano, to faktycznie mocno na pieńku musi mieć Mendes z Florentino. Ciekawe o co poszło? Jakieś źródło?
 
W sumie kiedyś Real był stajnią Mendesa, a teraz? Został tylko Cristiano. A kiedyś Cristiano, Pepe(?), Coentrao, Mourinho, Di Maria, James, Carvalho. A patrząc na ostatnie relacje Pereza z Cristiano, to faktycznie mocno na pieńku musi mieć Mendes z Florentino. Ciekawe o co poszło? Jakieś źródło?
Poszperałem trochę i konflikt podobno nasilił się przez niedoszły transfer najpierw Falcao, a potem Da Gei do Realu. A podstawy niesnasek sięgają nawet 2011roku i relacji byłego prezesa Los Blancos, Ramona Calderona, który uważał, że Mendes z Mou robią wodę z mózgu Perezowi. Zakupiłem kilka książek związanych z Realem i mam nadzieję, że uda mi się dowiedzieć więcej, bo to ciekawy wątek:lol:
 
serio ktos mysli, ze lewy przejdzie do innego klubu? jak on chyba nie ma nawet klauzuli transferowej, a bayern to jedna z druzyn, ktora hajsu akurat nie potrzebuje. Te wszysttkie newsy o potencjalnym przejsciu do realu to tylko, zeby nabic odslony. Lewy zostanie w Bayernie do konca kariery, ewentualnie pozniej jakies mls, jestem przekonany.
 
Pff ... w przyszłym sezonie przyjdzie Neymar, Hazard i Lewandowski i będą chcieli zdobyć Lige Mistrzów czwarty raz z rzędu :)
 
1/8 ligi europy :

Lazio Rzym - Dynamo Kijów
RB Lipsk - Zenit Sankt Petersburg
Atletico Madryt - Lokomotiw Moskwa
CSKA Moskwa - Olympique Lyon
Olympique Marsylia - Athletic Bilbao
Sporting Lizbona - Viktoria Pilzno
Borussia Dortmund - Red Bull Salzburg
AC Milan - Arsenal FC

niewątpliwie największy hit to Milan - Arsenal, pierwsze mecze 8 marca, rewanże 15.
 
Back
Top