Piłka nożna

1/8 ligi europy :

Lazio Rzym - Dynamo Kijów
RB Lipsk - Zenit Sankt Petersburg
Atletico Madryt - Lokomotiw Moskwa
CSKA Moskwa - Olympique Lyon
Olympique Marsylia - Athletic Bilbao
Sporting Lizbona - Viktoria Pilzno
Borussia Dortmund - Red Bull Salzburg
AC Milan - Arsenal FC

niewątpliwie największy hit to Milan - Arsenal, pierwsze mecze 8 marca, rewanże 15.
Jak dobrze pojdzie juz w nastepnej kolejce beda same ciekawe mecze, a jak w polfinalach beda Milan/Arsenal, Borussia, Atletico i ktos tam jeszcze to bede mega zadowolony i nawet LE sie pooglada.
 
To co? Trzecia kolejka po przerwie i poleci trzeci treneiro? Czy dadzą jeszcze Owenowi pobrykać?
 
To co? Trzecia kolejka po przerwie i poleci trzeci treneiro? Czy dadzą jeszcze Owenowi pobrykać?
Niech zostaje do końca. I niech spadają nawet. Tam jest kilku ciekawych zawodników do wyciągnięcia, typu Stolarski czy Haraslin.
 
Niech zostaje do końca. I niech spadają nawet. Tam jest kilku ciekawych zawodników do wyciągnięcia, typu Stolarski czy Haraslin.
Tylko czy mając pod sobą Sandecję i Bruk-Bet, spadek jest w ogóle możliwy?
Jakoś tego nie widzę.
 
Cracovia - Legia. Ależ to było widowisko.
bleeding_from_the_eyes_by_emilymiguel-d677gw0.jpg
 
Ostatnio też prawa zajebal w poprzeczkę czy słupek, a strzał był jeszcze lepszy niż ten tutaj
Kurwa, po ruchach myślałem, że to Messi stąd zdziwienie :crazy::crazy::crazy:
A co do Coutinho, to wiadomo, że chłop potrafi przymierzyć. Szkoda, że jedna z moich ulubionych drużyn pozbyła się go na rzecz jednej z najmniej przeze mnie lubianych zespołów.
 

Oglądałeś? Podobało ci się? Bo okej może i jak na 0:0 to coś tam się działo, ale jak widzę mecz gdzie co trzecie podanie jest do przeciwnika albo w aut, a szybkie kontry kasowane są przez zawodników wyprowadzających ten kontratak przez przyjmowanie piłki na 2-3 metry nie w tym kierunku, w którym zawodnik powinien biec to mi się to źle ogląda (chyba, że gra Górnik i wygrywa :DC:).
 
Oglądałeś? Podobało ci się? Bo okej może i jak na 0:0 to coś tam się działo, ale jak widzę mecz gdzie co trzecie podanie jest do przeciwnika albo w aut, a szybkie kontry kasowane są przez zawodników wyprowadzających ten kontratak przez przyjmowanie piłki na 2-3 metry nie w tym kierunku, w którym zawodnik powinien biec to mi się to źle ogląda (chyba, że gra Górnik i wygrywa :DC:).
Oglądałem i mimo wyniku 0-0 mecz mógł się podobać. Wysokie tempo i sporo składnych akcji.
Przeraźliwe zimno, garstka ludzi na trybunach, 0:0 na tablicy wyników – brzmi jak dobrze znany wszystkim fanom ekstraklasy scenariusz, kiedy liga pokazuje swoje najgorsze oblicze, którym mamy straszą niegrzeczne dzieci. Na szczęście, choć dziś Cracovia zremisowała z Legią właśnie 0:0, to nie musimy iść spać z włączonym światłem, bo co prawda bramek nie zobaczyliśmy, ale bardzo dobry mecz już tak.
Pierwsza notka po meczu z portalu Stanowskiego.

Zobaczymy jaki spektakl zaserwują dzisiaj we Wrocławiu. :corn:
 
Oglądałem i mimo wyniku 0-0 mecz mógł się podobać. Wysokie tempo i sporo składnych akcji.

Pierwsza notka po meczu z portalu Stanowskiego.

Zobaczymy jaki spektakl zaserwują dzisiaj we Wrocławiu. :corn:
No ja właśnie odniosłem wrażenie z tego meczu takie, że mecz mega przypadkowy piłka większość czasu piłkarzom skakała, odskakiwała i uciekała, a mecz miał szybkie tempo przez szybkie straty. O ile jeszcze w pierwszej połowie Legia zagrała ze 2-3 fajne akcję tak po przerwie chaos.
Oczywiście jeżeli komuś mecz się podobał to ja z tym problemu nie mam. Tak samo jak ktoś nie powinien mieć problemu z tym że moje oczy krwawiły :beczka:
 
No ja właśnie odniosłem wrażenie z tego meczu takie, że mecz mega przypadkowy piłka większość czasu piłkarzom skakała, odskakiwała i uciekała, a mecz miał szybkie tempo przez szybkie straty. O ile jeszcze w pierwszej połowie Legia zagrała ze 2-3 fajne akcję tak po przerwie chaos.
Oczywiście jeżeli komuś mecz się podobał to ja z tym problemu nie mam. Tak samo jak ktoś nie powinien mieć problemu z tym że moje oczy krwawiły :beczka:
:beer:
 
Działa ci bez problemu? Poprzednia runda śmigała elegancko a w tej (testowane na dwóch kompach, VPN z opery) następują komplikacje.
Co tydzień oglądam i nie mam najmniejszych problemów. Może sprawdź na innej przegladarce ja ogladam na chromie albo firefoxie.
 
Back
Top