Piłka nożna

Rozumiem bardzo dużo kontuzji w zespole, ale ten zjazd Dortmundu jest straszny. 8 mecz bez zwycięstwa z rzędu w bundeslidze bodajże. LM nie mogli pokonać Apoelu ani razu. Tragedia.
 
Mocno nie przemyślałeś tego przykładu. Wychodzi na to, że przyjąłeś KSW jako ligę angielską, a UFC ligę senegalską? Dobre sobie.
Czytaj ze zrozumieniem. Pilem do twojego tekstu ze komentatorzy nie musza ogladac tych lig ktorych nie komentuja...:facepalm: A jesli ktos komentuje lige polska, czy M-1 Global to moze nie miec pojecia o lidze angielskiej czy UFC?

Mamy rozne wymagania. Ty sie godzisz na byle jaki komentarz. Ja wymagam by komentatorzy mieli podstawowa wiedze na temat sportu ktory komentuja.
 
Czytaj ze zrozumieniem. Pilem do twojego tekstu ze komentatorzy nie musza ogladac tych lig ktorych nie komentuja...:facepalm:

Mamy rozne wymagania. Ty sie godzisz na byle jaki komentarz. Ja wymagam by komentatorzy mieli podstawowa wiedza na temat sportu ktory komentuja.
I pytam co ci dało to picie? Skoro dałeś porównanie bezsensowne. Zapewniam cię, że mają co do roboty komentatorzy i ich praca nie ogranicza się do obejrzenia jednego meczu, albo tylko jednego skomentowanego raz na miesiąc. Laskowski ogarnia ręczną, hokej, nogę, a kiedyś i siatkę i dobrze ogarnia wszystko, a nawet bardzo dobrze. Senegal, czy Japonię też ogarnie.
 
I pytam co ci dało to picie? Skoro dałeś porównanie bezsensowne..
Porownanie jest dobre, tylko go nie zrozumiales. Wniosek przemilcze.

. Laskowski ogarnia ręczną, hokej, nogę, a kiedyś i siatkę i dobrze ogarnia wszystko, a nawet bardzo dobrze. Senegal, czy Japonię też ogarnie.
Jesli ktos jest od wszystkiego to jest do niczego. Cenie Laskowskiego ale np ekspertem od recznej czy siatki to nie jest.

Koncze dyskusje. Mamy po prostu inne wymagania. Pzdr
 
Last edited:
Bo w tym sezonie jest bez formy jak nigdy, niestety ale jest francuzem i pupilkiem czy to Zizu, czy Pereza.
 
Bo w tym sezonie jest bez formy jak nigdy, niestety ale jest francuzem i pupilkiem czy to Zizu, czy Pereza.
A wczesniej byl bardzo dobry? Z nim jedyne skojarzenia mam ze czesto tracił okazje w polu karnym.W sumie sie nie znam ale jest chyba wiele napastników ktorzy by vardziej pasowali dla realu
 
Piłkarskie hity niedzieli. Wszystkie mecze do obejrzenia tylko w Cyfrowym Polsacie:
14.30 Spartak -CSKA, Polsat Sport News
15.15 Liverpool - Everton, Canal+Sport 2, IR Cama 3
16.45 Ajax - PSV, Polsat Sport Extra
17.30 MU - M. City, Canal+Sport 2, IR Cama 3
 
Piłkarskie hity niedzieli. Wszystkie mecze do obejrzenia tylko w Cyfrowym Polsacie:
14.30 Spartak -CSKA, Polsat Sport News
15.15 Liverpool - Everton, Canal+Sport 2, IR Cama 3
16.45 Ajax - PSV, Polsat Sport Extra
17.30 MU - M. City, Canal+Sport 2, IR Cama 3

pod jakim nr jest ten kanał IR Cama 3 na cyfrowym polsacie?
 
Dawno się nie jarałem tak piłką kopaną, United vs City w ich obecnych dyspozycjach to kosmos.
 
Ja pierdolę, na Pogoń to jakiś jebany urok jest rzucony. Dobry mecz w końcu i znowu bez 3 punktów, bramka stracona w 92 boli podwójne...
 
Zajebiste derby, twardy mecz, c tu dużo mówić, Manchester tak jak Londyn - niebieski ;)
PS. Lukaku opierdziel od Jose dostanie... :D
 
25181762_1401906273268091_1588611292_n.jpg
 
w 1/4 zobaczymy.
man city
liverpool
man united
psg
roma
barcelona
bayern
.
chyba poślę kupon ;p
No nie wiem. Niby Chelsea nic specjalnego nie gra teraz, ale Barca zawsze miała z nimi problemy.
PSG zdąży się 20 razy skłócić do pierwszego meczu, a Kryśka powoli odzyskuje formę.
Zgodzę się, że City na 100%. Liverpool, Bayern i Roma to duże pewniaki. MU niekoniecznie musi mieć łatwo z Sevillą. No i Juve vs Tottenham może być najciekawszą parą.
 
Back
Top