Piłka nożna

No nie wiem. Niby Chelsea nic specjalnego nie gra teraz, ale Barca zawsze miała z nimi problemy.
PSG zdąży się 20 razy skłócić do pierwszego meczu, a Kryśka powoli odzyskuje formę.
Zgodzę się, że City na 100%. Liverpool, Bayern i Roma to duże pewniaki. MU niekoniecznie musi mieć łatwo z Sevillą. No i Juve vs Tottenham może być najciekawszą parą.
no fakt, trochę się pośpieszyłem z tymi typami, nie wiadomo co się za przez dwa miesiące wydarzy ;p ale gdyby grali za tydzień to tak bym obstawił.
 
b0b1beb7-2ae9-49a6-9087-730b8837ad7c.png
dla mnie najciekawiej wygląda... Juve vs Tottenham, kupiły mnie koguty swoją grą, liczę na wielkie meczycho.
Czy ja wiem czy Liverpool jest takim dużym pewniakiem, The Reds mają duże wahania formy za Kloppa, nie zdziwił bym się jak by odpali po dwóch remisach przez gorszy stosunek goli.
fajnie losowanie ogólnie.
 
DQxAvolVQAENR9J.jpg



liczyłem na jakiś mocny hit, dla mnie bez szału. najmocniejsze pary to: Dortmund vs Atalanta, Napoli vs Lipsk, Lyon vs Villarreal.

ps. ale za to jest kibicowski hit Crvena vs CSKA
 
no to bardzo szkoda, bo jesli jest jak mowisz, to wielka kariera juz go minela.
On się tym nie przejmuje, żyje z dnia na dzień. A że odkleja mu się na boisku to inna sprawa, ogólnie unika tematów "pracy". Nie żebym był jakimś wielkim kolegą, raz się tylko spotkaliśmy na wspólnej imprezie.
 
On się tym nie przejmuje, żyje z dnia na dzień. A że odkleja mu się na boisku to inna sprawa, ogólnie unika tematów "pracy". Nie żebym był jakimś wielkim kolegą, raz się tylko spotkaliśmy na wspólnej imprezie.
no ja widzialem w nim wlasnie mega talent, a teraz cos mu sie pojebalo w glowie, dwie zolte kartki w 5 min, nie wykorzystuje setki, ogolnie slaba forma, a widzialem go jako dobrego zmiennika dla lewego. Ogólnie reprezentacja ma coraz wiecej problemów, gdy np. kolumbia ma w mega formie jamesa, cuadrado, ktorzy ostatnio dali swietne mecze, czy falcao, bedzie naprawde ciezko.
 
no ja widzialem w nim wlasnie mega talent, a teraz cos mu sie pojebalo w glowie, dwie zolte kartki w 5 min, nie wykorzystuje setki, ogolnie slaba forma, a widzialem go jako dobrego zmiennika dla lewego. Ogólnie reprezentacja ma coraz wiecej problemów, gdy np. kolumbia ma w mega formie jamesa, cuadrado, ktorzy ostatnio dali swietne mecze, czy falcao, bedzie naprawde ciezko.
w meczu z Kolumbią remis dla mnie będzie sukcesem.
 
Lechia rozjebana przez Pogoń jak gnój po polu i w końcu kurwa 3 punkty:antonio: Czuję, że od dzisiaj Pogoń wykonuje marsz w górę tabeli, może nie po górną 8 ale po spokojne utrzymanie.
 
jebane kurwy z manchesteru city, ileż można wygrywać?! :jimcarrey:
Brutalna weryfikacja aktualnej formy Tottenhamu.

A Real z Klubowym Pucharem Świata, Ronaldo w końcu przebił się przez mur:wink: Przeciwnik jak można było się spodziewać nie postawił trudnych warunków, a i Królewscy oszczędzali siły przed Klasykiem.
 

W 4 ostatnich meczach 10 pkt i 2:0 na Łazienkowskiej, idziemy po mistrza :irish:

No aż tak to się nie rozpędzaj bo znam jedną drużynę, która wam to wszystko zepsuje :śmiech:
A tak poważnie, znajomym w Gdyni zaraz po głupiej porażce z Arką mówiłem, że Legia z Petrą Wisłą zremisuje, my wygrana i na koniec roku lider. Nie doceniłem ani Wisły ani samodestrukcyjnych umiejętności Legii. Przepraszam.
 
Jestem ciekaw co w tej sytuacji jutro odpierdoli Lech? Znając życie znowu się obsrają, jak zwykle gdy mają okazje odrobić punkty. Czysty remis nie ma co liczyć na tą blond pizde z kitką, ani tego kasztana ze Szwecji nie mówiąc o rumuńskim Bekhamie. Szrot goni szrot.
 
Back
Top