Piłka nożna

Benevento zdobyło w 15 kolejce pierwszy punkt w tym sezonie :crazy: w 95 minucie na 2-2 strzelili w meczu z Milanem.
 
24302302_2043450642338417_4471259641337504267_o.jpg
 
Chapecoense nie dość, że się pewnie utrzymało w lidze to ponownie zagra w Copa Libertadores. Można powiedzieć na początek tylko w eliminacjach, ale sukces jest niebywały. Odmówili pomocy przy zapewnieniu im miejsca w ligowym bycie, skonstruowali drużynę od nowa i po prostu cieszyli się grą. Piękna sprawa.
 
::clintdis:: kiedys to Inter rządził..Vieri Zanetti Ronaldo Zamorano baggio ...;)

Vieri sprzedawczyk::clintdis::

Ja pamiętam jeszcze Ivana Cordobę, Recobę, Martinsa, Materazziego, Cambiasso, Adriano, Julio Cesara, Christiana Chivu, Waltera Samuela, zresztą można by wymieniać w nieskończoność, Eto'o, Ibra, czy Luis Figo też napierdalali dla lepszej strony Mediolanu...

 
Vieri sprzedawczyk::clintdis::

Ja pamiętam jeszcze Ivana Cordobę, Recobę, Martinsa, Materazziego, Cambiasso, Adriano, Julio Cesara, Christiana Chivu, Waltera Samuela, zresztą można by wymieniać w nieskończoność, Eto'o, Ibra, czy Luis Figo też napierdalali dla lepszej strony Mediolanu...


Bramkarzy też mieli niezłych zunga,Gianliuca Pagliuca,Toldo...good times:tysoncoffe:
 
Vieri sprzedaPwczyk::clintdis::

Ja pamiętam jeszcze Ivana Cordobę, Recobę, Martinsa, Materazziego, Cambiasso, Adriano, Julio Cesara, Christiana Chivu, Waltera Samuela, zresztą można by wymieniać w nieskończoność, Eto'o, Ibra, czy Luis Figo też napierdalali dla lepszej strony Mediolanu...


Recoba to pamietam na ktorym dawnym PESie wymiatal , rzuty wolne mial konkret
 
Back
Top