Piłka nożna

Mam nadzieję, że nie trafimy ani do grupy marzeń ani do grupy śmierci. Marzy mi się taka "średnia" grupa:
np. Polska, Anglia, Kostaryka, Serbia.
 
Mam nadzieję, że nie trafimy ani do grupy marzeń ani do grupy śmierci. Marzy mi się taka "średnia" grupa:
np. Polska, Anglia, Kostaryka, Serbia.
Piekne marzenia ale niestety nie moga byc 3 europejskie druzyny w tej samej grupie. XDD
 
Jak ja się jaram zawsze Mistrzostwami. Liga mistrzów to już mnie nawet nie interesuje, może finał. Liga Europejska to już w ogóle, ale Mundial? :antonio:
Drużyny z różnych kontynentów, różne style, no coś pięknego a grupa gdzie mamy mudżinów, latynosów i azjatów to w ogóle kapitalna sprawa.
A grupu D i F to będę śledził mecz po meczu.
 
Mam nadzieję, że nie trafimy ani do grupy marzeń ani do grupy śmierci. Marzy mi się taka "średnia" grupa:
np. Polska, Anglia, Kostaryka, Serbia.


Podoba mi się na razie ta grupa. Bedzie ciężko ale to mŚ, więc łątwo nigdy tam nie ma. I ciekawe ekipy to są

Jak ja się jaram zawsze Mistrzostwami. Liga mistrzów to już mnie nawet nie interesuje, może finał. Liga Europejska to już w ogóle, ale Mundial? :antonio:
Drużyny z różnych kontynentów, różne style, no coś pięknego a grupa gdzie mamy mudżinów, latynosów i azjatów to w ogóle kapitalna sprawa.
A grupu D i F to będę śledził mecz po meczu.

Kuuuurde, będzie cięzko:confused:

http://cohones.mmarocks.pl/threads/mistrzostwa-Świata-w-rosji-2018-komentarze.41206/

Temat dedykowany mistrzostwom, ten wątek zostawmy na codzienne sprawunki
 


:antonio:

Sobota, 2 grudnia:

(13:00) FC Barcelona – Celta Vigo (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała)
(13:00) Holstein Kiel – Fortuna Duesseldorf (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(13:30) Chelsea Londyn – Newcastle United (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(13:30) Notts County – Oxford City (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut – Paweł Wróbel)
(14:30) Lokomotiw Moskwa – Rubin Kazań (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski)
(15:30) Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund (C+ Sport ; Żelisław Żyżyński – Maciej Murawski)
(15:30) Bayern Monachium – Hannover 96 (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(15:30) TSG 1899 Hoffenheim – RB Lipsk (Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(15:30) Wisła Płock – Arka Gdynia (nSport+ ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)
(16:00) Watford FC – Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)
(16:00) Wolfsberger AC – Rapid Wiedeń (Sportklub ; Radosław Gielo)
(16:15) Atletico Madryt – Real Sociedad (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)
(17:30) Racing Strasbourg – Paris Saint-Germain (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Stefan Białas)
(18:00) Zagłębie Lubin – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ Sport ; Piotr Laboga – Remigiusz Jezierski)
(18:00) KSC Lokeren – RSC Anderlecht (Eleven Sports 4 ; Sebastian Chabiniak)
(18:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – FC Koeln (C+ ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)
(18:30) Arsenal Londyn – Manchester United (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(18:30) Sevilla FC – Deportivo La Coruna (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński)
(18:30) Twente Enschede – Ajax Amsterdam (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk)
(20:00) AS Monaco – Angers SCO (Eleven Sports 3 ; Dominik Guziak – Stefan Białas)
(20:15) Sportclub Rheindorf Altach – Sturm Graz (retransmisja) (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(20:30) Sandecja Nowy Sącz – Legia Warszawa (C+ Sport ; Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski)
(20:45) Athletic Bilbao – Real Madryt (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) Torino FC – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(20:45) Feyenoord Rotterdam – Vitesse Arnhem (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz)
(22:15) SV Mattersburg – LASK Linz (retransmisja) (Sportklub ; Tomasz Zieliński)

:redford:
 
jazda diabły rozpierdolić te miękkie armatki z londek zdroju!
Red-Devil-footballpictures.net.jpg
 
Jak na polskie warunki niezły mecz, blisko niespodzianki, ale w sumie mistrz zagrał do końca. Pierwsza bramka dla Sandencji klasa. Ale ta murawa w Niecieczy::clintdis::
 
Back
Top