Piłka nożna

Sobota, 18 listopada:

(13:00) Getafe CF – Deportivo Alaves (Eleven ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)
(13:00) FC Nuernberg – Holstein Kiel (Eleven Extra ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(13:00) Zirka Kropiwnickyi – Dynamo Kijów (Polsat Sport News ; Robert Zieliński)
(13:30) Arsenal Londyn – Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(15:30) Bayer Leverkusen – RB Lipsk (C+ Sport ; Żelisław Żyżyński – Leszek Orłowski)
(15:30) Bayern Monachium – FC Augsburg (Eleven ; Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński)
(15:30) Piast Gliwice – Cracovia (nSport+ ; Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn)
(16:00) Leicester City – Manchester City (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)
(16:15) CD Leganes – FC Barcelona (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała)
(17:30) Paris Saint-Germain – FC Nantes (Eleven Extra ; Julian Kowalski – Stefan Białas)
(18:00) Sandecja Nowy Sącz – Lech Poznań (C+ Sport ; Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski)
(18:00) AS Roma – Lazio Rzym (Eleven ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(18:00) Slavia Praga – Dukla Praga (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk – Marcin Kalita)
(18:30) Manchester United – Newcastle United (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(18:30) Hertha Berlin – Borussia Moenchengladbach (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(18:30) Austria Wiedeń – Admira Wacker Moedling (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(19:00) Sevilla FC – Celta Vigo (Eleven Extra ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)
(20:30) Lechia Gdańsk – Wisła Płock (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)
(20:45) Atletico Madryt – Real Madryt (Eleven ; Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) SSC Napoli – AC Milan (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(20:45) NAC Breda – Ajax Amsterdam (Polsat Sport News ; Cezary Kowalski)
(23:30) FK Krasnodar – Spartak Moskwa (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski)

:antonio:
 
Kapustka ładnego gola dziś załadował wolfsburgowi. Może jeszcze nie jest chłopak stracony
 


chłopak przesiedział rok na ławie u mistrza Anglii i wszyscy się spuszczali, ze "stracony". Jak on ma dopiero 20 lat a strzela gole/gra w bundeslidze, to ilu mielismy/mamy takich grajków ? jego koledzy to grają albo grzeją ławe w naszej ekstraklapie.

Wg mnie bedzie z niego grajek, juz w poprzednim meczu miał dobre momenty.
 
To co wyprawia Wisła a jeszcze bardziej Kiełpin to dramat.
Stadion Lechii chyba najładniejszy na jakim byłem, jednak przez rozmiar strasznie rażą te puste miejsca.
 
To co wyprawia Wisła a jeszcze bardziej Kiełpin to dramat.
Stadion Lechii chyba najładniejszy na jakim byłem, jednak przez rozmiar strasznie rażą te puste miejsca.
Ehh no Seweryn zawalił kolejny mecz. Zabil spotkanie w 2 minucie. W przerwie zimowej mają sprowadzić bramkarza. Jakiś 22 latek z Zenita albo inna opcja zagraniczna. Kiełpin z byle gowno potrafi zagrożenie pod własną bramką stworzyć :/
Z 3 pkt straty do lidera zrobilismy 3-4 pkt przewagi nad 15 msc, a do konca roku jeszcze lech i legia :/
 
Co Sevilla powróciła :frankapprove:

Co Liverpool spierdolił... tradycyjnie już zresztą. Żeby Spartak dzisiaj ograł Maribor tak jak można było się spodziewać, to wystarczyłby mu punkt w meczu z Liverpoolem do awansu i wtedy pewnie The Reds by odpadli, gdy Sevilla wygra z Mariborem.
 
co jest większą sensacją w grupie G? Besiktas mający pewne pierwsze miejsce po 5 kolejkach, czy Monaco które nie wygrało żadnego meczu ??
Napoli ma jeszcze szansę na awans, ale osobiście słabo to widzę, myślę że City odpuści ostatni mecz z Szachtarem (wyjdzie rezerwowy skład i chociaż punkt ugrają ukraińcy)
 
co jest większą sensacją w grupie G? Besiktas mający pewne pierwsze miejsce po 5 kolejkach, czy Monaco które nie wygrało żadnego meczu ??
Napoli ma jeszcze szansę na awans, ale osobiście słabo to widzę, myślę że City odpuści ostatni mecz z Szachtarem (wyjdzie rezerwowy skład i chociaż punkt ugrają ukraińcy)

Już niestety w dzisiejszym meczu z Feyenoordem trochę odpuścili Anglicy, ale mam nadzieję, że w ostatniej kolejce się pokażą i zdobędą trzy punkty.
 
Tak czekałem żeby obejrzeć dzisiaj Juve-Barca, a przed samym meczem usnąłem na 3h :mamed: jednak po komentarzach w necie wnoszę, że wiało chujem równo i nic się nie działo.
 
Back
Top