Piłka nożna

Z kim Zieliński walczy o miejsce w podstawowym składzie?
Allan i Rog.
Ten pierwszy był podstawowym graczem zanim do zespołu dołączyli Zieliński i Rog, ale jego notowania spadły w zeszłym sezonie i teraz gra na przemian z Polakiem (w zależności od tego, czego akurat potrzbuje Sarri (Zielu jest bardziej ofensywny, a Allan defensywny)).
Chorwat, z kolei, jest jak na razie trzecim wyborem.
Wszyscy trzej walczą o miejsce na prawej stronie pomocy, bo Hamsik jest nie do ruszenia.
 
Last edited:
Allan i Rog.
Ten pierwszy był podstawowym graczem zanim do zespołu dołączyli Zieliński i ten drugi, ale jego notowania spadły w zeszłym sezonie i teraz gra na przemian z Polakiem. Chorwat, z kolei, jest jak na razie trzecim wyborem.
Wszyscy trzej walczą o miejsce na prawej stronie pomocy, bo Hamsik jest nie do ruszenia.
Ciężka sprawa,zielu ma serio papiery na klase światową.Mimo że jestem fanem Interu to co gra teraz Napoli aż chce się klaskać!
 
Benzema na trybunach w następnym meczu. Może i mógłby zagrać wspaniale, ale należy mu się za karę. Kpina. Bale też dno.

Hiszpańskie sędziowanie :rofl:
 
Benzema to jest jakieś nieporozumienie. W meczu z Valencia miał z 4 patelnie i wszystko w trybuny, nie wiem co Zidane w nim widzi. Morata z jego sytuacjami schodziłby dzisiaj z boiska mając hat-tricka na koncie ale po co skoro lepiej zostawic Francuza.
 
DIUnc3rXYAAjFNO.jpg:large

Naby Keita od 2018 w Liverpoolu
 
Jako kibicowi Arsenalu pęka mi serce, gdy widzę co kolejny raz Wenger robi z tym klubem.
Mając w drużynie Lacazette, Kolasinac`a, Mustafi`ego ten typ daje grać pełne 90minut kolejno Welbeck`owi(który potyka się o gałęzie), Bellerinowi(który nie dość, że w wakacje stracił całą formę to jeszcze grał na nieswojej pozycji) oraz Holding(talent za grosze, który w ekstraklasie miałby problem powstrzymać "człowieka od dni wolnych".

Zbliża się koniec okna transferowego, teraz włącza się tryb panika i będzie kupowanie kogokolwiek, żeby tylko zamknąć usta, oczy kibicom Arsenalu.

Ps. Czy to takie trudne ustawić skład np. podobny do tego?
-Lacazette-
Alexis-Ozil-OX
-Xhaka-Ramsey-
Kolasinac-Koscielny-Mustafi-Bellerin
-Cech-

Arsenal faktycznie na ten moment nie wygląda za dobrze, pójście w ślady Conte i Chelsea która gra 3 w obronie w przypadku Arsenalu nie do końca przynosi oczekiwany efekt , zresztą chyba tylko
 
Arsenal faktycznie na ten moment nie wygląda za dobrze, pójście w ślady Conte i Chelsea która gra 3 w obronie w przypadku Arsenalu nie do końca przynosi oczekiwany efekt , zresztą chyba tylko
Znaczy, z tą formacją z 3 obrońców i 2 wahadłowych to Wenger wymyślił pod koniec zeszłego sezonu(gdzieś z 5 meczy tak grali i całkiem im co wychodziło). Nie wiem kto pierwszy był :D Zmiany potrzebne, bo Arsenal będzie miał problem z taką grą nawet w Lidze Europy.
 
Znaczy, z tą formacją z 3 obrońców i 2 wahadłowych to Wenger wymyślił pod koniec zeszłego sezonu(gdzieś z 5 meczy tak grali i całkiem im co wychodziło). Nie wiem kto pierwszy był :D Zmiany potrzebne, bo Arsenal będzie miał problem z taką grą nawet w Lidze Europy.


Najgorsze dla fanów Arsenalu jest to że przed końcem okienka najprawdopodobniej odejdzie najlepszy piłkarz czyli Sanchez i ponoć Mustafi też już jedną nogą w Serie A . Z Alexisem sytuacja jest jeszcze do przełknięcia z uwagi na fakt że chce odejść i jest to ostatni moment na zarobienie na nim dobrej gotówki padają kwoty ok 70 mln + jeden defensor ze strony City a po tym okienku będzie mógł odejść za free. Lemar moim zdaniem super zastępstwo za ewentualną stratę Alexisa , z graczy o których pisałeś to Draxler jest do wyciągnięcia z PSG które ma być otwarty na oferty właśnie za Draxlera, Lucasa Moure i zapewne teraz za Di Marie jeśli doszedł do składu Mbappe. Z graczy którzy mogli by znacząco wzmocnić formację obronna Arsenalu widzę jeszcze Van Dijka ale tutaj The Reds mogą być szybsi bo jego nazwisko już od dłuższego czasu jest łączone właśnie z Liverpoolem.
 
Najgorsze dla fanów Arsenalu jest to że przed końcem okienka najprawdopodobniej odejdzie najlepszy piłkarz czyli Sanchez i ponoć Mustafi też już jedną nogą w Serie A . Z Alexisem sytuacja jest jeszcze do przełknięcia z uwagi na fakt że chce odejść i jest to ostatni moment na zarobienie na nim dobrej gotówki padają kwoty ok 70 mln + jeden defensor ze strony City a po tym okienku będzie mógł odejść za free. Lemar moim zdaniem super zastępstwo za ewentualną stratę Alexisa , z graczy o których pisałeś to Draxler jest do wyciągnięcia z PSG które ma być otwarty na oferty właśnie za Draxlera, Lucasa Moure i zapewne teraz za Di Marie jeśli doszedł do składu Mbappe. Z graczy którzy mogli by znacząco wzmocnić formację obronna Arsenalu widzę jeszcze Van Dijka ale tutaj The Reds mogą być szybsi bo jego nazwisko już od dłuższego czasu jest łączone właśnie z Liverpoolem.
Jeżeli chodzi o Lemara, to teraz jest taki problem, że Liverpool chce się włączyć o Lemara w zastępstwie za Coutinho.
 
Spokojnie odejście Coutinho jest mało prawdopodobne. Transfery Lemara i Keity nie sugerują tego jak się wydaję
 
Jeden z dziennikarzy miał zapytać Kondogbię o to, jaki wpływ na rezultat meczu miała absencja Cristiano Ronaldo. „Co sądzisz o nieobecności najlepszego piłkarza świata?”, brzmiało pytanie. Według katalońskich żurnalistów piłkarz odpowiedział: „Nie wiedziałem, że Leo Messi gra w Realu Madryt”. To wywołało oczywiście lawinę komentarzy. Niemniej, jeszcze wczoraj Valencia zdementowała te słowa na swoim oficjalnym koncie na Twitterze.

„Valencia chce kategorycznie zdementować nieistniejące wypowiedzi przypisane niesłusznie do Kondogbii w nawiązani do zawodnika Leo Messiego”, czytamy w komunikacie.
 
Leo Messi może co najwyżej oglądać jak najlepszy piłkarz świata kolejny raz będzie w tym roku zgarniał złotą piłkę sprzed jego nosa. A dla fanów Barcelony mam złe wieści - z karakenem będzie tylko gorzej bo widać, że się starzeje dużo szybciej od CR + kadra Barcelony pozwalająca jej na rywalizowanie na poziomie 1/8 LM (z sędziami max 1/4) versus najlepszy Real w historii. Przykro mi ptysie, Dembele nie potrafiący na prezentacji zrobić 5 żonglerek też Wam skóry nie uratuje.
 
Leo Messi może co najwyżej oglądać jak najlepszy piłkarz świata kolejny raz będzie w tym roku zgarniał złotą piłkę sprzed jego nosa. A dla fanów Barcelony mam złe wieści - z karakenem będzie tylko gorzej bo widać, że się starzeje dużo szybciej od CR + kadra Barcelony pozwalająca jej na rywalizowanie na poziomie 1/8 LM (z sędziami max 1/4) versus najlepszy Real w historii. Przykro mi ptysie, Dembele nie potrafiący na prezentacji zrobić 5 żonglerek też Wam skóry nie uratuje.
Z brodą wygląda 10 lat starzej od Ronaldo, ale na boisku to on dalej ciągnie ten wózek.
 
A z tym się kłócić nie zamierzam. Tylko, że w tym wózku na 4 koła dwa są sflaczałe, a takie ciągnięcie bardzo męczy na dłuższą mete.
 


@Dzihados Naprawdę nie możecie wydłużyć tego czasu edycji postów chociaż do tych 30 minut, żeby nie trzeba było tak napierdalać posta pod postem ?
 
West Bromwich to chyba lepiej w sezon weszło od lisów, więc to raczej nie jest gorsza opcja. Poza tym tu chodzi o to, by chlop grał, a kwestia gdzie nie jest już, aż tak istotna.
 
West Bromwich to chyba lepiej w sezon weszło od lisów, więc to raczej nie jest gorsza opcja.
Może się wydawać, że lepiej weszli, bo nie grali z Man United i Arsenalem na starcie, w przeciwieństwie do Leicester.
Poza tym tu chodzi o to, by chlop grał, a kwestia gdzie nie jest już, aż tak istotna.
Pewnie masz rację, ale mimo wszystko trochę żal, że nie jest to jakiś Milan, Inter czy Lyon, o których to przecież wiele się mówiło w kontekście Krychowiaka.

__________________



:mamed:
 
Back
Top