Piłka nożna

Końcówka to byla obrona częstochowy.
Magiera się poddał ściągając człowieka-farfocla, bez niego nie miał kto strzelić.
Btw czuję, że Kucharczyk albo Dąbrowski objadą wisełke, że ich zamęczyła w nd:crazy:
 
Ile niby warci są Ci zawodnicy Legii? Bo dziś wyglądali na mniej więcej 2zł i 59gr. W sumie. :no no:
Nie wiem czy nie przesadziłeś z tą wygórowaną ceną :mamed: Wracając do tematu Krychowiaka, trochę brak perspektywicznego myślenia, PSG będzie chciało się go pozbyć na siłę i jak teraz mógłby gdzieś wyciągnąć wypłatę mniejszą o np 1mln euro tak z roku na rok będzie coraz mniej propozycji oraz coraz słabsze kontrakty. Teraz jakby gdzieś poszedl się odbudować to sądzę, że wróciłby do wielu reklam jako twarz marek i sporo by odrobił na sponsoringu.
 
:cryme:
legia.GIF
 
jakiego chuja panie? ::really:: mój 2. po hazardzie ulubiony zawodnik cfc
Możesz streścić jako fan CFC o co tam poszło bo jakoś mi umknął w lato ten konflikt. Ja jako fan Juventusu jestem również fanem Conte także ciekawi mnie co się między nimi stało.
 
Możesz streścić jako fan CFC o co tam poszło bo jakoś mi umknął w lato ten konflikt. Ja jako fan Juventusu jestem również fanem Conte także ciekawi mnie co się między nimi stało.
costa chciał (podobno) w styczniu odejść do chin i tym podpadł conte. po zakończeniu obecnego sezonu, w czasie zgrupowania reprezentacji hiszpanii diego dostał smsa od conte, w którym to włoch oznajmił coscie, że nie ma go w planach na kolejny sezon. od tamtego czasu costa przebywa w brazylii i nie chce się pojawić w cobham (ośrodek chelsea).
chce odejść do atletico, ale chelsea żąda za niego więcej pieniędzy niż oferują hiszpanie. ciężko powiedzieć jak potoczy się ta sprawa.
jak dla mnie conte zachował się bardzo nieelegancko nie rozmawiając z costą osobiście, zwłaszcza po tym co pokazał diego w zeszłym sezonie.
 
costa chciał (podobno) w styczniu odejść do chin i tym podpadł conte. po zakończeniu obecnego sezonu, w czasie zgrupowania reprezentacji hiszpanii diego dostał smsa od conte, w którym to włoch oznajmił coscie, że nie ma go w planach na kolejny sezon. od tamtego czasu costa przebywa w brazylii i nie chce się pojawić w cobham (ośrodek chelsea).
chce odejść do atletico, ale chelsea żąda za niego więcej pieniędzy niż oferują hiszpanie. ciężko powiedzieć jak potoczy się ta sprawa.
jak dla mnie conte zachował się bardzo nieelegancko nie rozmawiając z costą osobiście, zwłaszcza po tym co pokazał diego w zeszłym sezonie.
:no no:
Lubię Conte, aczkolwiek po jakimś czasie w każdym otoczeniu w którym pracuje wychodzą jakieś kwasy. Z Juve odszedł bo się obraził jak mała dziewczynka, że chce więcej kasy na transfery. Jak prowadził kadrę Włoch to był obrażony ze związkiem i z połową piłkarzy. Teraz w CFC po roku czasu już kwasy z Costą, co się pewnie zaraz przełoży na innych piłkarzy. Podczas transmisji CFC-Spurs w niedzielę komentatorzy mówili, że na Antonio nawet Abramowić się ostatnio wkurwił lekko, bo ten zarzucał w prasie, że dostał za mało kasy na transfery.
 
:no no:
Lubię Conte, aczkolwiek po jakimś czasie w każdym otoczeniu w którym pracuje wychodzą jakieś kwasy. Z Juve odszedł bo się obraził jak mała dziewczynka, że chce więcej kasy na transfery. Jak prowadził kadrę Włoch to był obrażony ze związkiem i z połową piłkarzy. Teraz w CFC po roku czasu już kwasy z Costą, co się pewnie zaraz przełoży na innych piłkarzy. Podczas transmisji CFC-Spurs w niedzielę komentatorzy mówili, że na Antonio nawet Abramowić się ostatnio wkurwił lekko, bo ten zarzucał w prasie, że dostał za mało kasy na transfery.
conte jest ciekawym dodatkiem do meczu, te jego wyskoki po bramkach itd., ale ciekawi mnie jak wyglądają jego relacje z piłkarzami na codzień, czy też jest taki "fajny".
costa zarzuca mu, że trzyma piłkarzy na dystans i że ciężko z nim się w ogóle porozumieć.
ciekawe czy wyjdzie coś więcej na jaw po ewentualnym zwolnieniu włocha, bo faktycznie coraz więcej się o tym mówi.
 
conte jest ciekawym dodatkiem do meczu, te jego wyskoki po bramkach itd., ale ciekawi mnie jak wyglądają jego relacje z piłkarzami na codzień, czy też jest taki "fajny".
costa zarzuca mu, że trzyma piłkarzy na dystans i że ciężko z nim się w ogóle porozumieć
ciekawe czy wyjdzie coś więcej na jaw po ewentualnym zwolnieniu włocha, bo faktycznie coraz więcej się o tym mówi.
T0 samo było w Juventusie i kadrze. Podobno nawet piłkarzom z którymi grał nie pozwalał mówić do siebie po imieniu i traktował ich nawet gorzej niż młodych. Ciężki gość do współpracy a szkoda bo jako trener młodego pokolenia ma wg mnie zajebiście duży potencjał. Ale jak będzie kończył współpracę po sezonie/dwóch to za kilka lat nikt go nie będzie chciał zatrudniać z topowych klubów.
 
T0 samo było w Juventusie i kadrze. Podobno nawet piłkarzom z którymi grał nie pozwalał mówić do siebie po imieniu i traktował ich nawet gorzej niż młodych. Ciężki gość do współpracy a szkoda bo jako trener młodego pokolenia ma wg mnie zajebiście duży potencjał. Ale jak będzie kończył współpracę po sezonie/dwóch to za kilka lat nikt go nie będzie chciał zatrudniać z topowych klubów.
czyli to przytulanie się z piłkarzami po meczu to tak tylko na pokaz :/
wiesz, dopóki ma wyniki to ja nic do niego nie mam, wkurzył mnie w sumie z tym costą tylko, zobaczymy jak z tak wąską kadrą poradzi sobie na 4 frontach w tym sezonie, przydałby się jeszcze jakiś transfer. :/
 
Oficjalnie: Dembélé fichado!
uo1uzad80iuz.jpg

FC Barcelona poinformowała na swojej stronie internetowej o pozyskaniu Ousmane'a Dembélé z Borussii Dortmund.

Klub zapłacił za napastnika 105 milionów euro + zmienne. Zawodnik podpisze pięcioletnią umowę z klauzulą odstępnego w wysokości 400 milionów euro. Będzie występował z numerem 11 na koszulce.

Dembélé w niedzielę przyleci do Barcelony, a w poniedziałek przejdzie badania medyczne, złoży podpis pod umową i zostanie oficjalnie zaprezentowany. Szczegółowy harmonogram tego dnia zostanie podany w najbliższym czasie.

Urodzony 15 maja 1997 roku we francuskim Vernon Dembélé jest jednym najbardziej obiecujących młodych zawodników na świecie. Skrzydłowego cechuje duża szybkość, umiejętność dryblowania i uniwersalność. O jego dużej jakości mogli się przekonać kibice francuskiego Rennes oraz Borussii Dortmund. Ousmane Dembélé może występować na obu skrzydłach. Warto podkreślić, że w zeszłym sezonie był zawodnikiem z największą liczbą udanych dryblingów w Bundeslidze (103).

20-latek rozegrał siedem meczów dla seniorskiej reprezentacji Francji, w której miał okazję występować razem z Saumelem Umtitim i Lucasem Digne. W poprzednim sezonie Dembélé zdobył 10 bramek w 49 spotkaniach i był trzecim najlepszym asystentem w Europie (20 asyst we wszystkich rozgrywkach). To bez wątpienia decydujący gracz z wrodzonym talentem, który czyni go jednym z najlepszych piłkarzy w Europie.
 
Ale komentator na eurosporcie wykrakał gola nr 1 angulo. Druga bramka zajebista, i gol i asysta. Wisełka poza walką o 14 msc nic więcej w tym sezonie nie osiągnie :jon:
 
Back
Top