Piłka nożna

:jimcarrey:
:pytalsiektos:
:chuck:
::duszenie::
:fjedzia:
Nie przejmuj się. Przegrać z mistrzem to nie wstyd. Jestem mega zadowolony z tych chłopaków. W końcu coś się w klubie ruszylo, najbardziej mnie cieszy że większość z nich jest młodsza od nas i jak komuś to nie będzie za bardzo przeszkadzać to mogą zajść naprawdę daleko.
 
Nie przejmuj się. Przegrać z mistrzem to nie wstyd. Jestem mega zadowolony z tych chłopaków. W końcu coś się w klubie ruszylo, najbardziej mnie cieszy że większość z nich jest młodsza od nas i jak komuś to nie będzie za bardzo przeszkadzać to mogą zajść naprawdę daleko.

A po sezonie zostanie po nich tylko :Duke3d:.
 
Życzę Wam tego ale to jebnie za jakiś czas.
Za rok w Zabrzu wybory. Jest moda na Górnik, potencjał był zawsze, a w tym sezonie w każdym z 4 meczów u siebie ponad 20tyś osób na trybunach. Jak nie teraz to kiedy? Byle sędziowie nie przeszkadzali bo gdyby nie Raczkowski to mielibyśmy teraz 5 pkt więcej...
 
Byłem wczoraj na Górniku i co Angulo robi to ja nie mam pytań:confused: Ten gość jest kilka poziomów wyżej niż 90% piłkarzy z Ekstraklasy. Po tej wrzutce na 2:0 i przy bramce na 4:0 to chyba tylko on z piłkarzy będących wczoraj na boisku mógł i strzelił te bramki. Ktoś miał mega nosa żeby go ściągnąć. Ale głównie niestety tak pod 30-tkę piłkarze robią furorę w polskiej piłce. Choć sam Górnik dość młodą drużyną, a 3 asysty wczoraj Kurzawa(24lata). Wisła zupełnie nic nie grała poza końcówką jak już Górnik odpuścił, co najwyżej Furman i Kante(też agent z tą ręką:DC:) coś tam próbowali.

Pierwszy raz mi się zdarzyło, żebym słyszał o zgubieniu dzieci na stadionie i to dwa różne dzieci. Rodzice/opiekunowie chyba mega zajęci:no no:
 
Chelsea gładko pokonało Everton 2:0 po bramkach Fabregasa i Moraty ktory dorzucił do gola także asyste. Teraz The Reds z Arsenalem o 17:00 tam sily beda chyba bardziej wyrównane, bo na Stamford grał tylko jeden zespół.
 
Chelsea gładko pokonało Everton 2:0 po bramkach Fabregasa i Moraty ktory dorzucił do gola także asyste. Teraz The Reds z Arsenalem o 17:00 tam sily beda chyba bardziej wyrównane, bo na Stamford grał tylko jeden zespół.

No i wyszła mała demolka. Liverpool ,że na zero z tyłu to trochę z fartem patrząc na to co Karius odstawiał.
 
Jako kibicowi Arsenalu pęka mi serce, gdy widzę co kolejny raz Wenger robi z tym klubem.
Mając w drużynie Lacazette, Kolasinac`a, Mustafi`ego ten typ daje grać pełne 90minut kolejno Welbeck`owi(który potyka się o gałęzie), Bellerinowi(który nie dość, że w wakacje stracił całą formę to jeszcze grał na nieswojej pozycji) oraz Holding(talent za grosze, który w ekstraklasie miałby problem powstrzymać "człowieka od dni wolnych".

Zbliża się koniec okna transferowego, teraz włącza się tryb panika i będzie kupowanie kogokolwiek, żeby tylko zamknąć usta, oczy kibicom Arsenalu.

Ps. Czy to takie trudne ustawić skład np. podobny do tego?
-Lacazette-
Alexis-Ozil-OX
-Xhaka-Ramsey-
Kolasinac-Koscielny-Mustafi-Bellerin
-Cech-
 
Jako kibicowi Arsenalu pęka mi serce, gdy widzę co kolejny raz Wenger robi z tym klubem.
Mając w drużynie Lacazette, Kolasinac`a, Mustafi`ego ten typ daje grać pełne 90minut kolejno Welbeck`owi(który potyka się o gałęzie), Bellerinowi(który nie dość, że w wakacje stracił całą formę to jeszcze grał na nieswojej pozycji) oraz Holding(talent za grosze, który w ekstraklasie miałby problem powstrzymać "człowieka od dni wolnych".

Zbliża się koniec okna transferowego, teraz włącza się tryb panika i będzie kupowanie kogokolwiek, żeby tylko zamknąć usta, oczy kibicom Arsenalu.

Ps. Czy to takie trudne ustawić skład np. podobny do tego?
-Lacazette-
Alexis-Ozil-OX
-Xhaka-Ramsey-
Kolasinac-Koscielny-Mustafi-Bellerin
-Cech-
Mustafi ma sie pożegnać z Arsenalem i podobnie Alexis, mam nadzieje, ze jeszcze cos sie ruszy bo będzie bieda.
 
Mustafi ma sie pożegnać z Arsenalem i podobnie Alexis, mam nadzieje, ze jeszcze cos sie ruszy bo będzie bieda.
To jest właśnie głupota z Mustafim, razem z Koscielnym i Kolasinacem byli by jedną z najlepszych defensyw. Nie wiem co o tym dzisiejszym wyborze składu myśleć, co raz gorzej pracuje głowa Wengera.
 
To jest właśnie głupota z Mustafim, razem z Koscielnym i Kolasinacem byli by jedną z najlepszych defensyw. Nie wiem co o tym dzisiejszym wyborze składu myśleć, co raz gorzej pracuje głowa Wengera.
I prawdopodobnie jeszcze ox poleci jesli chcą na nim coś zarobić bo caly czas odrzuca propozycje nowego kontaktu. Żeby cos sie tam ruszyło potrzebują z 2-3 transferów. Jakieś plotki o draxlerze i lamarze były i oni byli by świetni.
 
I prawdopodobnie jeszcze ox poleci jesli chcą na nim coś zarobić bo caly czas odrzuca propozycje nowego kontaktu. Żeby cos sie tam ruszyło potrzebują z 2-3 transferów. Jakieś plotki o draxlerze i lamarze były i oni byli by świetni.
Draxler jest nie do ruszenia, o Lemara już z 2,3 próby były i będzie nadal ciężko go wyciągnąć, ale byłby to transfer idealny. A co do OXa to podobno Liverpool złożył ofertę, a Arsenal im ustalił kwotę 40mln+1funt.
 
Draxler jest nie do ruszenia, o Lemara już z 2,3 próby były i będzie nadal ciężko go wyciągnąć, ale byłby to transfer idealny. A co do OXa to podobno Liverpool złożył ofertę, a Arsenal im ustalił kwotę 40mln+1funt.

No akurat z Draxlrem to może być różnie, PSG musi sprzedawać, a za niego mogą wyłapać niezłą sumkę. Zwłaszcza, że coraz głośniej o tym, że Mbappe jutro już na testach medycznych w Paryżu. 222 za Neya + 180 za (nawet jak dopiero za rok) Mbappe, no jakoś to trzeba zatuszować :D
 
Draxler jest nie do ruszenia, o Lemara już z 2,3 próby były i będzie nadal ciężko go wyciągnąć, ale byłby to transfer idealny. A co do OXa to podobno Liverpool złożył ofertę, a Arsenal im ustalił kwotę 40mln+1funt.
No właśnie z draxlerem może być jeszcze różnie szczególnie, że psg cały czas poluje na mbape wiec jego szanse na gre jeszcze się zmniejszą.
e: @Gambit był 1 :gabi_much_love:
 
Back
Top