Piłka nożna

wow, z wyspami owczymi :frankapprove: :siara:
do zlatana w meczu z anglikami trochę mu brakuje.
Jakby strzelenie ładnych goli ograniczać tylko do meczów Szwecja - Anglia to niewiele by ich było.

Holandia byłaby niemal za burtą kolejnej dużej imprezy, bo dziś aż 0:4 przegrała z Francją, ale Szwedzi pokpili sprawę i wtopili z Bułgarami. Może być walka o być albo nie być w ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami.

E: Witsel z.... Gibraltarem
 
Jakby strzelenie ładnych goli ograniczać tylko do meczów Szwecja - Anglia to niewiele by ich było.
chodziło mi o to, że trafienie bramki nożycami z wyspami owczymi to nie jest jakiś wielki wyczyn. :travolta:
 
Czyli nici z Coutinho w Barcelonie. Mieli cały miesiąc i worek pełny pieniędzy. Dodatkowo nie znaleźli żadnej alternatywy.

:stevecarell:
 
Jakiś kryzys czy co kurwa, a tak się ostatnio zarzekałem, że mamy wreszcie dobrą, zgraną reprezentację:confused:
 
Mimo ostatnich wygranych nie lubiłem gry naszej kadry , nawet na ME . Ale wyniki broniły , oby to jednorazowy wypadek .
 
No nic. Teraz opierdolić kazachów i ormian, trzymać kciuki za Rumunów i nie dać dupy z czarnogórą.
Dziś niestety na plus nie było nic, no może poza końcowym gwizdkiem. Po takich meczach żałuję, że nie jestem kibicem giblartarskich curlingistek :p


E: na szczęście jutro na eurobaskecie gramy z islandią:dance:czuję przełamanie:cool:
 
katastrofa, nic więcej nie ma sensu pisać, grali jak iskra łagów z okręgówki, wystarczy że pokryło 3-ech lewego i game over
 
Back
Top