Piłka nożna

Do wyjebana Zieliński, Piszczek i Hajto.
Mnie sie wydaje, ze momentami to i 'Mati' ma Tomka dosc. Cos w tym stylu
Face-You-Make-Robert-Downey-Jr.jpg
 
Generalnie Hajto jakoś ostatnio zaczął mnie irytować za mikrofonem. Podobnie z resztą jak Juras.
Faktycznie Jurasa i jego łooo też się słuchać nie da, powinni ich sparować z Hajtem i widowisko na mute.
 
znowu milik, hajto znowu o gruzinach co ten bałwan!!! Mati na to jakiś gruziński koniaczek był, przepraszam

Ale fart kurwa
 
Oni też jakoś formą nie imponują ale fakt, że skuteczność straszna
Nie wiem czy imponują, nie interesuje się aż tak. Wiem natomiast że mi Milik za grosz nie imponuje. Zdobył bramkę, okej, fajnie. Ale odpierdala straszną słabiznę i Nawałka powinien coś z tym zrobić.
 
Nie wiem czy imponują, nie interesuje się aż tak. Wiem natomiast że mi Milik za grosz nie imponuje. Zdobył bramkę, okej, fajnie. Ale odpierdala straszną słabiznę i Nawałka powinien coś z tym zrobić.
W pierwszej połowie dobrze grał.
Szkoda, że Kownacki nie został powołany, bo pasowałby teraz jak ulał za Milika.
 
Błaszczykowski się fajnie odbudował. Tym bardziej cieszy, że jakoś darzę sympatią tego zawodnika.
 
Milik ma fajną łatwość w dochodzeniu do sytuacji ale co marnuje to głowa mała. Wkurzają mnie bardzo faule Kazachów, Góralski szkoda że nie wszedł by ich poprzestawiał.
 
3 pkt zawsze fajne, ale z taka gra to my nikogo mocnego nie postraszymy. Dalej nie wiadomo czy sa jakies alternatywy na srodek obrony, czy Kedziora dalby rade zastapic Piszcza, czy Maka jest nieodzownym elementem srodka pola ?

Jak w takim momencie eliminacji nie sprawdzimy paru chlopakow to kiedy ?
 
jestesmy w dobrej sytuacji ,wygrana z armenia raczej da awans , czarnogora - dania kluczowy mecz
 
Mam nadzieje że Krychowiak choć trochę się odbuduje w anglii bo jest potrzebny tej kadrze i to bardzo.
 
Mam nadzieje że Krychowiak choć trochę się odbuduje w anglii bo jest potrzebny tej kadrze i to bardzo.
nie odbuduje się bo nie da rady sobie w premier league, za wysokie progi na jego nogi.
 
nie odbuduje się bo nie da rady sobie w premier league, za wysokie progi na jego nogi.
W WBA napewno dadzą mu szansę i wszystko zależy od niego. Styl drużyny powinien mu odpowiadać i powinno mu się udać wrócić do nienajgorszej formy.
 
Back
Top