Piłka nożna(typy,analizy)

Podsumowanie 5/6 +
Szkoda gola tej dziadowskiej cracovi ktora położyła mi dwa fajne kupony. Raków też sie nie popisał. Generalnie jednak plus bo reszta spotkań zamknęła inne kupony.
Chyba założe temat ze swoimi kuponami z jednym bledem bo ostatnio mam tego mase. View attachment 43058
Widzę że najniższy kurs zawalił, tak zwana klasyka.
 
Panowie jak myślicie mam kilka rozkmin bo chce zagrać sobie na cały sezon piłkę i zastanawia mnie czy Brighton top 10?
Czy Roma lepsza od Napoli, West Ham lepszy od Wolverhampton i Newcastle top 10?
@Ajax @moreno co myślicie?
 
Last edited:
Panowie jak myślicie mam kilka rozkmin bo chce zagrać sobie na cały sezon piłkę i zastanawia mnie czy Brighton top 10?
Czy Roma lepsza od Napoli, West Ham lepszy od Wolverhampton i Newcastle top 10?
@Ajax @moreno co myślicie?
Osobiscie nie gram takich zdarzen, poniewaz jest to czysta loteria i brak tu argumentow. Nie mamy pojecia kto sie jak zaprezentuje w sezonie :) jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie. Mozesz for fan sobie puscic jakiegos wariata ale żadne rady tu nie beda mialy uzasadnienia.
 
Osobiscie nie gram takich zdarzen, poniewaz jest to czysta loteria i brak tu argumentow. Nie mamy pojecia kto sie jak zaprezentuje w sezonie :) jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie. Mozesz for fan sobie puscic jakiegos wariata ale żadne rady tu nie beda mialy uzasadnienia.
No tylko for fun chciałem.
 
Chorzow do polowy lub gol + (wrzucane w innym temacie).
Do tego taki dziad puszczony, troche fart z tym lechem
Screenshot_20220811-222610.jpg
 
Wiem ze nie pokazuje sie tego czego sie nie wrzucilo wczesniej ale passa trwa :) oby weekend z mma dopisal
20220812_232751.jpg
 
Oesu ale izydor już w następnej kolejce:tellmemore: 1.50 lokata,wałek, kreczuj
 

Attachments

  • IMG_20220813_220206.jpg
    IMG_20220813_220206.jpg
    54.8 KB · Views: 31
Back
Top