Piłka nożna(typy,analizy)

Jednak dudki za słabe. A tak ladnie szlo :)
Screenshot_20220818-222750.jpg
 
Ciekawe jak dzisiaj się zaprezentuje ta brzydka poznańska kurwa. Kusi na gola Dudelange zagrać :zakręcony:

Szkoda, że potężny Raków trafił na solidnego przeciwnika, a poznańska kurwa znowu z wieśniakami i pewnie psim swędem awans zrobią.

Vaduz - Rapid over 2.5 @1.67

W meczach Fiorki i Villarealu też mi się widzi, że overki będą, @2.55.
 
United win lub będą prowadzić dwiema bramkami w meczu 4.90

Piłki za bardzo nie śledzę, natomiast po tym piachu jaki Manchester zagrał w dwóch kolejkach to jest dobry moment żeby się odbić. Przed własną publicznością z odwiecznym rywalem, który również nie błyszczy i ma kilku graczy poza kadrą. Po takim kursie spróbuję żeby się lepiej wieczór spędziło przy meczyku.
 
United win lub będą prowadzić dwiema bramkami w meczu 4.90

Piłki za bardzo nie śledzę, natomiast po tym piachu jaki Manchester zagrał w dwóch kolejkach to jest dobry moment żeby się odbić. Przed własną publicznością z odwiecznym rywalem, który również nie błyszczy i ma kilku graczy poza kadrą. Po takim kursie spróbuję żeby się lepiej wieczór spędziło przy meczyku.
Graty byku.:applause:
 
United win lub będą prowadzić dwiema bramkami w meczu 4.90

Piłki za bardzo nie śledzę, natomiast po tym piachu jaki Manchester zagrał w dwóch kolejkach to jest dobry moment żeby się odbić. Przed własną publicznością z odwiecznym rywalem, który również nie błyszczy i ma kilku graczy poza kadrą. Po takim kursie spróbuję żeby się lepiej wieczór spędziło przy meczyku.
Na takim Manchesterze się wychowałem, grali jak za czasów Fergusona :putin:
Screenshot_20220822-225711.jpg
 
Ja zagram dzisiaj te same overki co tydzień temu :redford:
+2.5 w meczach Fiorentiny i Villarrealu @2.90
 
Back
Top