Piłka nożna(typy,analizy)

Trochę piłki dla koneserów. W najblizszej kolejce 3 ligii zmierzy sie hypeowana Wieczysta z liderem tj. druga drużyna Cracovi. Ogladalem ostatnie mecze wieczystej i dorobek punktowy nie oddaje ich zjazdu formy i kopania sie po czole. Licze tutaj na dobra forme Cracovi i biore X2 z kursem @2.0 do jakiegos dubla. Skusze sie pewnie rowniez na czyste 2 z kursem @4 za mniejsza stawkę.
20220905_231808.jpg
 
Witam. jak ktoś gra w fortunie. to o 17:30 jest mecz w Słowacji.
Ruzomberok - Zilina
typ: Zilina powyżej 5,5 rzutów rożnych
kurs: 3.25

możecie to zagrac za ile wlezie. podziękujecie po meczu.
 

Attachments

  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    99.9 KB · Views: 42
@SAKmajDIK a propos Ruzomberoka, to kiedyś tam byłem i jak zamierzasz się wybrać na wycieczkę to polecam zwiedzić taką pięknie położoną, zabytkową osadę Vlkolinec, wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Patrząc na Twój nick mam jednak wątpliwości czy będzie to na liście Twoich zainteresowań:wink:, no ale polecam :fjedzia:.

1662721047337.png
 
Ciekawe czy postawiony zostal ten kupon. Bo stawka niby 500, ale brak potwierdzenia, że zagrane.
 
Albo ma ziomusia w fortunce który dobrze płaci za podżeganie do lewych betów :lol:

Oczywiście to tylko teoria spiskowa :neildegrassewhoa: Jeśli zakład wejdzie to przeprosze.
Po 19.00 go tu rozliczymy. Albo z ziomusiem z Ruzomberoka ma już zmrożoną butelczynę na wieczór albo chce towarzystwo wpierdolić na minę a wtedy @SAKmajDIK to tylko betonowe buty i do Bałtyku Cię spuszczamy.
 
Prze
Po 19.00 go tu rozliczymy. Albo z ziomusiem z Ruzomberoka ma już zmrożoną butelczynę na wieczór albo chce towarzystwo wpierdolić na minę a wtedy @SAKmajDIK to tylko betonowe buty i do Bałtyku Cię spuszczamy.
Prześwietliłem sobie ziomeczka i w czerwcu 2021 polecał bet na mecz Atlanta vs Philadelphia który nie wszedł :jimcarrey:
 

I liga słowacka w piłce nożnej mężczyzn​

Od sezonu 2014/15 głównym sponsorem rozgrywek jest firma Fortuna (od niego pochodzi częściej używana nazwa ligi).

:corn:
 
Back
Top