Piłka nożna(typy,analizy)

Pilzno over 0.5 @1.37
PSV over 0.5 @1.29
Millwall win @1.80
x 0.88 @2.79

Tyraspol w czterech poprzednich meczach kwalifikacyjnych bramki jeszcze nie stracił, ale dziś gra z rywalem lepszym jakościowo niż mierzył się w poprzednich rundach. Pilzno gra ofensywnie i jedną bramkę powinni zdobyć.
Kurs na gola dla PSV słaby, ale jak w sobotę strzelają 5 bramek w superpucharze dla Ajaxu to czemu dziś mieliby nie strzelić chociaż jednej dla Monaco.
Millwall to średniak z zaplecza Premier League, który zagra dziś ze średniakiem z niżej ligi. W zeszłym sezonie oba zespoły też spotkały się w pucharze ligi i górą był Millwall 3:1. Skromne zwycięstwo jak najbardziej możliwe do wywiezienia z Cambridge.
 
Pilzno over 0.5 @1.37
PSV over 0.5 @1.29

Millwall win @1.80
x 0.88 @2.79

Tyraspol w czterech poprzednich meczach kwalifikacyjnych bramki jeszcze nie stracił, ale dziś gra z rywalem lepszym jakościowo niż mierzył się w poprzednich rundach. Pilzno gra ofensywnie i jedną bramkę powinni zdobyć.
Kurs na gola dla PSV słaby, ale jak w sobotę strzelają 5 bramek w superpucharze dla Ajaxu to czemu dziś mieliby nie strzelić chociaż jednej dla Monaco.
Millwall to średniak z zaplecza Premier League, który zagra dziś ze średniakiem z niżej ligi. W zeszłym sezonie oba zespoły też spotkały się w pucharze ligi i górą był Millwall 3:1. Skromne zwycięstwo jak najbardziej możliwe do wywiezienia z Cambridge.

Millwall :siara:
 
Powoli ruszają rozgrywki w Europie. Na początek zabójczy tripel na piątek-sobotę.
Arsenal gol
Newcastle gol
Psg
@1.85
 
Z piłki utaj szukam brameczek. Poszczególne typy mam powrzucane do roznych kuponow. Kurs na gol slovana z rana z 1.88 spadl na 1.7
 

Attachments

  • 20220804_140745.jpg
    20220804_140745.jpg
    209.4 KB · Views: 40
Vikingur over 1.5 @3.80 i over 0.5 @1.53

Biere, pierwszy mecz grają u siebie to nie będę kalkulować, bardzo ofensywna drużyna, z Malmo napierdalali bramki jak wściekli, dodać do tego kiepską obronę melepetów z Poznania, to mi wychodzi, że kursy na Islandczyków sporo przesadzone.
 
Jest jakiś bukmacher w Polsce w którym można obstawiać jakie zespoły wygrają daną ligę? Ulokowałbym sobie tak trochę grosza długoterminowo jak fajne kursy będą xD
 
Jest jakiś bukmacher w Polsce w którym można obstawiać jakie zespoły wygrają daną ligę? Ulokowałbym sobie tak trochę grosza długoterminowo jak fajne kursy będą xD
Sprawdź Fortunę i STS, oni mają tego sporo. Jeśli nie masz konta to możesz przygotować kupon i zagrać w punkcie naziemnym.
 
Sprawdź Fortunę i STS, oni mają tego sporo. Jeśli nie masz konta to możesz przygotować kupon i zagrać w punkcie naziemnym.


A kurła, trzeba się było nascrollować na tej fortunie, myślałem, że będzie oddzielna zakładka.

Kurs 1.65 na City na wygranie ligi jednak nie zachęca...
 
Vikingur over 1.5 @3.80 i over 0.5 @1.53

Biere, pierwszy mecz grają u siebie to nie będę kalkulować, bardzo ofensywna drużyna, z Malmo napierdalali bramki jak wściekli, dodać do tego kiepską obronę melepetów z Poznania, to mi wychodzi, że kursy na Islandczyków sporo przesadzone.
Tylko jedna, no średnio, ale jeszcze 1x siadło zza firany. Mam nadzieję, że w rewanżu Islandczycy będą bardziej skuteczni i zrobią robotę jak Karabach :roberteyeblinking:
 
Jest jakiś bukmacher w Polsce w którym można obstawiać jakie zespoły wygrają daną ligę? Ulokowałbym sobie tak trochę grosza długoterminowo jak fajne kursy będą xD
Jak robicie jakieś długoterminówki u Baski to wrzućcie, skopiuje se :awesome:

Leicester 1-10 @1.65 też jest, albo Tottenham lepszy od United @1.55, powinno się udać, ogólnie Totki pewniejsze.
 
Jak robicie jakieś długoterminówki u Baski to wrzućcie, skopiuje se :awesome:

Leicester 1-10 @1.65 też jest, albo Tottenham lepszy od United @1.55, powinno się udać, ogólnie Totki pewniejsze.

Pierwotny pomysł to miałem grać single/duble po 50zł na kilka lig, ale kursy nie były zachęcające.

Na razie rzuciłem dwa kupony za grosze, ale chyba zagram większy kupon długoterminowy za normalną stawkę jak nie zapomnę około 16 bo wtedy na fortunie jest gra bez podatku.


1659685865769.png



Tego Juve trochę się obawiam, ale nie widzę innego faworyta do wygranej, bo Milan oddał Kessiego i Romagnoliego, Inter niby odzyskał Lukaku ale ponoć mają sprzedać wielu znaczących zawodników także nie wiem jak to wyjdzie. Napoli i Atalata się nie będą liczyć w walce o scudetto, Roma jeszcze się kształtuje.
 
Pierwotny pomysł to miałem grać single/duble po 50zł na kilka lig, ale kursy nie były zachęcające.

Na razie rzuciłem dwa kupony za grosze, ale chyba zagram większy kupon długoterminowy za normalną stawkę jak nie zapomnę około 16 bo wtedy na fortunie jest gra bez podatku.


View attachment 42851


Tego Juve trochę się obawiam, ale nie widzę innego faworyta do wygranej, bo Milan oddał Kessiego i Romagnoliego, Inter niby odzyskał Lukaku ale ponoć mają sprzedać wielu znaczących zawodników także nie wiem jak to wyjdzie. Napoli i Atalata się nie będą liczyć w walce o scudetto, Roma jeszcze się kształtuje.
Romagnoli i tak nie grałk bo jest lepszy duet Kalulu&Tomori gdzie bardzo dobrze sobie radza i mało Milan traci goli przez nich. Zamiast kessiego bedzie grał Tonali&Bennacer, a na 10 maja Adila, a na prawym skrzydło beda miec Origi/De keteleare więc Milan sie wzmocnił, inter też. A juve to obrone maja teraz tragiczną, nie ma dybali wiec cienko z nimi
 
Pierwotny pomysł to miałem grać single/duble po 50zł na kilka lig, ale kursy nie były zachęcające.

Na razie rzuciłem dwa kupony za grosze, ale chyba zagram większy kupon długoterminowy za normalną stawkę jak nie zapomnę około 16 bo wtedy na fortunie jest gra bez podatku.


View attachment 42851


Tego Juve trochę się obawiam, ale nie widzę innego faworyta do wygranej, bo Milan oddał Kessiego i Romagnoliego, Inter niby odzyskał Lukaku ale ponoć mają sprzedać wielu znaczących zawodników także nie wiem jak to wyjdzie. Napoli i Atalata się nie będą liczyć w walce o scudetto, Roma jeszcze się kształtuje.
Dorzucać 1.08 przy takiej stawce to lekkie nieporozumienie.
 
Dorzucać 1.08 przy takiej stawce to lekkie nieporozumienie.

Przy takiej stawce to jest dodatkowe kilkadziesiąt złotych :) A to jest pewne, nie wyobrażam sobie innego scenariusza. Chociaż też rozważałem zrezygnowanie z tego betu, zobaczę ;)
 
Nie ma możliwości żeby Paryskie kurtyzanki nie wygrały swojej ligi, tu jest tzw. Izydor :fly:
Rozumiem to ale wciskanie 1.08 przy stawce 5 zł to nonsens. Przy 50zł już by to miało sens.
Przy takiej stawce to jest dodatkowe kilkadziesiąt złotych :) A to jest pewne, nie wyobrażam sobie innego scenariusza. Chociaż też rozważałem zrezygnowanie z tego betu, zobaczę ;)
Moim zdaniem nie jest to zbyt rozsądne ale każdy gra jak lubi.
 
Rozumiem to ale wciskanie 1.08 przy stawce 5 zł to nonsens. Przy 50zł już by to miało sens.

Moim zdaniem nie jest to zbyt rozsądne ale każdy gra jak lubi.

Wyrzuciłem ich, ale w sumie i tak zagrałem za mniejsze stawki. Podzieliłem na 20 i 30zł kupon (w jednym bez Juve). Paradoks jest taki, że jak mi to nie wejdzie z powodu Barcelony czy City to będę szczęśliwy, bo ich kurwa nienawidzę xD
 
Pierwotny pomysł to miałem grać single/duble po 50zł na kilka lig, ale kursy nie były zachęcające.

Na razie rzuciłem dwa kupony za grosze, ale chyba zagram większy kupon długoterminowy za normalną stawkę jak nie zapomnę około 16 bo wtedy na fortunie jest gra bez podatku.


View attachment 42851


Tego Juve trochę się obawiam, ale nie widzę innego faworyta do wygranej, bo Milan oddał Kessiego i Romagnoliego, Inter niby odzyskał Lukaku ale ponoć mają sprzedać wielu znaczących zawodników także nie wiem jak to wyjdzie. Napoli i Atalata się nie będą liczyć w walce o scudetto, Roma jeszcze się kształtuje.
Ja to czekam na losowanie grup ligi Mistrzów. W poprzedniej edycji połączenie zwycięzców grup i miejsc 1-2 ze zdarzeniami z MMA dały wchuj profitu. Zresztą wrzucałem kupon wtedy przed.Jak będę widział szanse na powodzenie to pogram i podzielę się.
 

Attachments

  • IMG_20211125_160255.jpg
    IMG_20211125_160255.jpg
    242.1 KB · Views: 42
  • Screenshot_2021-11-25-16-00-27-811_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-11-25-16-00-27-811_com.android.chrome.jpg
    165 KB · Views: 42
To lecimy takiego dubelka na dziś.

Newcastle + over 2.5 BVB - Leverkusen @2.46
 
Panowie, bo mam plan zagrać na cały rok za drobne sobie piłkę kto jakie miejsce zajmie, kto lepszy itd, ale widzę, że oferta niektórych lig zniknęła jak ekstraklasy. Mam pytanie czy ta oferta jest tylko przed sezonem czy w trakcie też?
 
Pierwotny pomysł to miałem grać single/duble po 50zł na kilka lig, ale kursy nie były zachęcające.

Na razie rzuciłem dwa kupony za grosze, ale chyba zagram większy kupon długoterminowy za normalną stawkę jak nie zapomnę około 16 bo wtedy na fortunie jest gra bez podatku.


View attachment 42851


Tego Juve trochę się obawiam, ale nie widzę innego faworyta do wygranej, bo Milan oddał Kessiego i Romagnoliego, Inter niby odzyskał Lukaku ale ponoć mają sprzedać wielu znaczących zawodników także nie wiem jak to wyjdzie. Napoli i Atalata się nie będą liczyć w walce o scudetto, Roma jeszcze się kształtuje.
Będzie jeszcze ta oferta? czy tylko przed sezonem była?
 
Z piłki utaj szukam brameczek. Poszczególne typy mam powrzucane do roznych kuponow. Kurs na gol slovana z rana z 1.88 spadl na 1.7
Podsumowanie 5/6 +
Szkoda gola tej dziadowskiej cracovi ktora położyła mi dwa fajne kupony. Raków też sie nie popisał. Generalnie jednak plus bo reszta spotkań zamknęła inne kupony.
Chyba założe temat ze swoimi kuponami z jednym bledem bo ostatnio mam tego mase.
Screenshot_20220808-222553.jpg
 
Back
Top