Piłka nożna(typy,analizy)

Jak się potwierdzi że wszyscy out to zaczekam jak jeszcze spadnie i zagram na pochybel wszystkiemu handi na Polskę. :tiphatb:

To tak łatwo nie będzie to buki mają wygrać :lol: akurat jutro wzniosą się na wyżyny i dadzą fajny wyrównany mecz.
Świderski wszystkim oczy otworzy jutro
 
Jak się potwierdzi że wszyscy out to zaczekam jak jeszcze spadnie i zagram na pochybel wszystkiemu handi na Polskę. :tiphatb:

To tak łatwo nie będzie to buki mają wygrać :lol: akurat jutro wzniosą się na wyżyny i dadzą fajny wyrównany mecz.
Sprytnie :deniro:
 


Z tego co widać to Piątek juz w Anglii, nie wiem co wy za glupoty piszecie.
Krychowiak też chyba poleciał, piszą ze negatywny wynik testu wyszedł.
 





RB Leipzig - Bayern Munich 2 @1.68 dnb​


i weź tu rób interesy z Rudymi...
4 tygodnie przerwy.
Wysiadam z tego pociągu: Lipsk dnb @2.17, jeśli przyfarci na remis to wyjdę z tego biznesu bez strat.

Za to wsiadam w PSG awans @2.30;
w tej sytuacji szanse obu ekip mocno się wyrównały
 
i weź tu rób interesy z Rudymi...
4 tygodnie przerwy.
Wysiadam z tego pociągu: Lipsk dnb @2.17, jeśli przyfarci na remis to wyjdę z tego biznesu bez strat.

Za to wsiadam w PSG awans @2.30;
w tej sytuacji szanse obu ekip mocno się wyrównały
Jakby co to Verratti też kontuzjowany i prawdopodobnie nie zagra.
 
Myśle ze warto spróbować
2B7ABB2A-F362-445B-804D-EF89577BCA2D.jpeg
 
No dobra oprócz pogranej Anglii czystko wcześniej dorzucam
Anglia wygra do zera @1.96
Polska under2,5 celnego strzału @2.10
Mając ok. 65% posiadania piłki z Węgrami oddali 3 celne, tutaj raczej przy piłce często nie będą dodatkowo nie ma Roberta. Raczej świata nie zawojują w tym meczu.
 
30 minuta gry a nasi 0 we wszystkim
strzały
rożne

Wolny w dobrym miejscu to Rybus zapierdala szczura w nogi Anglików :facepalm:
 
Ogólnie druga połowa dobra ze strony Polaków, większa agresja, lepszy pomysł na grę i poukładane to taktycznie na plus w drugiej połowie, ale pierwsza w niepamięć.
Wstydu nie ma jak dla mnie.
Sousa jeśli to dobrze poukłada to jest szansa na dobre Euro
 
Było trochę nerwów ale na koniec wszystko zgodnie z planem. +650.

Niemcy hahahaha
 
No dobra oprócz pogranej Anglii czystko wcześniej dorzucam
Anglia wygra do zera @1.96
Polska under2,5 celnego strzału @2.10
Mając ok. 65% posiadania piłki z Węgrami oddali 3 celne, tutaj raczej przy piłce często nie będą dodatkowo nie ma Roberta. Raczej świata nie zawojują w tym meczu.
Fajny prezencik dali Angole naszym kopaczom w postaci tej bramki :lol:. Ale oddali tylko 1 celny także spoko:lol:
 
Ogólnie druga połowa dobra ze strony Polaków, większa agresja, lepszy pomysł na grę i poukładane to taktycznie na plus w drugiej połowie, ale pierwsza w niepamięć.
Wstydu nie ma jak dla mnie.
Sousa jeśli to dobrze poukłada to jest szansa na dobre Euro
Szansa na dobre euro? Podziwiam optymizm. Anglicy nie zagrali nic specjalnego a gdyby nie ich prezent to nie oddalibyśmy żadnego celnego strzału w tym meczu. Czy ich Jurek prowadził czy teraz Sousa to niestety różnicy nie ma żadnej. Jak nie było reprezentacji tak nie ma.
 
Szansa na dobre euro? Podziwiam optymizm. Anglicy nie zagrali nic specjalnego a gdyby nie ich prezent to nie oddalibyśmy żadnego celnego strzału w tym meczu. Czy ich Jurek prowadził czy teraz Sousa to niestety różnicy nie ma żadnej. Jak nie było reprezentacji tak nie ma.
Ekipę mamy dobra, wystarczy to dobrze poukładać. Niemcy co grają? Włosi albo Hiszpania? Męczą się ze średniakami i ledwo co wygrywają jak nie przegrywają tak jak wczoraj Niemcy. Tej drużynie brakuje stabilizacji, zgrania ale jakość w drużynie jest. Nie sądzę abyśmy na Euro nie mieli szans.
 
Jakby Pan "Złomek" przegral ten mecz bez lewego to kazdy by pisal ze nie gralismy nic bo lewy jest najwazniejszy w tej druzynie i pewnie nie mielibysmy nawet jednego strzalu ogolnie, a jak na to ze Sousa gral bez 2 podstawowych zawodnikow w jego koncepcji (Lewandowski, Klich) to i tak zagralismy w miare. Polscy pilkarze nauczyli sie ze w reprezentacji tez istnieje takie cos jak pressing druzynowy, a nie wybijanie na oslep i LEWY PROBUJ!!! Tylko dlatego zdobylismy bramke na Wembley.
 
Kwiecień rozpoczynam tak:

Luis Angel Firpo - Jocoro(piłka nożna)
typ: 1x

Nacional A. - Guarani A.(piłka nożna)
typ:1x

Vasil Ch. - Capaldo P.(MMA CFFC)
typ: 2

AKO @2.30

STAWKA:100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:202 ZŁ

@Karwantes tylko Capaldo choć chciałem jeszcze Smalla ale zbyt ryzykowne. Ogólnie włączyłem też piłkę do swojego grania i na tych dwóch sportach tylko się skupie. Widzę szanse powodzenia w nożnej dlatego to zagrałem.
 
Kwiecień rozpoczynam tak:

Luis Angel Firpo - Jocoro(piłka nożna)
typ: 1x

Nacional A. - Guarani A.(piłka nożna)
typ:1x

Vasil Ch. - Capaldo P.(MMA CFFC)
typ: 2

AKO @2.30

STAWKA:100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:202 ZŁ

@Karwantes tylko Capaldo choć chciałem jeszcze Smalla ale zbyt ryzykowne. Ogólnie włączyłem też piłkę do swojego grania i na tych dwóch sportach tylko się skupie. Widzę szanse powodzenia w nożnej dlatego to zagrałem.
Znowu zasugerowałeś się kogoś zdaniem jeżeli chodzi o Smalla cieawe jak będzie tym razem :lol: Pozostaje życzyć ci powodzenia :beer:
 
Znowu zasugerowałeś się kogoś zdaniem jeżeli chodzi o Smalla cieawe jak będzie tym razem :lol: Pozostaje życzyć ci powodzenia :beer:
Tzn Small był na drugim planie po Capaldo ale też chciałem go grać,ale tak posłuchałem Evo i odpuściłem co nie zmienia faktu że nawet jak Small wygra to nie będę miał żalu, że ktoś mi odradził bo to moja kasa i ostateczne zdanie należy do mnie.
 
Znowu zasugerowałeś się kogoś zdaniem jeżeli chodzi o Smalla cieawe jak będzie tym razem :lol: Pozostaje życzyć ci powodzenia :beer:
Ja twierdzę, że jest niegrywalny, co nie znaczy, że nie wygra. To spora różnica.
 
Back
Top