Ostateczne rozwiązanie kwestii użytkownika @dżejson i jego multikont.

Czy użytkownicy forum COHONES chcą zbanowania użytkownika dżejson i zamknięcia rejestracji?

  • tak

    Votes: 66 94.3%
  • nie

    Votes: 4 5.7%

  • Total voters
    70
Dzięki za przypominanie. Faktycznie, gość przesadza i faktycznie kiedyś banowaliśmy za wrzucanie walk żuli. Teraz już widzę dokładnie o co chodzi. Ogólnie forum to nie demokracja i nigdy nie było tu demokracji, ale rozumiem, że komfort swobodnego pisania starych użytkowników, którzy są z nami od dekad, jest ważny. Jeden gość nie powinien Wam psuć krwi i zniechęcać do powrotu na forum. Problem rozwiązany.

@Siedem @jut @Alconnoisseur @Komentator Internetu
A rejestracja jest otwarta, czy zamknięta? Wiesz - żeby problem nie powrócił.
 

Typ sobie drwi i zakłada kolejne gówno-tematy
cytując klasyka "jego już nie ma"
 
Dzięki za przypominanie. Faktycznie, gość przesadza i faktycznie kiedyś banowaliśmy za wrzucanie walk żuli. Teraz już widzę dokładnie o co chodzi. Ogólnie forum to nie demokracja i nigdy nie było tu demokracji, ale rozumiem, że komfort swobodnego pisania starych użytkowników, którzy są z nami od dekad, jest ważny. Jeden gość nie powinien Wam psuć krwi i zniechęcać do powrotu na forum. Problem rozwiązany.

@Siedem @jut @Alconnoisseur @Komentator Internetu
Dzięki szefie! :cowboy:
 
  • Like
Reactions: jut
Dzięki za przypominanie. Faktycznie, gość przesadza i faktycznie kiedyś banowaliśmy za wrzucanie walk żuli. Teraz już widzę dokładnie o co chodzi. Ogólnie forum to nie demokracja i nigdy nie było tu demokracji, ale rozumiem, że komfort swobodnego pisania starych użytkowników, którzy są z nami od dekad, jest ważny. Jeden gość nie powinien Wam psuć krwi i zniechęcać do powrotu na forum. Problem rozwiązany.

@Siedem @jut @Alconnoisseur @Komentator Internetu
:antonio:
 
Dzięki za przypominanie. Faktycznie, gość przesadza i faktycznie kiedyś banowaliśmy za wrzucanie walk żuli. Teraz już widzę dokładnie o co chodzi. Ogólnie forum to nie demokracja i nigdy nie było tu demokracji, ale rozumiem, że komfort swobodnego pisania starych użytkowników, którzy są z nami od dekad, jest ważny. Jeden gość nie powinien Wam psuć krwi i zniechęcać do powrotu na forum. Problem rozwiązany.

@Siedem @jut @Alconnoisseur @Komentator Internetu
:conorsalute:
 

A ja to co, kurwa, patyk? :mamed:
Żelaznego. Wszystko się zgadza, włącznie ze stylem pisania i tymi durnymi sygnaturami.
Jego akurat zawsze łatwo rozpoznać. Zawsze wraca nawet do swoich tematów i wkleja tweety jak to robił na poprzednich kontach.
Na chwilę obecną jest pewne że żelazny ma jeszcze cztery inne konta na forum.. :siuu:
Jak wyżej.
Inna sprawa, że on serio ma jakieś problemy z sobą i to widać, więc jakoś mocno bym mu nie cisnął.
Co by nie mówić, bez dwóch zdań do wywalenia za ten span i co gorsza- bezdomnych i inne patologie sebkowe.

Faktem jest, że rzeczywiście nie odzywał się do użytkowników jak ten z nickiem bandera, gdzie leciały ruchanie starej its itp.

Tak czy siak, na jakieś dwa dni mamy spokój, potem z miesiąc wdrażania nowego konta i badania userów czy już wiedzą, że to on, a potem już na pełnej kurwie bez trzymanki tweety z USA, Brytanii, bezdomni, żelki.
To jest zwyczajnie silniejsze od niego.
 
Back
Top