Beeba
BAMMA Middleweight
A rejestracja jest otwarta, czy zamknięta? Wiesz - żeby problem nie powrócił.Dzięki za przypominanie. Faktycznie, gość przesadza i faktycznie kiedyś banowaliśmy za wrzucanie walk żuli. Teraz już widzę dokładnie o co chodzi. Ogólnie forum to nie demokracja i nigdy nie było tu demokracji, ale rozumiem, że komfort swobodnego pisania starych użytkowników, którzy są z nami od dekad, jest ważny. Jeden gość nie powinien Wam psuć krwi i zniechęcać do powrotu na forum. Problem rozwiązany.
@Siedem @jut @Alconnoisseur @Komentator Internetu





