Tworzę temat z ważnym przekazem dla społeczności i adminów.
Wszyscy wiemy jaki panuje klimat na forum i jak czasami skrajne wypowiedzi tutaj padają, czy jakie wyzwiska kierowane są między użytkownikami.
Wolność słowa ma swoje dobre i złe strony. Jednak jako grono dżentelmanów zgodzimy się, że...
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.