Miskatonic
Vale Tudo Championship
Wszystko zgodnie z planem. Chłopców mają zastąpić małe Murzyniątka. Już nasze wyprane witaminki o to zadbają, już dbają., grupa misie na 25 dzieci tylko 9 chłopców w drugiej grupie podobnie
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Wszystko zgodnie z planem. Chłopców mają zastąpić małe Murzyniątka. Już nasze wyprane witaminki o to zadbają, już dbają., grupa misie na 25 dzieci tylko 9 chłopców w drugiej grupie podobnie
Przyszłość jest kobietą. W hidżabie. Bo co zrobi tych 9?A w temacie młodej, to jutro 1 dzień do przedszkola, grupa misie na 25 dzieci tylko 9 chłopców w drugiej grupie podobnie
Koniecznie! Ognicho, szczegolnie jesienne, ma mega klimat. Cieplo z przodu, zimno z tylu, chce sie przy nim siedziecklimacik, jak kiedyś uporządkuje działkę (jest w planie na jesień i wiosnę) to kolejny sezon będzie dymione
Wszystko zgodnie z planem. Chłopców mają zastąpić małe Murzyniątka. Już nasze wyprane witaminki o to zadbają, już dbają.
Przyszłość jest kobietą. W hidżabie. Bo co zrobi tych 9?
;)
Zakładam że to przypadek, a nie faktyczne tąpnięcie proporcji...

Szczerze mówiąc to nie wiempany jak to jest z tym ojcowskim? jak moje dziecię się w 2021 urodziło? czy ja mogę czy nie? Bo wiem że kumpel korzysta (ten sam rok dziecko tylko grudzień) czy mnie w chuja robi? to działa wstecz?
@Mnichu @Miskatonic
View attachment 107689
Urlop rodzicielski 2024 - poradnik dla pracodawców - INFORLEX Freemium
Urlop rodzicielski jest jednym z uprawnień rodziców zagwarantowanym w Kodeksie pracy. Z urlopu mogą skorzystać obydwoje z rodziców. Rodzice mogą również wymieniać się uprawnieniami urlopowymi. W ubiegłym roku na mocy nowelizacji przepisów Kodeksu pracy zmienił się wymiar tego urlopu oraz sposób...www.inforlex.pl
Tak, jest taka opcja ale zależy to od tego kiedy urodziło się dziecko albo w zasadzie do kiedy był na to dziecko macierzyński (rodzicielski):pany jak to jest z tym ojcowskim? jak moje dziecię się w 2021 urodziło? czy ja mogę czy nie? Bo wiem że kumpel korzysta (ten sam rok dziecko tylko grudzień) czy mnie w chuja robi? to działa wstecz?
@Mnichu @Miskatonic
View attachment 107689
Urlop rodzicielski 2024 - poradnik dla pracodawców - INFORLEX Freemium
Urlop rodzicielski jest jednym z uprawnień rodziców zagwarantowanym w Kodeksie pracy. Z urlopu mogą skorzystać obydwoje z rodziców. Rodzice mogą również wymieniać się uprawnieniami urlopowymi. W ubiegłym roku na mocy nowelizacji przepisów Kodeksu pracy zmienił się wymiar tego urlopu oraz sposób...www.inforlex.pl
Ojcowski, a rodzicielski to dwie różne rzeczy. Pytanie który masz na myśli...pany jak to jest z tym ojcowskim? jak moje dziecię się w 2021 urodziło? czy ja mogę czy nie? Bo wiem że kumpel korzysta (ten sam rok dziecko tylko grudzień) czy mnie w chuja robi? to działa wstecz?
@Mnichu @Miskatonic
View attachment 107689
Urlop rodzicielski 2024 - poradnik dla pracodawców - INFORLEX Freemium
Urlop rodzicielski jest jednym z uprawnień rodziców zagwarantowanym w Kodeksie pracy. Z urlopu mogą skorzystać obydwoje z rodziców. Rodzice mogą również wymieniać się uprawnieniami urlopowymi. W ubiegłym roku na mocy nowelizacji przepisów Kodeksu pracy zmienił się wymiar tego urlopu oraz sposób...www.inforlex.pl
Te 9 tygodni ze screenaOjcowski, a rodzicielski to dwie różne rzeczy. Pytanie który masz na myśli...
To widzę, że muszę zgłębić temat, bo tego akurat nie brałemTe 9 tygodni ze screena

No, ja też i dlatego pytam, jutro jak znajdę chwilę to wbijam do mordoru, znaczy do HR po odpowiednie kwity jeśli mi się należyTo widzę, że muszę zgłębić temat, bo tego akurat nie brałem![]()
aha tylko to płatne 70% ponoćTo widzę, że muszę zgłębić temat, bo tego akurat nie brałem![]()
9 koła mniej w miesiącuaha tylko to płatne 70% ponoć

U nas wystartował drugi rok w przedszkolu i zostałem wrobiony w radę rodzicówto kto tam jeszcze miał wczoraj 1 dzień w przedszkolu?
Moja gwiazda poszła bez płaczu, po buziaku dała mamie i tacie i radosna pobiegla na salę.
Gorzej o 14 30 jak odbieraliśmy to gile po pas i łzy jakby tam ze skóry obdzierali
dzisiaj już zuch i wróciła zadowolona z uśmiechem na buzi

U nas wystartował drugi rok w przedszkolu i zostałem wrobiony w radę rodziców![]()

Ale dałes dupy mówiąc wprost.U nas wystartował drugi rok w przedszkolu i zostałem wrobiony w radę rodziców![]()
Trzeba było się zaszczepićmała 3 dni w przedszkolu i gile z nosa, dziś prawie 40 temperatura
żonę też rozkłada...
Co podajecie na odporność? Najlepiej dajcie coś dla dzieci i dla dorosłych, czym się wspomagać i bronić przed tymi choróbskami jesienno zimowymi?

Co do szkoły to tak, nadszedł upragniony pierwszy września i potworów nie ma w domu od 8 do 15. Znowu wierzę w sprawiedliwość.


U nas sprawdza się entitis, ale trzeba brać na allegro, bo stacjonarnie i 3 razy droższy potrafi być.mała 3 dni w przedszkolu i gile z nosa, dziś prawie 40 temperatura
żonę też rozkłada...
Co podajecie na odporność? Najlepiej dajcie coś dla dzieci i dla dorosłych, czym się wspomagać i bronić przed tymi choróbskami jesienno zimowymi?

View attachment 108091
Kiedyś to było.
Leci to jeszcze gdzieś?
Są może jakieś nowe fajne edukacyjne bajki?
O to też jest dobre, w tym odcinku co sprawdziłem było fajnie pokazane jak powoli ołowiem piszę literkę w zeszycie, mała na stówę będzie rysować to co oni.
Dzięki, jutro obczaję.poleciłem Karolek i ciało człowieka, Igiełke i Dominika, to jeszcze dopisze Nutkosfere w muzycznych klimatach, oraz Nauka to lubię junior (prowadzone przez Tomasza Rożka) chociaż to chyba dla starszych dzieciaków (nie oglądałem)

Tylko jak ktoś chce entitis to niech już zaczyn ponieważ to trzeba podawać 3 miesiące bez przerwy.U nas sprawdza się entitis, ale trzeba brać na allegro, bo stacjonarnie i 3 razy droższy potrafi być.
Jak już coś zaczyna się dziać to imupret (na alkoholu więc 2 w 1 i dzieci zdrowsze i spokojniejsze)![]()
Oxymel robi robotę ale też trzeba go jakiś czas braćmała 3 dni w przedszkolu i gile z nosa, dziś prawie 40 temperatura
żonę też rozkłada...
Co podajecie na odporność? Najlepiej dajcie coś dla dzieci i dla dorosłych, czym się wspomagać i bronić przed tymi choróbskami jesienno zimowymi?
odbierałem córę z przedszkola i wychowawczyni do mnie że córka mówi dziwnym językiem. Zdziwiony mocno ponieważ mała ma mega bogate słownictwo spytałem o co chodzi? Okazało się że jak dzieci zbierały się na spacer to mała do kolegi " Lutuj te buty szybciej bo chcemy wychodzić" 
kolego, a jakieś witaminki d i c w końskich dawkach dla dorosłych polecisz czy tu producent obojętny?Tylko jak ktoś chce entitis to niech już zaczyn ponieważ to trzeba podawać 3 miesiące bez przerwy.
Karolek tak średnio jej siadł ale jest fajne, więc będę jeszcze próbował w przyszłości.@5jointow jak tam te polecajki, oglądacie?
