ninja
Vale Tudo Championship
zauważyłem od razu wrzucając ;) Ale źle nie wyszedłem także tego

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
zauważyłem od razu wrzucając ;) Ale źle nie wyszedłem także tego

Ja też uważam, że wychodzę najlepiej na zdjęciach jak jest ciemno, a w kadrze jest tylko kawałek mojej rękizauważyłem od razu wrzucając ;) Ale źle nie wyszedłem także tego
![]()

Dawaj go na bramkę

Słodki grubasek

Jak wykonanie, daje rade, warto? Pytam bo córa by dostała szału na jej punkcie a babcia akurat się zastanawia co na urodziny kupić.View attachment 148399
Młoda dostała na dzień dziecka, szpan na wsi z tymi ledami, nie chce z niej zejść
![]()
Zastanawiam się tylko, czy przy upadku te LED-y nie będą pierwszą rzeczą, która się zniszczy. Moja młoda ma, ale światła w kółkach i też robi to robotę a tyle razy co leżała to.... noJak wykonanie, daje rade, warto? Pytam bo córa by dostała szału na jej punkcie a babcia akurat się zastanawia co na urodziny kupić.

6 lat, kiedy to minęłoCo tam?
Jak pociechy rosną?
Teraz młoda uczy się śmigać na rolkach plus intensywnie ogarniamy angielski poprzez zabawę i książki o pokemonach które są głównie po angielsku. Ogólnie ma zajawę na pokemony ( po mnie, dzieki czemu mogę usprawiedliwiać kupowanie fantów w tej tematyce
) Jest dobrzeTo tez mnie właśnie zastanawia, na trójkołowej też miała światła w kołach ale wiem że takie coś jak ta z ledami to juz by był zachwyt absolutny. Tylko czy chociaż sezon dwa na tym przejeździeZastanawiam się tylko, czy przy upadku te LED-y nie będą pierwszą rzeczą, która się zniszczy. Moja młoda ma, ale światła w kółkach i też robi to robotę a tyle razy co leżała to.... no![]()
Zależy od użytkownikaTo tez mnie właśnie zastanawia, na trójkołowej też miała światła w kołach ale wiem że takie coś jak ta z ledami to juz by był zachwyt absolutny. Tylko czy chociaż sezon dwa na tym przejeździe

Nieee jak o karty chodzi to tutaj dopiero raczkuje, kupiliśmy klaser od czasu do czasu jej kupuję jakiś zestaw kart. A co do wartości to musicie pamiętać ze jest coś takiego jak grading kart i jeden biały kruk może kosztować 1000zł a drugi na pierwszy rzut oka taki sam może być juz warty 300zł. A kupujecie pojedyncze boostery czy całe zestawy?Jakieś białe kruki? Młoda trafiła złotą kartę. , jak wrzuciłem w neta, to 300 zł, coś koło tego. Później zacząłem sprawdzać karty, no i parę kart jest wartych od 70 do 250 zl w sumie kolekcja na 3000 zł ale nie chciałem juz dalej Sprawdzać jak kart jest plus 700
bardzo spoko, dosyć ciężka ale młoda daje rade, łatwo się składa kierownica i prosta regulacja, bez zabawy z kluczami.Jak wykonanie, daje rade, warto? Pytam bo córa by dostała szału na jej punkcie a babcia akurat się zastanawia co na urodziny kupić.
My kupujemy różnie głównie mniejsze zestawy często mają świetny drop ale większe boxy też się zdarzają.Nieee jak o karty chodzi to tutaj dopiero raczkuje, kupiliśmy klaser od czasu do czasu jej kupuję jakiś zestaw kart. A co do wartości to musicie pamiętać ze jest coś takiego jak grading kart i jeden biały kruk może kosztować 1000zł a drugi na pierwszy rzut oka taki sam może być juz warty 300zł. A kupujecie pojedyncze boostery czy całe zestawy?
Córa jest zakochana w Prismatic Evolution więc na to polujemy głównie. A kalendarze adwentowe muszę sprawdzić w tym roku bo brzmi to świetnie.My kupujemy różnie głównie mniejsze zestawy często mają świetny drop ale większe boxy też się zdarzają.
Do tego co roku wjeżdżają kalendarze adwentowe z Pokémonami z których też da się wyciągnąć fajne promo. Co do gradingu pełna zgoda, stan karty i ocena centrowania potrafią zrobić kosmiczną różnicę w cenie. Na razie zbieramy do klasera dla czystej frajdy, ale kilka perełek już powoli odkłada się na bok
A Wy na jakie sety teraz najbardziej polujecie?
Jest coś na rocznicę wypuszczone teraz chyba jak sie nie myle...

@Baasteek![]()
Khan Academy Kids - Apps on Google Play
No ads, no subscriptions — ever. Reading, math & phonics for kids ages 2–8.play.google.com
polecam, bardzo fajna apka do nauki angielskiego, jest trochę liczenia, nauki liter, rysowania, logiki i jest całkowicie za darmo i bez reklam
![]()
Zbyt zaawansowane... należałoby zacząć od filologii angielskiej

Malutka ma 7 miesięcy, więc to dobry moment na przeprowadzkę do własnego pokoju.
Kupiłem zobaczymy czy się sprawdzi jakiś niskobudżetowy sprzęt
View attachment 148936
Mała śpi 3 zamiast 4 razy dziennie i ostatnia drzemka wychodzi jej cos o 18:00 więc później do 20:00 zabawa, kąpiel i około 20:30 idzie spać.Kurła stary jak wam się uda 7 miesięczne dziecko przeprowadzić do swojego pokoju to chapeau bas. My się bardzo szybko poddaliśmy.



Nie za prędko?Malutka ma 7 miesięcy, więc to dobry moment na przeprowadzkę do własnego pokoju.
Kupiłem zobaczymy czy się sprawdzi jakiś niskobudżetowy sprzęt
View attachment 148936

Taki ze mnie zimny drań.Nie za prędko?
Zimny chów
mój niecałe 2 lata a się kręci dalej koło łóżka i nie odpuszcza...
zabraliśmy wczoraj pierwszy raz córkę z okazji urodzin i nie wiedziałem na co się piszę. Wróciliśmy z 3 gigantycznymi pluszakami i kilkoma drobniejszymi, pokój zapchany już po brzegi
No ale młoda zachwyconaHulajnoga wręczona i jest zachwytView attachment 148399
Młoda dostała na dzień dziecka, szpan na wsi z tymi ledami, nie chce z niej zejść
![]()
Podziękował za może i niezamierzone ale jednak polecenie
Sam sprzęt wygląda na naprawdę solidnie wykonany, jedynie faktycznie martwi trochę miejsce na baterie i sama ta klapka ale będę myślał jak to zabezpieczyć. No ale szpan na dzielni jest
polskie genyJestem niesamowicie dumny z mojej córki która kończąc trzecią klasę w holenderskiej szkole de abacus osiągnęła genialne wyniki w ogólnokrajowych testach Cito z matematyki i ortografii zdobyła najwyższe możliwe oceny a poziomem czytania wyprzedza rówieśników o dwa lata dzięki czemu już teraz zakwalifikowała się do grupy dla dzieci wybitnie zdolnych![]()
