Odyniec vs 99picks

Kogo unbanować?

  • Dziewiędziesiąt dziewięć stypicks

    Votes: 6 6.3%
  • Odyniec

    Votes: 60 62.5%
  • Obu

    Votes: 8 8.3%
  • Nikogo

    Votes: 22 22.9%

  • Total voters
    96
Status
Not open for further replies.
Otworzyłem z ciekawości nowy temat picksa i... nic bardziej zjebanego już na tym forum nie powstanie.
Czemu zjebane ? Tam jest wszystko.
-newsy mma
-forumowe inby( nawet @WsiowySmieszek tam zajrzał)
-moje profesjonalne komentarze newsow ze strony glownej
-dymy mma i nie tylko
-trochę pato
-można o wszystkim pisac pod warunkiem nie łamania regulaminu forum

Serdecznie zapraszam
:beer:
 
To jest wsiowy? Ten wielki zarobas i cwaniak? 99% ludzi z ulicy lub ćwiczących cokolwiek gasi go liściem na łeb.
Hara zmiata go z ulicznej planszy.


Do Moderacji.

Dlaczego takie kurwie jak @99dicks i mu podobni dalej są na wolce i zakładają sobie kolejne gówno tematy, zamiast wisieć. A @ODYNIEC i inne pozytywne mordy dalej widzą świat za krat.

Lud przemówił i chce tylko jednego rozwiązania.
 
Spierdolił avatar? W jakim sensie, bo nie kumam tego zdania
Forum wczoraj miało chwilowe lagi i z jakiegoś powodu mi się usunął chwile wczesniej ustawiony avek. Myślałem,że to ten zjeb do moderacji się poskarżył.
 
Proste, że to on zgłosił. Teraz twierdzi, że to nie jego konto ale jaka jest zmiana u niego od wczoraj! Mniej pisze, nie cwaniakuje. Zgaszona kariera internetowego trolla.

Pisał tyle razy, że on, nadczłowiek, musi między prostakami i troglodytami na galach mma siedzieć ale teraz wielu z nich wie jak on wygląda i od razu zbastował...
 
Proste, że to on zgłosił. Teraz twierdzi, że to nie jego konto ale jaka jest zmiana u niego od wczoraj! Mniej pisze, nie cwaniakuje. Zgaszona kariera internetowego trolla.

Pisał tyle razy, że on, nadczłowiek, musi między prostakami i troglodytami na galach mma siedzieć ale teraz wielu z nich wie jak on wygląda i od razu zbastował...
Tylko dziwne jest to, że w polubieniach na FB nie ma ani jednej strony o MMA (za to ma o kalistenice przykładowo)
 
Jak się chłopaki sprawdzą, to mam pierwszych kandydatów na galę Cohones Fight PPV.
Na organizatora byś się nadawał nie powiem że nie. Powinieneś pomyśleć o założeniu jakiejś federacji brat, np. CFC - Cohones
Fighting Championship. Evo w dobrym gajerku i z rolexem na wicie robiłby dobrą robote jako polski Dana White.
 
  • Haha
Reactions: Evo
Status
Not open for further replies.
Back
Top