Odyniec vs 99picks

Kogo unbanować?

  • Dziewiędziesiąt dziewięć stypicks

    Votes: 6 6.3%
  • Odyniec

    Votes: 60 62.5%
  • Obu

    Votes: 8 8.3%
  • Nikogo

    Votes: 22 22.9%

  • Total voters
    96
Status
Not open for further replies.
Przerażona koalicja Użytkowników Osi: Wsiowy, Picks, Ziomeq vel. Sugar rozpoczęła działalność dywersyfikacyjno-niszczycielską na Cohones. Jeden z nich ruszył poszukiwać serwerów.
Ejjj mnie w to nie mieszać ja się tylko przyglądam :nono: :corn:
 
Panowie stworzyłem specjalny temat na inby, dymy itp
Zapraszam
 
Pozory mylą, aczkolwiek "garda/pozycja bojowa?" już nie.
Jest też możliwe, że ta pozycja na zdjęciu to przykładowo ułożenie rąk do gry na flecie - aczkolwiek to tylko luźne spostrzeżenie

A czy to nasz znajomy z forum - nie mam pojęcia, zupełnie mnie to nie interesuje :)

P.S. Poza tym nie zgadza się przede wszystkim wynagrodzenie, bo Paweł wspominał niejednokrotnie, że zarabia znacznie więcej od pracowników w fabrykach. Można zatem założyć, że to nie on. :corn:
View attachment 30208
Ja pierdole, wyszło szydło z worka… niewiarygodne jest to, że takie szuje istnieją :putinlaugh: Ech Wsiowy…Ty nasz potężny zarobasie:mjsmile:
 
XD - przeciętny "robol hydraulik" ma dwa razy tyle. Ja z moim wyższym (chujowy kierunek, ale jednak) i certyfikatami jak ostatnio szukałem roboty to mogę liczyć na więcej na start niż "pan intelygent inżynier".
To ile zarabiają zwykle hydraulicy (brutto na UoP)?
 
To ile zarabiają zwykle hydraulicy (brutto na UoP)?
Pewno zależy która część kraju.
U nas największy udup i dwie lewe ręce 7.700.
Ci pracowici i pojętni spokojnie raz tyle (ale to zależy też od roboty. Jedne są bardziej opłacalne, jedne mniej).
Są to oczywiście ludzie którzy sa na samozatrudniemiu, albo mają swoje firmy, ale to kwoty na czysto.
 
Nie wiem ile na umowie, ale taki prywaciarz na działalności ok. 9-12 tysięcy własnego zysku potrafi mieć w miesiącu.
Nie ma co dyskutować z tym wsiowymimbecylem. On myśli, ze tylko w jego branży IT można zarobić. Przykładowo kumplowi raz zjebal się zamek w drzwiach od mieszkania. Zadzwonil po slusarza, typ podjechał chyba beemka X5. Zrobił mu ten zamek, wziął chyba od niego ponad 100zl. I mówi że zapierdol, ma jeszcze dziś 7 punktów do zrobienia.
Ale ten tuman nawet sobie nie wyobraża tego, bo myśli ze tylko przed komputerkiem idzie zarobic
 
Ryt taktyczny
IMG_20211216_203652.jpg
 
Teraz nadrobiłem. Panowie, ten gościu z wklejonego profilu to nie ja. Zbieżność, a ryt to nie jest moje nazwisko. Nie ma mnie na socjalach.

Także pospuszczaliście się i poobrażaliście typa, który nie ma pojęcia co to mma i cohones.

Gratuluję szerloki.
Wypierasz się samego siebie? O Ty Judaszu :jimcarrey:
 
Nie ma co dyskutować z tym wsiowymimbecylem. On myśli, ze tylko w jego branży IT można zarobić. Przykładowo kumplowi raz zjebal się zamek w drzwiach od mieszkania. Zadzwonil po slusarza, typ podjechał chyba beemka X5. Zrobił mu ten zamek, wziął chyba od niego ponad 100zl. I mówi że zapierdol, ma jeszcze dziś 7 punktów do zrobienia.
Ale ten tuman nawet sobie nie wyobraża tego, bo myśli ze tylko przed komputerkiem idzie zarobic
Kurwa przecież to jest jakiś zakompleksiony debil. Faze klepię, że anonimowo na forum internetowym będzie pierdolił kim on nie jest. Normalni ludzie, nie muszą na forum o mordobiciu pierdolić, jak to nie jest bogaty, a reszta to robole.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top