Nowe gwiazdy, nowa krew, potencjał marketingowy zawodników w KSW

Które miejsce na świecie wśród federacji MMA zajmuje KSW w tym momencie?

  • 1-5

  • 5-10

  • 10+


Results are only viewable after voting.
Przecież tłumaczę wam od ładnych kilku lat (chuj, że konto mam krócej), że Panowie Kawulski i Lewandowski traktują ksw jak dojną krowę. Plan jest taki aby wydoić ile się da i zwinąć/odsprzedać biznes. Przyjdzie Kawul do Borka na kanapę i opowiada głupoty o "odpowiedzialności za dyscyplinę". Prawda jest jednak taka, że w ksw zatrudniona jest garstka ludzi. Bajki o ekskluzywności towaru mogą wciskać Wojkowi(on jeszcze wierzy). Ulżyło.
I co, w pewnym momencie sprzedadzą to i co dalej? Kupią Wisłę Kraków?

@allan77 ostatnio czuję Cohones i ogólnie portal, nie wiem, zmienia się. Fajnie jest. Oczywiście nie chciałem zestawiać dwóch podejść, bardziej chodziło mi o dyskusję na ten temat, sam chciałbym poznać inne opinie.
 
@baju miałem właśnie pisać że dokonałeś niemożliwego - stworzyłeś temat o dyskusji na temat KSW gdzie hejterzy i zwolennicy (w postaci @Viser) merytorycznie dyskutują. :penn:

A dziękuję za wyróżnienie, w końcu jestem tutaj chyba jedynym zwolennikiem KSW.
 
, te kolejki to tam mniejsza, przecież z tym nic nie zrobisz


Zrobisz, zrobisz. Z toaletami może nie, ale zorganizowanie większej ilości punktów sprzedaży napitku to nie jest problem. Wiedzieli ilu ludzi się spodziewać i jakie będą mieć obłożenie.
 
tumblr_nyuc7vh3pW1uecwnuo1_250.jpg
 
A co zrobią ? Przepiszą firmę na dzieci ?
Nie, ale to głupie. Jaką dojną krowę? Komu by to oni teraz sprzedali, jak są kojarzeni jedynie z fikołkami, ustawianiem walk i islamem?

Tak jak w MMA pamięta się ostatnią walkę tak w przypadku KSW pamięta się ostatnią galę. W tym przypadku się to sprawdza.
 
Być może KSW gromadzi na swoich eventach drugą co do wielkości publikę na świecie, może stąd ta wiara w wielkość organizacji? Jedno jest pewne, K&L nie tworzą ligi sportowej, tylko przedsiębiorstwo sportowo-rozrywkowe. Właściciele popełnili kiedyś błąd, decydując się na budowanie popularności w oparciu o wykreowanych bohaterów/mistrzów, teraz gdy może ich zabraknąć są w czarnej dupie. Pudzian jest grzechem pierworodnym naszego mma, to przez niego przyjęto zły model budowania popularności, zamiast zestawiać zawodników ze względu na potencjał sportowy walki (widowiska), chciano na siłę budować ckliwe historie. I teraz Janusz nie przychodzi podziwiać umiejętności, techniki itp., tylko łyka 100% wartości dodanej.

W ostatnim czasie przybyło w KSW trochę zdolnej młodzieży, może to znak zmiany strategii? Przecież Pudzian, Różal, Mamed, Materla, Jewtuszko, Kułak, Chmielewski, Kita, Moks, to zawodnicy rozpoznawalni ale najlepsze lata mający za sobą.
 
Zrobisz, zrobisz. Z toaletami może nie, ale zorganizowanie większej ilości punktów sprzedaży napitku to nie jest problem. Wiedzieli ilu ludzi się spodziewać i jakie będą mieć obłożenie.
Atam, ja mam swój patent - wchodzę jako jeden z pierwszych na halę, okupuję się na starcie i potem dupy z miejsca nie ruszam, jedynie do toalety, chociaż przy jednej gali ( nie pamiętam której ) nawet do kibelka nie skoczyłem :fly:.

Jest jeszcze jedna rzecz która mnie mega irytuję ostatnio na galach ( 34 i 35 ), ludzie kurwa siadają sobie na schodach i wyjebane, ja ogólnie nic do tego nie mam, ale jeśli ktoś kupił bilet za xxx zł, a idzie sobie usiąść powiedzmy obok mnie gdzie ja zapłaciłem trochę więcej za bilet to on w tym momencie ma takie samo miejsce jak ja za mniejsze pieniądze... Na KSW 35 to aż się wkurwiłem, wstaję sobie z krzesełka aby nagrać wejście Gamrota, a jakiś jebany cwel z tyłu do mnie " usiądź bo nic nie widzimy " , to mu odpowiedziałem " Panie, tu Pan bilet kupił ? Na podłodze ? Sorry... " i tyle.
 
Być może KSW gromadzi na swoich eventach drugą co do wielkości publikę na świecie, może stąd ta wiara w wielkość organizacji? Jedno jest pewne, K&L nie tworzą ligi sportowej, tylko przedsiębiorstwo sportowo-rozrywkowe. Właściciele popełnili kiedyś błąd, decydując się na budowanie popularności w oparciu o wykreowanych bohaterów/mistrzów, teraz gdy może ich zabraknąć są w czarnej dupie. Pudzian jest grzechem pierworodnym naszego mma, to przez niego przyjęto zły model budowania popularności, zamiast zestawiać zawodników ze względu na potencjał sportowy walki (widowiska), chciano na siłę budować ckliwe historie. I teraz Janusz nie przychodzi podziwiać umiejętności, techniki itp., tylko łyka 100% wartości dodanej.

W ostatnim czasie przybyło w KSW trochę zdolnej młodzieży, może to znak zmiany strategii? Przecież Pudzian, Różal, Mamed, Materla, Jewtuszko, Kułak, Chmielewski, Kita, Moks, to zawodnicy rozpoznawalni ale najlepsze lata mający za sobą.
Przypominam tylko, że KSW istniało w Polsce przed Pudzianem i sami wiemy jak się rozwijało. Wcześniej stawiano w 100% na sport i nie dało się przyciągać do tego ludzi.
 
Przypominam tylko, że KSW istniało w Polsce przed Pudzianem i sami wiemy jak się rozwijało. Wcześniej stawiano w 100% na sport i nie dało się przyciągać do tego ludzi.
A wg mnie wtedy właśnie KSW się rozwijało, wtedy KSW miało taką otoczkę czegoś ekskluzywnego, turnieje, zawodnicy, których każdy pamięta do dziś m.in. Janek Błachowicz. A kto kojarzy Narkuna, który ma pas, Bajora, Gamrota czy Wójcika?
 
Przyjdzie UFC z chęcią ekspansji i kasą ? ACB na brak gotówy też chyba nie narzeka i mogą być zainteresowani
Ale czym zainteresowani??? Kilkoma zawodnikami? Przecież do takiego SF czy Pride to KSW nie ma startu.
 
A wg mnie wtedy właśnie KSW się rozwijało, wtedy KSW miało taką otoczkę czegoś ekskluzywnego, turnieje, zawodnicy, których każdy pamięta do dziś m.in. Janek Błachowicz. A kto kojarzy Narkuna, który ma pas, Bajora, Gamrota czy Wójcika?
Wiesz... Powiedzmy, że Pudzian nie przychodzi do MMA, a KSW idzie dalej tym torem, myślisz, że osiągnęliby rozwój aż taki żeby potem wejść do Ergo i ją zapełnić ? Już nie mówiąc o Tauron Arenie ? Bo ja myślę, że nie. Pamiętaj, że w Polsce jest jeszcze sporo Januszy, którzy przychodzą na galę ' bo dobra impreza ' .

Wpis taktyczny

Raczej idiotyczny.

Nie pijesz piwa bo ci nie sprzedają małoletni siurku, myślisz, że cię w porę na fb nie wystalkowałem? Także tam ściśnij kopieje i nawet nie mruknij.

Tak tak... Nie każdy musi być ' dojebany ' aby coś tam potrafić :wink:. Zdradzę Ci tylko, że piwo by mi sprzedali i to legalnie, także swoje kocopoły zachowaj dla siebie. I dziękuję za komplement, że wyglądam młodo, to się odbiję w przyszłości przynajmniej. Zresztą się nie obsraj, ja swojego FB kiedyś tutaj podawałem także wiesz...
 
ACB wykłada lachę na KSW bo mają dużo lepszą stajnię zawodników i więcej gal w roku niż oni w ciągu 5 lat. To, że w Polsce na ACB wbijają same Czejeny to nie znaczy że się pieniądz nie kręci.
Wiesz... Powiedzmy, że Pudzian nie przychodzi do MMA, a KSW idzie dalej tym torem, myślisz, że osiągnęliby rozwój aż taki żeby potem wejść do Ergo i ją zapełnić ? Już nie mówiąc o Tauron Arenie ? Bo ja myślę, że nie. Pamiętaj, że w Polsce jest jeszcze sporo Januszy, którzy przychodzą na galę ' bo dobra impreza ' .
A od kiedy kurwa zapełnienie raz na rok Ergo czy Taurona jest jakimś sukcesem? Dla mnie sukcesem to by było zapełnienie 5 razy Atlas Areny, 5 razy torwaru i 5 razy Hali Stulecia we Wrocławiu. Wtedy można mówić o rozpoznawalności marki, zawodników, jakiejś logice w "sporcie" i promowaniu. Ale jak dla kogoś ambicją jest raz w roku zapełnić Ergo to niech nie nazywa się organizacją MMA tylko agencją eventową bo fajnie impreza się sprzedała ale sportowo to jest w ciemnej srace a nie zalicza jakiś rozwój.
 
A od kiedy kurwa zapełnienie raz na rok Ergo czy Taurona jest jakimś sukcesem? Dla mnie sukcesem to by było zapełnienie 5 razy Atlas Areny, 5 razy torwaru i 5 razy Hali Stulecia we Wrocławiu. Wtedy można mówić o rozpoznawalności marki, zawodników, jakiejś logice w "sporcie" i promowaniu. Ale jak dla kogoś ambicją jest raz w roku zapełnić Ergo to niech nie nazywa się organizacją MMA tylko agencją eventową bo fajnie impreza się sprzedała ale sportowo to jest w ciemnej srace a nie zalicza jakiś rozwój.

To czekam na inne wielkie organizacje w Europie które chociaż te cztery razy ( Ergo + Tauron ) w dwa lata wejdą na tak dużą halę i ją zapełnią.
 
To czekam na inne wielkie organizacje w Europie które chociaż te dwa razy w dwa lata wejdą na tak dużą halę i ją zapełnią.
A ty dalej nie rozumiesz, że to jest prawie jak konkurs kto głośniej piardnie? Jak chcą sobie konkurować w kategorii "zapełnianie hali" to jako konkurentów mają Rihannę, Madonnę, Jareda Leto czy zespoły Disco Polo. Zapełnienie raz w roku hali nijak ma się do jakiegokolwiek "rozwoju". Prędzej kurwa do niedorozwoju.
 
Back
Top